YAZARLAR

Tüm Yazıları Muhammed Özkılınç

LBGTİ+ Lanet Sebebidir

01.05.2020 00:02

LBGTİ+ diye anılan “fahşa dini” sadece lanet sebebi olan lutilik değildir. Bu fahşa dini, lutilikten çok daha ötesidir. Homoseksüellik denilen lutilik bu fahşa dini yanında devede kulak kalır. Çünkü buradaki beş harfin her biri, fahşa dininin bir sapıklığını ifade ediyor. Şimdi buna bir de (+) eklemişler ki, nereye çekersen çek.

Efendimiz (sav): “Mümin hayırdan doymaz.” (Tirmizi, İlim, 19) buyuruyor. Demek ki, dine sırtını dönünce fıtrat adeta tersine dönüyor. Çünkü daha çok ateistlerin elebaşılığını yaptığı fahşa çetesi de şer, kötülük ve ahlaksızlıkta sınır tanımıyor. Şerre, şirretliğe, fuhşa doymuyor. Be şehvetperest çete öylesine sadist bir hal almıştır ki, toplumun hepsi de benim gibi düşünmek, benim yaptığımı yapmak sorundadır, dayatmasına işi götürüyor. Biz halk, namuslu STK’lar, hükümet ve devlet olarak bu gidişe karşı bir şeyler yapmazsak, yarın çok daha kötü şeyler olacaktır.

Bu bazen LGBTT (lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel veya travesti) veya LGBTİ (lezbiyen, gey, biseksüel, transgender, intersex), LGBTTIQ (Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Travesti, Transseksüel, Intersex, Queer) şeklinde de kullanılmaktadır. Kısacası, şerrin, kötülüğün, şehvetin, sadisitliğin, sadoşizmin sonu yok. Sapıklığı adeta din edinen bu vahşilerde, hazlara tapınmakta doyumsuz. Dolayısıyla bir yerde durmuyor. Bakınız işin ehli olan bir STK başkanı ne diyor:

“Siz İstanbul Sözleşmesini ne sandınız?

Müslüman bir ülkenin Diyanet İşleri Başkanı zina haramdır deyince kendisine dava açılıyor. Daha Bekleyin. İstanbul Sözleşmesi tebliği de bitirecek. Yarın biri çıkacak "Ezan psikolojimi bozdu" deyince 6284 sayılı yasa gereği ezan okuyan hapse atılacak. Hâkim de ses çıkarmayacak, çünkü "Kadının Beyanı Esastır."

Anne baba evladına "kızım” ya da “oğlum" diyemeyecek çünkü cinsel yönelim özgürlüğü var. Çocuğun kız ya da erkek olması dayatılamaz. Erkekler kız gibi, kızlar erkek gibi olmakta özgürdür. Öğretmenler öğrencisine "kızım ya da oğlum" deyince ceza alacak. Çünkü bir cinsel kimlik dayatması yapmış oluyor. Toplumsal cinsiyet eşitliği vardır. Kanundur.

Karısına tecavüzden yatan kocalar artacak, çünkü kadın: "Eşim rızam olmadan, ya da yorgundum benle ilişki istedi" demesi, kocanın hane içi tecavüzcü olarak yaklaşık 20 yıl hapis yatması söz konusu olacak. Kızı eve sevgilisini getirse ve zina yapsa anne baba sesini dahi çıkaramayacak. Çünkü beden kendi bedeni ve rızası var partnerim dese yeter. Hatta karşı çıkan anne baba ceza alır. Vs. vs. İstanbul Sözleşmesi burada kalır mı sanıyorsunuz? Sahi Siz İstanbul Sözleşmesini ne sandınız?

