Ertuğrul Bey diziye dönecek mi?

Güncelleme: 21.12.2019 13:10

Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, devam dizisi olan Kuruluş Osman'a katılacağı yönündeki iddialara cevap verdi.

Diriliş Ertuğrul dizisinin başrolü Engin Altan Düzyatan, dizinin devamı niteliğinde ATV'de yayımlanan Kuruluş Osman dizisinin başrolü Burak Özçivit hakkında bakın ne dedi.

TRT 1 ekranlarında yayımlanan sevilen dizi Diriliş Ertuğrul, ATV ekranlarında devamı niteliğinde yayımlanan Kuruluş Osman olarak devam edince başrole Burak Özçivit gelmişti. Diriliş'in başrolü Engin Altan Düzyatan da FOX TV'de yayımlanan Kurşun dizisine transfer olmuş yeni bir başlangıç yapmıştı.

Engin Altan Düzyatan'ın Kurşun dizisi final kararı alınca hayranları, Kuruluş Osman dizisinde yer almasını istediklerine dair paylaşımlar yapmıştı. Düzyatan'da geçtiğimiz hafta basın mensuplarıyla sohbet ettiği sırada Kuruluş Osman sinyalini vermişti.

"Gelen teklif yok"
Düzyatan, bu sefer de Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit'e övgüler yağdırdı. Kuruluş Osman dizisinden teklif gelip gelmediği sorulan başarılı oyuncu, merak edilen soruyu cevapladı.

Düzyatan, ‘Kuruluş Osman’a döneceği iddialarıyla ilgili olarak “Daha gelen bir teklif yok” dedi.

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olarak çekilen Kuruluş Osman dizisinde, 'Ertuğrul' karakterinin ölmediği ve diziye yeniden dahil olacağı iddialarına ünlü oyuncu, "Şu an için öyle bir şey konuşmadık, haberimiz yok yani" yanıtını vermişti.

Atakan'ı meşhur eden videoyu paylaştığı için bin pişman!

Ortadoğu gazetesi yayın hayatına son verdi

Etnik Giyim Tarzı Nedir?

Ömercik son yolculuğuna uğurlandı
Animelerin Eşsiz Dünyasına Açılan Pencere

1 YTL'si için 100 bin TL istiyor

Hızlıbul ile Tüm Freelance Hizmetler Bir Tık Kadar Uzağınızda!

Habertürk Temsilcisi Bülent Aydemir özür üstüne özür diledi!