Rahmi Turan istifa edecek mi?

Güncelleme: 23.11.2019 14:49

Bir iftirayı haber yaparak büyük skandala imza atan Sözcü Yazarı Rahmi Turan, "Saray'a giden CHP'li Muharrem İnce" açıklaması sonrası Habertürk canlı yayına bağlanarak açıklamalarda bulundu, yaptığı yanlışın gereğini yapacağını söyledi. Hulki Cevizoğlu da twitter hesabından Rahmi Turan'ın istifa edeceğini duyurdu. 

Turan, "Yanlış yaptıysam özür dilerim. Aynı bilgiler Uğur Düdar'a da gitmiş, o yazmamış. Ben kaynağa güvendiğim için inandım ve yazdım ama hata yapmışım, pişman oldum. Burda yanlış olan bir şey var. Muharrem İnce ve Cumhurbaşkanı haklıdır. Ben de bunu düzeltmek için gerekeni yapacağım, gazetemde yazacağım. Her insan hata yapar, ben de hata yaptım ve gerekeni yapacağım." dedi,

"BENİM TANIKLIĞIM DEĞİL"

Gazeteci Rahmi Turan, konuya ilişkin Habertürk TV'de yayınlanan Türkiye'nin Nabzı Programı moderatörü Didem Arslan Yılmaz'a açıklamalarda bulundu.

Turan, "Haber ilk geldiğinde yazmamayı tercih ettim. Her kafadan bir ses çıkıyor. Ben Muharrem İnce diye iddia etmiyorum. Büyük baskılar gelince aktardım. Benim tanıklığım değil."

BEM-BİR-SEN'den Milat'a ödül

Trump Hz. İsa ile Süleymani Hz. Ali'yle resmedildi

Nazlı Çelik'in babası hayatını kaybetti

İstanbul'da gemi kazasını bakın nasıl yorumladılar!..
n11.com kullananlar dikkat! Bilgiler çalındı

AA'nın Yılın Fotoğrafları oylaması sonuçlandı

Kerem Bürsin: Yılbaşında sarhoş olup sapıtmaktansa dua ediyorum

Yerli otomobile dahi sevinemeyenler...