Opel Vectra B tutkusu

Güncelleme: 01.10.2019 14:44

Vectra B tutkusunu Türkiye’nin dört bir yanındaki kullanıcılarla da paylaşmak için ‘Vectra Fan Clup Türkiye B’ facebook sayfası kuran Sabri Ertok, “Sayfayı açma amacım Opel Vectra b kasa araç kullanıcılarının birbirilerine destek olmaları ve kaliteli ve ucuz işçilik yardımı” dedi.

Bir otomobilin tutkuya dönüştüğünün ispatı olan ‘Vectra Fan Clup Türkiye B’ facebook sayfasının mimarı Sabri Ertok, 7 kez Vectra B kullanıcılarını bir etkinlikte buluşturdu. Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen kullanıcıların sıraladığı renk renk Vectra B araçlar ilgi odağı oldu. Sayfayı açma amacının Opel Vectra b kasa araç kullanıcılarının kaynaşmaları, birbirilerine destek olmaları, yapılan etkinlik ve organizasyonlarda birlik ve beraberlik içinde vakit geçirmelerini sağlamak olduğunu belirten Sabri Ertok, “Ayrıca Opel Vectra B kasa kullanıcıları için ustalık bilgilerimizi paylaşmak ucuz işçilik ve ucuz parça imkanı sunmak düşüncemiz de vardı. Sponsorumuz Arzu Otomotiv’in destekleriyle bugüne kadar altı binin üzerinde kullanıcıya parça ile birlikte kaliteli ve ucuz işçilik yardımı yapıldı” dedi.

PRATİK ÇÖZÜMLER ÖĞRETİLDİ 

“Kurduğumuz fan sayfasında birçok arızada pratik çözümler için yol gösterildi” diyen Ertok, “Vectra B kullanıcılarının zor durumda kaldıklarında servis veya bir ustaya ulaşma imkanlarının olmadığı zamanlarda ufak arızaları giderebilmeleri için kendilerini geliştirmelerine yardımcı olundu. Yolda kaldıklarında neler yapabilecekleri bilinci aşılandı” ifadesini kullandı.

‘Vectra Fan Clup Türkiye B’ facebook sayfasının kurucusu Ertok, “Araçlarındaki parçaların ne işe yaradıkları ve bu parçaların arızasının nelere yol açıp nasıl çözümler üretebilecekleri vurgulandı, bunun icin videolar çekildi sosyal medya ve sosyal platformlardan kullanıcılara yararlı bilgiler verildi” diye konuştu.

HER AY 3 KİŞİYE HEDİYE

Vectra Fan Clup TÜrkiye B sayfamızda çekilişler yapılarak ücretsiz bakım setleri hediye ettiklerini de söyleyen Ertok, “Zor günlerde sayfamızdaki üyelere karşılıksız yardımcı olduk. Her ay düzenli olarak kura yöntemi ile yapılan çekilişlerde sayfa üyelerimizden 3 kişiye hediyeler dağıtılmaktadır” şeklinde konuştu.

Ertok şunları söyledi: “Hediyelerimizden faydalanmak ucuz işçiliğimizden faydalanmak ve aracları onarılırken canlı yayında birebir araçlarının onarım durumlarını izlemek için bizi takip etmeliler. Vectra Fan Clup Türkiye B sayfamızı gerçek bir aile ve dostluk sayfası haline getirdik.”

‘Vectra Fan Clup Türkiye B’ facebook sayfası ile ilgili takipçilerine seslenen Ertok, “Bu sayfayı menfaatleri için kullanmak isteyen veya art niyetli olarak üye olup sayfadan çıkar sağlamaya çalıştığı tespit edilen kişilerden temizleyerek gerçekten böyle bir yardımlaşma platformuna ihtiyacı olan  Vectra b kasa araç kullanıcılarına her türlü desteği vermeye devam edecektir” çağrısında bulundu.

Volkswagen'den Türkiye açıklaması!

Sahibinden İlan Vermek Artık Çok Kolay

Mahkemeden Uber faaliyetleri için flaş karar!

Alman otomobil devi Daimler'e 'dev' ceza!
Kamuda 'çakar lamba' kısıtlamaları genişliyor!

Araba alacaklara müjde!

Opel Vectra B tutkusu

Bu hamle araç satışlarını artırır