Sürüşünüze Keyif Katan Yaz Lastikleri

Güncelleme: 01.05.2019 13:17

Sürüşünüze Keyif Katan Yaz Lastikleri

Gün içerisinde sürekli olarak araç kullanan kişiler bir süre sonra keyif almamaya başlarlar. Gidecekleri yollar gözlerinde büyürken çok daha isteksiz bir şekilde araçlarını kullanırlar. Bu durumlar da insanların dikkat kaybı yaşamasına sebep olmaktadır. Yaşanan dikkat kayıpları ile birlikte kazalar kaçınılmaz olduğundan insanların sürüş keyfini arttıracak olan etmenleri kullanmaya başlaması gerekiyor. İlk olarak kişilerin yaz lastiği satın alması gerekmektedir. Araçlarında herhangi bir lastiği kullanan kişiler, yaz aylarında keyif almak için özel ürünlere yönelim göstermek zorunda olmaktadır.

Birçok kişi yaz aylarında kullandıkları lastiklerinde çok büyük sorunlar olmadan lastiklerini değiştirmemektedir. Ancak lastiklerin aniden patlaması ya da aracın kontrolünün yitirilmesine sebep olması ciddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu sebeple de kaliteli bir yaz lastiği kullanmak çok daha doğru bir tercih olacaktır. Bunun için araştırmalara başlayan kişiler istedikleri ürünleri internet siteleri üzerinden kolaylıkla bulabilmektedir. İnternet sitesinde yer alan yaz lastiği modelleri arasından seçimlerini yapan kişiler, çok daha keyif alacakları yolculuklara başlarken güvenliklerini de ön planda tutabilecektir.

Can Güvenliğinizi Sağlayan Kış Lastikleri

Kış aylarında motorlu taşıtların kullanılması oldukça zor olmaktadır. Araçlar, karın yağması ve buzlanmanın olmasıyla birlikte çok zor bir şekilde hareket etmeye başlarlar. Araçların fren mesafeleri çok uzun seviyelere gelirken yoldaki hâkimiyetleri de tamamen kaybolabilmektedir. Bu durumda ciddi mal ve can kayıpları yaşanabildiği için kış lastiği alınması gerekir. İnsanlar, araçları hangi model ve marka olursa olsun bu ürünleri satın almak zorundadır. Aksi halde bugüne kadar biriktirdikleri paralarla aldıkları araçları ya da yakınlarının canları tehlikeye girmiş olacaktır.

İnsanlar kış aylarında lastiklerini değiştirdiklerinde üst seviyede güven duymaya başlarlar. Sıradan bir yaz günüymüş gibi araçlarını kullanabileceklerini düşünen kişi sayısı oldukça fazladır. Ancak bu doğru bir düşünce değildir ve insanların yine de çok kontrollü bir şekilde ilerlemesi gerekir. İnternet sitelerinden kış lastiği satın alan kişiler, araçlarına taktıklarında yol tutuşları artacak ve araçların frenlemeye tepkileri biraz daha düzgün seviyelere gelecektir. Hiçbir zaman yaz aylarında kuru bir zeminde olan performansın verilmesi mümkün olmamaktadır.

Her Mevsime Özel Lastik Kampanyaları

Lastik satın almayı düşünen kişiler her zaman kampanyaları kullanarak uygun fiyatlara alışverişlerini tamamlayabilmektedir. Yaz ayları için uygun ürünler almak isteyen kişiler yılın her döneminde düzenlenen kampanyalar ile birlikte çok uygun fiyatlardan alışverişlerini tamamlarlar. İnternet sitelerinde düzenlenen lastik kampanyaları 1 lastik fiyatına 2 lastik almayı sağlayacak büyüklükte olmaktadır. %50 seviyesinde indirim imkânı sunan bu kampanyaların kaçırılmaması gerekmektedir.

İnternet sitelerinde kampanyaların kontrol edilmesi çok daha kolay olmaktadır. Evlerinde ya da işyerlerinde bilgisayar başında olan kişiler, birkaç saniyelerini ayırarak siteye giriş yapabilmektedir. Sitelerde 4 mevsim lastik kampanyaları devam ettiğinden rahatlıkla alışverişlere uygun bir an yakalanabilmektedir. Site içerisinde çok uygun fiyatların başladığını gören kişiler hemen kendileri için en uygun lastikleri belirlemektedir. Birçok kişi kendisi için uygun lastik modellerini belirledikten sonra indirim dönemlerini beklemeye başlar. Büyük kampanyalar ile birlikte lastik fiyatları değiştiğinde insanlar hemen alışverişlerini tamamlayarak lastiklerin evlerine kısa süre içerisinde ulaşmasını beklemeye başlayacaktır.

