Opel Vectra B tutkusu

Güncelleme: 01.10.2019 14:44

Vectra B tutkusunu Türkiye’nin dört bir yanındaki kullanıcılarla da paylaşmak için ‘Vectra Fan Clup Türkiye B’ facebook sayfası kuran Sabri Ertok, “Sayfayı açma amacım Opel Vectra b kasa araç kullanıcılarının birbirilerine destek olmaları ve kaliteli ve ucuz işçilik yardımı” dedi.

Bir otomobilin tutkuya dönüştüğünün ispatı olan ‘Vectra Fan Clup Türkiye B’ facebook sayfasının mimarı Sabri Ertok, 7 kez Vectra B kullanıcılarını bir etkinlikte buluşturdu. Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen kullanıcıların sıraladığı renk renk Vectra B araçlar ilgi odağı oldu. Sayfayı açma amacının Opel Vectra b kasa araç kullanıcılarının kaynaşmaları, birbirilerine destek olmaları, yapılan etkinlik ve organizasyonlarda birlik ve beraberlik içinde vakit geçirmelerini sağlamak olduğunu belirten Sabri Ertok, “Ayrıca Opel Vectra B kasa kullanıcıları için ustalık bilgilerimizi paylaşmak ucuz işçilik ve ucuz parça imkanı sunmak düşüncemiz de vardı. Sponsorumuz Arzu Otomotiv’in destekleriyle bugüne kadar altı binin üzerinde kullanıcıya parça ile birlikte kaliteli ve ucuz işçilik yardımı yapıldı” dedi.

PRATİK ÇÖZÜMLER ÖĞRETİLDİ 

“Kurduğumuz fan sayfasında birçok arızada pratik çözümler için yol gösterildi” diyen Ertok, “Vectra B kullanıcılarının zor durumda kaldıklarında servis veya bir ustaya ulaşma imkanlarının olmadığı zamanlarda ufak arızaları giderebilmeleri için kendilerini geliştirmelerine yardımcı olundu. Yolda kaldıklarında neler yapabilecekleri bilinci aşılandı” ifadesini kullandı.

‘Vectra Fan Clup Türkiye B’ facebook sayfasının kurucusu Ertok, “Araçlarındaki parçaların ne işe yaradıkları ve bu parçaların arızasının nelere yol açıp nasıl çözümler üretebilecekleri vurgulandı, bunun icin videolar çekildi sosyal medya ve sosyal platformlardan kullanıcılara yararlı bilgiler verildi” diye konuştu.

HER AY 3 KİŞİYE HEDİYE

Vectra Fan Clup TÜrkiye B sayfamızda çekilişler yapılarak ücretsiz bakım setleri hediye ettiklerini de söyleyen Ertok, “Zor günlerde sayfamızdaki üyelere karşılıksız yardımcı olduk. Her ay düzenli olarak kura yöntemi ile yapılan çekilişlerde sayfa üyelerimizden 3 kişiye hediyeler dağıtılmaktadır” şeklinde konuştu.

Ertok şunları söyledi: “Hediyelerimizden faydalanmak ucuz işçiliğimizden faydalanmak ve aracları onarılırken canlı yayında birebir araçlarının onarım durumlarını izlemek için bizi takip etmeliler. Vectra Fan Clup Türkiye B sayfamızı gerçek bir aile ve dostluk sayfası haline getirdik.”

‘Vectra Fan Clup Türkiye B’ facebook sayfası ile ilgili takipçilerine seslenen Ertok, “Bu sayfayı menfaatleri için kullanmak isteyen veya art niyetli olarak üye olup sayfadan çıkar sağlamaya çalıştığı tespit edilen kişilerden temizleyerek gerçekten böyle bir yardımlaşma platformuna ihtiyacı olan  Vectra b kasa araç kullanıcılarına her türlü desteği vermeye devam edecektir” çağrısında bulundu.

5 otomotiv devine soruşturma

Volvo, 2 milyon 100 bin aracını geri çağırdı

Kovid-19 salgını 2021 Cenevre Otomobil Fuarı'nı da iptal ettirdi

Masrafı kim karşılayacak?

Yerli otomobil bir kez daha tescillendi

Yılın otomobili Bursalı Clio

Üç malzemeli hindistan cevizli kurabiye nasıl yapılır?
Esmaül Hüsna'da El Kahhaar zikrinin faziletleri
Bugün hava nasıl olacak?
Altın fiyatlarında son durum...(02.07.2020)
Dolar ne kadar? 02.07.2020
Nazardan korunmak için okunacak sureler
Yüzdeki pütürler neden olur, nasıl geçer?
20′lik diş ağrısına ne iyi gelir?
Borçlardan kurtulmak için okunacak dua ve sureler
Fussilet suresi, Fussilet suresinin okunuşu ve anlamı
Ankebut suresinin nüzul sebebi...
Ankebut suresinin faziletleri ve faydaları
Ankebut suresinin okunuşu nasıldır?
Göz kanserini belirtileri nelerdir?
Elmalı turta kurabiye nasıl yapılır?
Esmaül Hüsna'dan El Gaffar zikrinin faziletleri