Başkan Erdoğan'dan İstanbul seçmenine çağrı

Güncelleme: 25.05.2019 14:57

Başkan Erdoğan İstanbul'daki seçmenlerin sanığa mutlaka gitmeleri gerektiği çağrısında bulunarak "Hırsızlara imkan vermeyin" dedi.

Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen İstanbul Esnaf ve Sanatkarları İftar Programı'na katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeniakit.com.tr kameraları aracılığıyla 23 Haziran seçimlerine dair İstanbullulara çağrı yaptı: "Milli görevinizi, demokrasi görevini gelin İstanbul'daki oy kullanma mahallinde icra edin. Dolayısıyla da hırsızlara imkan vermeyin."

Hırsızlara imkan vermeyin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeniakit.com.tr'ye, Yüksek Seçim Kurulu'nun kararıyla 23 Haziran'da tekrarlanacak İstanbul seçimlerine dair açıklamalarda bulundu. İstanbullu seçmenlere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, oy kullanmanın milli bir görev olduğunu vurgulayarak, "Hırsızlara imkan vermeyin." dedi.

'Milli görevinizi yerine getirin'

Erdoğan, "Özellikle bu bayram sebebi ile memleketlerine giden vatandaşlarıma diyorum ki ya memlekete gitmeyin veya gidecekseniz de bayram ertesi tekrar buraya dönün." diyen Erdoğan, oy kullanmanın milli bir görev olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

"Milli görevinizi, demokrasi görevini gelin İstanbul'daki oy kullanma mahalinde icra edin. Dolayısıyla da hırsızlara imkan vermeyin."

Akit

Bahçeli: Terörün kökü kazınmalıdır

Teröre destek veren HDP'li 8 belediye meclis üyesi görevden alındı

Erdoğan oğlunu terörden kurtaran anne ile görüştü

Başkan Erdoğan'dan önemli mesajlar
Başkan Erdoğan'dan bir müjde de Rize'ye

Erdoğan'dan kritik açıklamalar! Tek haneye inecek

Başkan Erdoğan'dan İmamoğlu'na tatil tepkisi

Erdoğan'dan Emine Bulut'un ailesine taziye