Fatih Erbakan kurtuluş reçetesini açıkladı

Güncelleme: 16.10.2019 15:48

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan; yaptığı açıklamada ekonomi  ve adaletin raylarının yerine oturmasının ancak Milli Ekonomi ve Adil Düzen prensiplerinin uygulanmasıyla mümkün olabileceğini belirtti.

Partisinin kuruluş hedefleri arasında her alanda yerli üretimin artırılarak, dışa bağımlılığı azaltmanın yer aldığı önemine dikkat çektiklerini vurgulayan Erbakan, borç ve faiz ekonomisi yerine üretim, istihdam ve ihracat ekonomisini önceleyen milli ekonomik düzenin bir an evvel kurulması için her türlü çalışmaya seve seve katılacaklarını kaydetti.

'SEÇİM ZAMANI DEĞİL GEÇİM ZAMANI DA VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Başkent sokaklarını arşınlamaya devam ediyor. Erbakan,  Sincan esnafını ziyaret ederek, “Seçim zamanı değil, geçim zamanı da vatandaşlarımızın yanındayız” mesajı verdi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Ankara’nın ilçelerini dolaşmaya devam ediyor. Erbakan, Keçiören’in ardından Sincan İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği programa eşlik ederek esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Sincan esnafının yoğun ilgi ile karşıladığı Erbakan, şikâyetlerin en çok hayat pahalılığı üzerinden geldiğini; vergi yükünün esnafın belinin büktüğünü, peş peşe yapılan zamların ise vatandaşın psikolojini bozduğunu belirtti.

KURTULUŞ REÇETESİ; MİLLİ EKONOMİ  ADİL DÜZEN

Fatih Erbakan,  yaptığı açıklamada, Yeniden Refah Partisi olarak partisinin kuruluş hedefleri arasında her alanda yerli üretimin artırılarak dışa bağımlılığı azaltılmanın önemine dikkat çektikleri bir manifesto yayınladıklarını, , borç ve faiz ekonomisi yerine üretim, istihdam ve ihracat ekonomisini önceleyen milli ekonomik düzenin bir an evvel kurulması için her türlü çalışmaya seve seve iştirak edeceklerini kaydetti. Erbakan, ekonomi  ve adalet raylarının yerine oturduğu bir sistemin ancak Milli Ekonomi ve Adil Düzen prensipleri içinde kurulabileceğinin altını çizdi.

'Türkmen kardeşlerimizin yanında olacağız'

Başkan Erdoğan KKTC Başbakanını kabul etti

Başkan Erdoğan'dan taziye mesajı

Maden ocağında patlama! 2 ölü

Bahçeli'den Akşener'e 'evine dön' çağrısı

Bakan Soylu: Kaza ve ölüm sayısı ciddi oranda düştü

Dolar ne kadar? 06.08.2020
Dinimizde erkeğin altın takması neden haram?
İşlerin rast gitmesi için okunacak dua ve sureler...
Kudret narı nasıl tüketilir?
Mide bulantısına ne iyi gelir?
Sarımsak yağının faydaları nelerdir?
Biberiye çayının faydaları nelerdir?
Hac suresi, Hac suresinin okunuşu ve anlamı
Enam suresinin faziletleri ve faydaları
Enam suresinin nüzul sebebi...
Enam suresinin okunuşu nasıldır?
Testis kanserinin belirtileri nelerdir?
Çökertme kebabı nasıl yapılır?
Çikolata dolgulu kurabiye nasıl yapılır?
Esmaül Hüsna'dan El Kebir zikrinin faziletleri
Bugün hava nasıl olacak?