Kerem Bürsin: Yılbaşında sarhoş olup sapıtmaktansa dua ediyorum

Güncelleme: 31.12.2019 14:59

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, katıldığı bir Youtube kanalında yılbaşı gecesi neler yaptığını anlattı. Yılbaşında alkol kullanmadığını belirten Bürsin, “Sarhoş olup sapıtmaktansa dua etmeyi seviyorum.” dedi.

Ailesinin işi sebebiyle gençlik dönemini İskoçya ve ABD’de geçiren ünlü oyuncu Kerem Bürsin, yeni yıla girerken içki içip sarhoş olmaktansa dua etmeyi sevdiğini söyledi.  

Kerem Bürsin, katıldığı bir Youtube kanalında özel hayatına ilişkin samimi açıklamalarda bulundu. Uzun süredir ekranlarda boy göstermeyen genç oyuncu, "Bu zamana kadar en bomba yılbaşı anın nedir?" sorusuna beklenmedik cevaplar verdi.

“Sevdiğim duaları ediyorum”

Yılbaşında sıkıcı bir insan olduğunu söyleyen Bürsin, “Genelde tek başıma olmayı, dua etmeyi seviyorum. Yılbaşında alkol kullanmam. Sevdiğim duaları ediyorum. Yeni yıla girmeden 5 dakika önce yalnız kalıyorum” dedi.

“Sarhoş olup sapıtmaktansa…”

Böyle davranmasının sebebini de açıklayan Kerem Bürsin, "Sonuçta bir yıl kapanıyor. Cidden içine dönük iyi niyetin neyse, iyi düşüncelerin neyse sevdiklerine verip o yılı kapatmak daha iyi. Sarhoş olup sapıtmaktansa o kapı kapanmadan içe yönelmek daha önemli. Bence önemli bir enerji var orada." dedi.

Atakan'ı meşhur eden videoyu paylaştığı için bin pişman!

Ortadoğu gazetesi yayın hayatına son verdi

Etnik Giyim Tarzı Nedir?

Ömercik son yolculuğuna uğurlandı
Animelerin Eşsiz Dünyasına Açılan Pencere

1 YTL'si için 100 bin TL istiyor

Hızlıbul ile Tüm Freelance Hizmetler Bir Tık Kadar Uzağınızda!

Habertürk Temsilcisi Bülent Aydemir özür üstüne özür diledi!