YAZARLAR

Tüm Yazıları Melih Esat Açıl

Ekrem İmamoğlu’nun FET֒cülerle ilişkisi!

13.04.2019 00:02

Hoşgörülü, herkese eşit mesafeli, herkesin başkanı... Peh peh peh!

Ekrem İmamoğlu böyle tanıtıldı ve halktan da karşılık buldu.

Siniri alınmış bir adam denildi.

Siz ne söylerseniz söyleyin, hangi ithamı yöneltirseniz yöneltin, karşınızda öteki yanağını da uzatan hoşgörülü abidesi gibi davrandı. Hatta rencide edici laflar edin, dönüp size gülümsüyor.

Ekrem İmamoğlu gerçekten böyle bir insan mı? 

Ben size söyleyeyim hiç hoşgörülü ve hazımlı değil.

Bilakis hoşgörü maskesi takan bir ‘muhterem zat’...

Bu ülkede kendilerini iyi tanıtmak için kimlerin hoşgörü maskesiyle dolaştığını gördük...

Açıkça söyleyeceğim, maalesef hala bu maskeyi göremeyen koca bir yığın var.

 

Daha geçen günlerde bazı medya kuruluşlarını ve ailelerini tehdit etmişti. “Ne işiniz var HDP ve PKK’nın yanında?” diyen CHP seçmenine karşı, Selahattin Demirtaş konusunda görüşlerini soranlara karşı sessiz kalmıştı. Terör partisine ve terörist Selahattin Demirtaş’a tek laf söylememek bile birileri tarafından hoşgörü olarak karşılandı.

‘Sevgi böceği’ şanlı Türk Polisine saldırmıştı!

Aslında dikkatli izleseniz hemen her konuşmasında tevazua yedirip kendini öven bir tip. En son Halk TV’deki programında “Karım, benim hakkımda ‘hayatımda tanıdığım en sabırlı insandır’ ” dediğini söylemişti. Adamlarıyla birlikte Gürpınar Karakolunu basıp devletin polisine hakaretler yağdırdı. İmamoğlu ve adamları polislere “Satılmış köpekler" dedi, utanmadan bir de düelloya davet etmişlerdi. Eşinin tanıdığı en sabırlı kişi buysa diğerlerini tahmin edemiyorum.

‘Hoşgörü abidesi’ adamlarını gazetecilere saldırtmıştı!

Bu bey 2023 sitesinde seçim çalışması yapmak için halka açık toplantı düzenliyor.

Gazeteci Adnan Sular’ın sorularına cevap vermemek için çetesine gazetecilere saldırma talimatı vermişti. Gazetecilerin kameralarına saldırtıp darp ettirmişti. Gazeteci yaptığı açıklamada, “Saldırı ve darp edilmek istenme nedenim Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, FETÖ belediyeler imamı Erkan Karaarslan ile olan haberlerini 15 Temmuz sonrası Büyük Haber Gazetesi olarak deşifre etmemizdi. Beylikdüzü’nde Beylikdüzü Koruluklarının Peşkeşi dahil olmak üzere, Vira İstanbul, Westside İstanbul, Beykonakları, Sky Port, vb. Çevre işgalleri ve heyelan bölgesine yapılan devasa kaçak yapıları haber yapıyoruz. Rantı kesilen Ekrem İmamoğlu bu kiniyle çetesine talimat vererek saldırı yaşanmasını sağladı.”

Hukuk danışmanı ve aynı zamanda da CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı olan Taşkın Özer'in kardeşi Seçkin Özer'e 4 yıldan beri 100'e yakın konser organizasyonu yaptırmak suretiyle bu organizasyonlardan rant elde ettiği iddia edilmektedir. CHP'li ilçe başkanı da bu konu hakkında sorulan sorulara "Kardeşim ile belediye başkanı kendi aralarında anlaşmışlar, ben ricacı olmadım" yönünde cevap vererek, okları İmamoğlu'na yöneltti. İmamoğlu’ysa sessiz kalmıştı.

Seçime girerken ya gerçekten sinirlerini aldırdı veya gerçek yüzünü saklıyor. Sizce hangisi?

Ekrem İmamoğlu’nun FETÖ’cülerle ilişkisi

- Ekrem İmamoğlu’nun Samanyolu TV’de “kadrolu yorumcusuydu”. “Fenerbahçe” hakkında en hafifi “şikeci Fenerbahçe” diyordu da, gerisini siz tamamlayın...

Haa, bir de sözde “şike operasyonunu” yürüten Fetullahçı polis ve yargıçlar hakkındaki (şu an tamamına yakını tutuklu ya da hükümlü bulunuyor) övgü dolu sözleri vardı...

-Dershanelerin kapatıldığı süreçte FETÖ’nün Anafen Dershanelerine gidip destekte bulunmuştu.

-Başkan seçilir seçilmez ilk röportajını Zaman Gazetesi’ne vermişti.

-17/25 Aralıktan sonra Samanyolu TV’ye destek için gitmişti.

-İmamoğlu hakkında İçişleri Bakanlığı'nca, imar planına aykırı davranmak, usulsüz karar almak ve gasp suçları kapsamında soruşturma izni verilmişti. Verilen iznin ardından Ekrem İmamoğlu hakkında "FETÖ üyeliği" kapsamında müfettişlerce inceleme başlatıldı. FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Belediyeler İmamı iddiası ile tutuklu olarak yargılanmakta olan Erkan Karaarslan ile alakasının olmadığını iddia eden Ekrem İmamoğlu'nun sosyal medya hesaplarında ise bu kişi ile arkadaş olduğu ve birlikte görüntüleri bulunan paylaşımlar tespit edildi.

