Hepsi yerli otomobile geçecek

Güncelleme: 09.01.2020 14:33

Tanıtıldığı günden bu yana büyük ilgi toplayan yerli otomobillere talep devam ediyor. İstanbul Havalimanı'nda çalışan 750 taksici, hizmetlerini yerli otomobille vermek istediklerini söyledi.

İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Başkanı Fahrettin Can, İstanbul Havalimanı'nda görevli basın mensuplarına yaptığı açıklamada, yerli otomobilin hayırlı olmasını diledi.

Kooperatif bünyesinde İstanbul Havalimanı'nda hizmet veren araçları yerli otomobille değiştirmek istediklerini ifade eden Can, şöyle konuştu: 

"Allah nasip ederse, bu otomobilleri ilk alan ve ilk kullanan biz olacağız. Türkiye'mizin dünyaya açılan ilk kapısı burası. Turistlerimizi yerli arabalarla, büyük bir onur ve gururla biz taşıyacağız. Bundan da büyük mutluluk duyuyoruz. Heyecanla ilk arabanın çıkmasını bekliyoruz. İlk siparişi de biz vermeye hazırlanıyoruz. Beğenmek ne demek, mükemmel, çok harika arabalar olmuş. İstanbul'umuza, havalimanımıza ülkemize yakışır arabalar olduğundan biz eminiz ve bu arabaları ilk alanlardan birisi de biz olacağız." 

İstanbul Havalimanı'nda pankartla yolcu karşılamanın sona ermesine ve yolcuların terminal çıkışında kargaşayla karşılaşmamaları için "meeting lounge" bölümlerinin hizmete alınmasına da değinen Can, bu kararı desteklediklerini bildirdi.

Kiralık araçlar hijyenik mi?

4 otomobil devine koronavirüs engeli

Otomobilin iki devi koronavirüs nedeniyle üretime ara veriyor

Yerli otoda kritik tarih açıklandı!
İkinci el fetişi

Koronavirüs bayilere giremedi

Otomotiv devi 1,2 milyon aracını geri çağırıyor

Yerli otomobilde yeni gelişme!