Kudüs'e giriş engeli

BİM 10 Mayıs aktüel ürünler indirim kataloğu!

Türkiye'deki marketler zincirinden biri olan ''BİM'' 10 Mayıs Aktüel İndirim ürünler kataloğu yayınladı. 10 Mayıs 2019 tarihi için indirimde olan ürünleri haberimizde bulabilirsiniz. İndirimli ürünler hangileri? Kampanya ne kadar sürecek? Öğrenmek için haberimizi okuyun.

Anadolu Savunma 'Seyit' ile görücüye çıktı

Assange'a böyle götürüldü

'Altınkale' turizme kazandırılacak

Günün diğer manşetleri

"İkinci Efes"in çarşısı ortaya çıkarılacak

"İkinci Efes" olarak adlandırılan Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesindeki Aizanoi Antik Kenti'nin "agora" olarak adlandırılan çarşısında kamulaştırma sonrası çalışma başlayacak.

Taklit edilemeyen tek şey cesarettir!

İhtiyaç fazlası yiyecekleri bakın nasıl değerlendiriyorlar

Yeni Zelenda'da ihtiyacı olanlar için, ihtiyaç fazlası yiyeceklerin konulduğu sokaklardaki buzdolabları.

Dünyanın en büyük deprem testleri

Sağlam binaların kullanıldığı, dünyanın en büyük deprem testleri. ABD'deki binaların inşaat güvenliğini artırmak için yapılan bu testlerde maket yerine gerçek binalar kullanılıyor. Testi başarılı geçen proje ülke genelinde inşaatlar da bu şekille yapılıyor.

Yüksek sese maruz kaldığında solan bitki!

Mimosa Pudica yani 'küstüm otu'. Yüksek düzeyde sese mâruz kaldığı an, anında soluyor. Ayrıca 1 hafta bakmadığınız ve su vermediğiniz zaman da soluyor.

Başkan Erdoğan: Türkiye'nin bir daha kötü günlere dönmesine izin vermeyeceğiz
İran'dan ABD'ye rest: Taleplerinin sınırı yok, uymayacağız
İlan - Mirasımız Derneği
Meteoroloji'den toz taşınımı uyarısı
İlan İHH
Trabzonspor'a müjde! Başkan Erdoğan devreye girdi
Rusya'dan S-400 açıklaması
Pistte korku dolu anlar!
Yeni askerlik sisteminin tüm detayları belli oldu
S-400 eğitimleri başladı
ABD menşeli ürünlerde vergi indirimi
8 ilde dolandırıcılık operasyonu!
İHH'ya yetim duası
Kudüs'ün tek açık kapısı Türkiye
Kazanan Yıldırım olacak

Araçların geleceği ‘güneş enerjisi'

Otomotiv sektörü teknolojinin gelişmesiyle her geçen daha da gelişerek inanılmaz bir dönüşüm yaşıyor. 2030 yılında dünyadaki araçların yüzde 25'ini elektrikli araçların oluşturulması öngörülse de  teknolojideki ilerleyişimiz güneş enerjisini araçların temel enerji kaynağı yapacak.

Gelenek ve gelecek yeni Berlingo'da

Citroen konforunu ve çizgisini geleneğinden alan yeni Berlingo, son derece modern ve yenilikçi bir tasarıma sahip. Teknolojisi ve donanımlarıyla otomobil rahatlığını aratmayan Berlingo, yine segmentinin öncüsü oldu.  Yeni Berlingo, 99 bin TL'den başlayan fiyatıyla da rakiplerinin bir adım önünde.

Delphi Technologies otomotive teknoloji ve çözüm üretir

Delphi Technologies yüksek teknolojili emisyon ve yakıt tasarrufu çözümlerinden hava filtresine, fren diskinden direksiyon ve süspansiyon parçalarına kadar 120 bin parça üreterek Türkiye ve dünya otomotiv sektörünün geleceğine ışık tutuyor

Bir Kona'ya bir de Van'a

1.6 litrelik dizel motorlu Kona'nın İstanbul'da başlayıp 40 gün sürecek olan Türkiye turunun Ağrı-Van ayağına dahil oldum. Etkileyici tasarımı, gözalıcı renk seçenekleri, performansı ve fiyatıyla sınıfının en iddialı modeli olan Kona'yla yaptığım 300 km yolu Van'da noktaladım. Turistik geziye dönen bu etkinlikte “Bir Kona'ya bir de Van'a doyamadım”

Trafikte yeni dönem! Devrim gibi düzenlemeler geliyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın kent merkezlerinde trafik yoğunluğunun ve hava kirliliğinin azaltılması için sunduğu devrim gibi uygulamalar yolda.

En Çok Okunan Haberler