Not: Söylediklerimizin çoğu yaşanıyor. Komplo değil.” (Adnan Kalkan Uzman Psikoterapist/Yazar sosyolog; Aile Bilim Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı)

Lut, kavmine dedi ki: "Âlemlerde, sizden önce hiç kimsenin yapmadığı 'fahşayı' (hayâsızlığı) mı yapıyorsunuz? Gerçekten siz, kadınları bırakıp, şehvetle erkeklere mi yaklaşıyorsunuz? Doğrusu siz, 'müsrif'(haddi aşan) bir kavimsiniz. Lut Kavminin cevabı: "Bunları, yurdunuzdan sürüp çıkarın, muhakkak bunlar, temiz kalmak isteyen insanlardır." demekten başkası olmadı. Bunun üzerine Biz, karısı dışında, (Lut'u) ve ailesini kurtardık; (karısı) ise, helake uğrayanlardan oldu. Ve onların üzerine, bir (azap) sağanağı yağdırdık. Bak! Mücrimlerin(suçluların) akıbeti nasılmış? (A’raf7/80-84)

Allah'ın (cc) binler yıl önce yaşanmış kıssaları Kur'an'ı Kerim'de dikkatlerimize sunması, boşuna değildir. Kur'an’da birkaç yerde, değişik yönleriyle vurgulanan bu kıssa, sadece bir kavmin ahlaksızlıkta ne denli hadlerini aştıklarını ve bunun neticesinde helak olduklarını anlatmıyor. Evet, ana tema bu olmakla beraber, çok daha büyük bir tehlikeye dikkat çekiyor. Kötülerin ne denli sadist ve vahşi olabileceklerine dikkatimizi çekiyor. Eğer zamanında müdahale edip bu şerre dur demezsek, ilahi lanete maruz kalmakla bitmez. O şerli kimseler, şerlerini normal, sizin temiz hayrınızı ise anormal olarak lanse ederler. Ahlaksızlık ve sadistliği, erdem ve fazilet, iffet, hayâ, ar ve namusu ise çağdışı ve toplum dışına çıkarılması gereken illet gibi lanse ederler. Derken Lut’ub (as) yaptığı gibi bizi kendi vatanımızdan çıkarmaya çalışırlar.

Şu anki fahşa çetesi barolar vb. çetelerin dediği gibi, gün gelir şöyle derler "Bunları, yurdunuzdan sürüp çıkarın, muhakkak bunlar, temiz kalmak isteyen insanlardır." Hatırlayınız! Batı Çalışma Grubu vs. çeteler bir zamanlar ne demişlerdi? “Örtünmek istiyorsanız Suudi Arabistan gidin.” “Ya sev, ya terk et.”

 

Son Haberler

 • 1

  Seul Belediye Başkanı ölü bulundu

 • 2

  Irak'ta 103 kişi hayatını kaybetti

 • 3

  Şırnak'ta 5 terörist teslim oldu

 • 4

  İngiltere'de ölü sayısı 44 bin 600'ü geçti

 • 5

  Galatasaray'dan yabancı sınırı açıklaması

Kas seğirmesi neden olur?
Karın şişliğine ne iyi gelir?
Erkeğin altın takması neden haram?
Kabir azabından korunmak için okunacak dua ve sureler
Fatır suresi, Fatır suresinin okunuşu ve anlamı
Hac suresinin faziletleri ve faydaları
Hac suresinin nüzul sebebi...
Hac suresinin okunuşu nasıldır?
Gırtlak kanserinin belirtileri nelerdir?
Süt şerbetli ıslak kurabiye nasıl yapılır?
Esmaül Hüsna'dan El Basıt zikrinin faziletleri
Bugün hava nasıl olacak?
Altın fiyatlarında son durum...(09.07.2020)
Dolar ne kadar? 09.07.2020
Ayakkabı kokusu nasıl geçer?
Mide bulantısına ne iyi gelir?
Gözde kızarıklık neden olur?
İçki ve kumar neden haram?
Sadaka yerine geçen dua
Yasin suresi, Yasin suresinin okunuşu ve anlamı
Müminun suresinin faziletleri ve faydaları
Müminun suresinin nüzul sebebi...
Müminun suresinin okunuşu nasıldır?
Ağız kanserinin belirtileri nelerdir?