Diriliş Osman ilk tanıtımı yayınlandı

Güncelleme: 02.10.2019 09:05

Geçtiğimiz yıl TRT 1 ekranlarına Diriliş Ertuğrul olarak gelen ve her bölümünde reytinglerde rekor kıran dizi bu sene Diriliş Osman olarak devam edecek. ATV ekranlarında yayaınlanması muhtemel olan dizinin ilk tanıtımı da geldi.

DİRİLİŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLIYOR, HANGİ KANALDA?

ATV ekranlarında olması beklenen Diriliş Osman dizisinin ne zaman başlayacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizilerin yeni sezon tanıtımlarının yayınlanması, Diriliş Ertuğrul izleyicilerini de heyecanlandırmaya başladı. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Diriliş Osman'ın yayın tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin fragmanı da henüz yayınlanmadı.

DİRİLİŞ OSMAN NEREDE ÇEKİLİYOR?

Diriliş Osman dizisi İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Riva'da kurulan platoda çekiliyor. Dizinin çekim yerinde devasa kaleler, hanlar, hamamlar, camiler, kiliseler, en ince ayrıntısına kadar titizlikle inşa edildi. Şu anda Avrupa'nın en büyüğü olan platoda 60 ayrı marangoz ekibi çalışıyor. Dizide 800 metrelik yapay göl ise koca bir nehir olarak aktarılacak. Şuanda Diriliş Osman dizi setinde 1500 kişi yeni sezon içim hummalı bir şekilde çalışıyor.

Diziler, genlerimizi bozuyor

İşte Kenan Işık'ın son durumu

BEM-BİR-SEN'den Milat'a ödül

Kerem Bürsin: Yılbaşında sarhoş olup sapıtmaktansa dua ediyorum
Yerli otomobile dahi sevinemeyenler...

Trump Hz. İsa ile Süleymani Hz. Ali'yle resmedildi

Nazlı Çelik'in babası hayatını kaybetti

AA'nın Yılın Fotoğrafları oylaması sonuçlandı