-Beylikdüze Belediye Başkanıyken, FETÖ'den tutuklanan belediyeler imamı Erkan Karaarslan ile 1 milyon 754 bin liralık danışmanlık anlaşması yapmış.

-Örgütün kapatılan BUGÜN TV kanalında yöneticilik yapan Cengiz Özkarabekir'e 2 yılda 19 milyonluk ihale verip ihya etmiş.

-15 Temmuz darbe girişimine saatler kala yurtdışına giden Ekrem İmamoğlu’nun darbe başarısız olunca sergilediği garip hallerini hatta utanmadan yalan bile söylemesi, hepinizin malumudur.

-“15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından 18 Temmuz günü ilk kez Beylikdüzü kent merkezinde 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi parkının açılışını yaptık” diye bir yazı paylaşmıştı. Oysaki yalandı!

-15 Temmuz işgal girişiminin önlenmesinde büyük payı olan Kahraman Şehit Ömer Halisdemir'in isminin Beylikdüzü'ndeki Anadolu Caddesi'ne verilmesi teklifine 'isim enflasyonu' olur demiş, teklifi komisyona dahi göndermedi. Volkan Konak'ın mimoza sokağı teklifini ise “derhal” diyerek kabul etmişti.

Eşi Dilek İmamoğlu’nun da aşağı kalır yanı yok!

Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu’nun 15 Temmuz darbe gecesi yaptığı ‘skandal paylaşımlar’ ortaya çıktı. İmamoğlu FETÖ’nün darbe girişiminin vatandaş tarafından boşa çıkarılması sonrası akıllara zarar mesajlar paylaşmış.

Millete hakaretler yağdırdı!
Ekrem İmamoğlu'nun eşinin darbe gecesi yaptığı skandal paylaşımlar deşifre oldu. Milletin direnişinden rahatsız olan İmamoğlu'nun, ''Sokaklara dökülen bu halka akıl fikir diliyorum o kadar'' dediği, darbenin bastırılmasının ardından ise, ''Ülkemin beyin ölümü gerçekleşmiştir. Başımız sağolsun'' ifadelerini kullandığı belirlendi.

Kin ve nefret kusmuş: Demokrasinin selası veriliyor!
Dilek İmamoğlu'na bazı kullanıcıların da ''Demokrasinin selası veriliyor'', ''Şeriat bağıra bağıra geldi'' ve ''Maalesef oyun bitti'' gibi yorumlarla destek verdiği tespit edildi. 15 Temmuz sonrası askeri okullara yönelik yapılan düzenlemeyi hazmedemeyen İmamoğlu, 31 Temmuz 2016 paylaşımında, ''Memleketim memleketim.. Çırpınıyor ayakları altında bir avuç hergelenin'' demiş. 1 Ağustos 2016 tarihli paylaşımında ise, ''Çok şey yazmak istiyorum, paylaşmakla yetiniyorum. Bu okulları kapatan ve çanak tutan zihniyete lanet olsun'' demiş.

‘Muhterem’ Ekrem Bey’i iyi tanıyın!

Geçtiğimiz gün “145 yıldır mücadele ediyoruz” demişti. Yani Sultan Abdülhamid’i yıkma mücadelesinden beridir diyor...

Bir “Jöntürk asabiyetiyle” saldırıyordu.

Hülasa, Ekrem İmamoğlu, bize “gösterdiği” adam değildir.

Çok sinsi bir adamdır.

‘Hoşgörü maskesine’ kanmayın!

Foto Galeri

'Yılkı' atlarından esinlendi arazi aracı üretti

Türkiye tarihi yayına kilitlendi!

Türkiye'nin en değerli markaları belli oldu! İşte o liste

A Milli Futbol Takımı'na İzlanda'da saygısızlık

Almanya'da camilere saldırı

Video

Bir insan bunu neden yapar ki ?

Göbeklitepe'de yeni rekor

Darbe alan kaportaya kolay çözüm

Muhteşem bir manzara

Binali Yıldırım'ın yeni klibi izlenme rekorları kırdı!

Günün Manşetleri

Son Haberler

 • 1

  YKS tercihleri 23-29 Temmuz'da yapılacak

 • 2

  Erdoğan: Ortak yayın için başka isimler önermiştim

 • 3

  Sele kapılmıştı, cesedi 5 km uzaklıkta bulundu

 • 4

  Teröristbaşı Öcalan'dan HDP'ye 'İstanbul' talimatı!

 • 5

  İDO'dan '23 Haziran'da sefer iptali' açıklaması

Karar tatmin edici
“Sağduyu” Galip Gelir mi?..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bizim ittifakımız MHP ile
Yeni askerlik sisteminde flaş gelişme!
Trump'tan İran'a tehdit: Yakında göreceksiniz
Bakan müjdeyi verdi! 4 bin 321 personel alınacak
Suudi Arabistan'a bir darbe de ABD Senatosundan!
Meteorolojiden sağanak uyarısı!
YSK İstanbul'da seçmen listesini güncelledi
Başkan Erdoğan: Derdi verileri korumak değil onları alıp bir yerlere servis etmek
YÖK üniversite kontenjan sayısını açıkladı!
Okula başlama yaşı değişti!
Fitch Ratings'ten Türkiye açıklaması! 'Enflasyonun düşüşü hızlanacak'
Başkan Erdoğan: S-400 konusu bitmiştir!
İkinci sondaj gemimiz yola çıktı