Diriliş'te heyecan dorukta

Güncelleme: 05.02.2019 08:03

Diriliş Ertuğrul’un yarınki bölümü yine nefesleri kesecek sahnelerle dolu. Moğollar, Kayı obasını basıp, Ertuğrul Bey’in ailesini esir alıyor. Moğol Komutan Beybolat Bey’i Uçbeyi olarak atıyor.

DİRİLİŞ Ertuğrul’un 134. Bölümü nefes kesen sahnelerle izleyenleri hop oturup hop kaldıracak. Dragos’un Ertuğrul’u öldürme planı kendine dönmüştü. Abdurrahman ağır yaralanmıştı. Acaba Abdurrahman yaşayacak mı?

Beybolat bey yine gizli faaliyetlerini sürdürüyordu. Hülagü Han’ın peşinde olduğu ve Selçuklu Devlet sırlarını içinde barındıran sandıkla Anadolu’dan toplanan vergilerin bir anda ortadan kaybolmasının ardından Moğollar, Beybolat’tan aldıkları bilgilyerle Kayı Obası’na baskın yaptar. 

Gündüz ölecek mi?

Nökerleri ile Kayı obasını basan Moğol komutan Hayme Ana ve otağdakileri esir almıştır. Hatta tanıtım videosunda Gündüz’ün boğulmaya çalışıldığı görülüyor. Peki Ertuğrul Bey, Moğolların eline düşen ailesini kurturabilecek midir?

Moğol komutan kimdir?

Moğol komutan gizlice kendileri için çalışan Beybolat Bey’i Uç Bey’i ilan etmiştir. Ertuğrul bu durum karşısında ne yapacaktır? Söğüt’ün düzeninde ne gibi değişiklikler olacaktır? Kayı Obasına baskın veren bu Moğol komutan aslında kimdir? Kayı Obası’na baskın yapan Moğollar’ı fırsat bilen Dragos’un yeni planı ne olacaktır?

Köy çocuklarına basının eli değdi

O ülkede Türk dizilerine yasak geldi!

Sosyal medyada 'Kriminal' zamana dikkat

Orhan Aydın gözaltına alındı
TRT Çocuk'tan 15 Temmuz'a özel çizgi film

Dizi bağımlısı olduk

Pucca'ya hapis cezasının gerekçesi açıklandı

Jean Claude Van Damme Bodrum'da