Bahçeli: İhanet imanın karşısında duramaz

Güncelleme: 14.09.2019 12:03

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bayburt'ta halka hitap etti. Bahçeli, "İhanet, imanın karşısında duramaz, zaferler susanın ve sövenin değil nice badireden çıkan Türk halkına yazılmıştır" ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'ye ziyarette bulundu.

Bahçeli, TBMM Başkan Vekili Celal Adan, MHP Genel Başkan Yardımcıları Kamil Aydın, Sadir Durmaz ve Mevlüt Karakaya, Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ile Pekmezci'ye makamında ziyaret gerçekleştirdi.
Bahçeli'ye, devam eden projeler ve hayata geçirmeyi planladıkları çalışmalara ilişkin bilgi veren Pekmezci, ziyaretin anısına Bahçeli'ye Bayburt'ta çıkarılan kehribardan hazırlanmış tespih ve yüzük ile yöreye özgü kabartma motifli kilim hediye etti.

Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk ile Demirözü ilçesine bağlı Gökçedere Belde Belediye Başkanı Yavuz Bakır da Bahçeli'ye çeşitli hediyeler sundu.

"İhanet, imanın karşısında duramaz"
Bahçeli, "İhanet, imanın karşısında duramaz, zaferler susanın ve sövenin değil nice badireden çıkan Türk halkına yazılmıştır" ifadelerini kullandı.

Sıra Fırat'ın doğusuna gelmiştir diyen Bahçeli, Türk milleti bu zilleti alt edecektir. Başka çare yoktur" ifadelerini kullandı.

Bahçeli şöyle devam etti:

Cumhur ittifakını siyasi hesap yapmadan inanç ve samimiyetle yaşatacağız.

Kan döken, döktüğü kanda boğulacaktır.

Erdoğan, İsviçre ve Malezya'yı ziyaret edecek

Başkan Erdoğan'ndan tebrik telefonu

Fatih Erbakan: ABD ikiyüzlü

ABD Senatosu'nun skandal kararına sert yanıt
Bakan Gül: Bu karar yok hükmünde

Dışişleri'nden AB'ye çok sert 'Libya mutabakatı' tepkisi

TBMM'de 4 partiden ABD'ye 'Ermeni kararı' tepkisi

Türkiye'den ABD'ye tepki: Ciddiye almıyoruz