Twitter takipçi satın al Crovu

Güncelleme: 25.11.2019 14:51

Crovu

Twitter dünya genelinde daha çok siyasetçiler, gazeteciler ve bürokratlar tarafından kullanılan bir sosyal medya hesabıdır. Bu hesap üzerinden, çeşitli mesajlar paylaşılarak, dünya geneline mesajların duyurulması çalışılmaktadır. Twitter takipçi sayınız çok oldukça hesabınız ilk sıralarda görünecek ve daha fazla trafik çekecektir. Takipçi sayınızı artırabilmek için 2013 yılından bu yana ülkemizde yasal olarak destek hizmetleri sunan Crovu firmasının hizmetlerini seçebilirsiniz. Firma İnstagram hesapları destek paketleri ile başladığı hizmetlerine, Twitter, Facebook, Youtube gibi tüm sosyal medya hesaplarını eklemiştir. Günümüzde, Twitter hesaplarının daha etkin kullanılmasını sağlamak için takipçi ve beğeni paketleri oluşturuyorlar.

Twitter Destek Paketleri

Twitter sosyal medya hizmetleri ajansı olarak bu firmadan satın alacağınız paketler sayesinde hesabınızı güvenli bir şekilde üst sıralara taşıyabileceksiniz. Firmaya web sitesi üzerinden ulaşabiliyor, paketleri inceleyebiliyor ve online olarak satın alabiliyorsunuz.

Twitter hesaplarınız için satın alabileceğiniz hizmetler şu şekilde bölümlere ayrılmıştır;

· Twitter takipçi satın al

· Twitter beğeni satın al

· Twitter retweet satın al

 

Bu seçenekler için farklı sayılarda paketler oluşturarak, her kullanıcının farklı fiyat seçenekleri ile istedikleri paketleri satın almalarını sağlıyorlar. Paket satın işlemlerinde, müşteri hesap güvenliklerine azami özen gösteriyor ve bilgi paylaşımı yapmıyorlar.

Hesap Güvenliği

Twitter hesabı kullanıcıları, firmanın destek hizmetlerinden faydalanmak için paket seçimi yaptıklarında, en güvenli hizmeti satın alabiliyorlar. Satın alınan paketlerin Twitter hesaplarına eklenebilmesi için kullanıcı şifresini istemiyor sadece kullanıcı adına göre yükleme yapıyorlar. Satın alma işlemlerini yaparken, müşterilerinden istedikleri, kullanıcı adı, e-posta gibi bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşmıyor ve hesap güvenliğine önem veriyorlar. Seçilen paketlerin satın alınması işlemlerinde ödemelerin güvenli yapılabilmesi için ülkemizde kullanılan en güvenilir ödeme sistemlerinden PayTR yöntemini kullanıyorlar.

Twitter Takipçileri

Dünyada gelişen sistemlere ayak uydurabilmek için sosyal medya hesaplarının kullanılması kaçınılmaz olmuştur. Twitter dünya genelinde en fazla kullanıcısı olan bir sosyal medya platformudur. Twitter hesabınızı kullanarak sesinizi duyurmak istiyorsanız, hashtaglerde üst sıralarda yer almaya çalışabilirsiniz. Bunun sağlayabilmek için güvenli hizmet veren bu firmanın hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Takipçi sayınızı artırarak, yaptığınız paylaşımların anında daha fazla kişiye ulaşmasını ve mesajlarınızın hedef kitleler tarafından görünmesini sağlayabilirsiniz. Takipçi satın alma işlemleri tamamen yasaldır ve firma bu hizmetlerini yasal olarak sunmaktadır. Takipçi satın alırken sadece kullanıcı adınızı paylaştığınız için yapılan işlemler güvenli ve yasaldır.

Takipçiler

Crovu.com sitesi üzerinden verilen hizmetlerden faydalanarak, Twitter takipçi paketlerini satın aldığınızda, paketler içerisinde bulunan takipçilerin tamamı gerçektir. Aktif olarak bulunan takipçiler, hesabınıza eklendiğinde sizlerin paylaşımlarını hemen görmeye başlayacaktır. Firma, paketlerinde bulunan tüm takipçilerin aktif olmasına özen göstermektedir. Satın alma işleminden sonra sözleşme süresi içerisinde takipçi sayısında düşme olduğunda yerine yeni takipçileri ekleyerek telafi yapmaktadır. Takipçi paketleri için belirlenen ücretler, takipçi sayısı ve takipçi kalitesine göre belirlenmektedir. Firma sektördeki kalitesini gösterebilmek için paketlerinde kaliteli takipçilere yer veriyor.

Ödeme İşlemleri

Web sitesi üzerinde yer alan Twitter takipçi ya da beğeni paketlerinden birisini seçerek satın alma işlemlerini yapabiliyorsunuz. Satın al seçeneği ile ödeme işlemleri sayfasına ulaşabiliyorsunuz. Burada sizlerden, bireysel ya da kurumsal kullanıcı adı, adınız, soyadınız, açık adresiniz, e-posta adres bilgileriniz istenmektedir. Satın almak istediğiniz paket için ödeme seçeneklerinde de, kredi kartı ile ödeme ya da havale/EFT ile ödeme seçeneklerini sunuyorlar. Bu yöntemlerden istediğinizi seçerek güvenli bir şekilde ödemenizi yapabiliyor, paketlerin hesabınıza tanımlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Firma, satış öncesi ve sonrasında canlı destek hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Diziler, genlerimizi bozuyor

İşte Kenan Işık'ın son durumu

BEM-BİR-SEN'den Milat'a ödül

Kerem Bürsin: Yılbaşında sarhoş olup sapıtmaktansa dua ediyorum
Yerli otomobile dahi sevinemeyenler...

Trump Hz. İsa ile Süleymani Hz. Ali'yle resmedildi

Nazlı Çelik'in babası hayatını kaybetti

AA'nın Yılın Fotoğrafları oylaması sonuçlandı