Fatih Erbakan kurtuluş reçetesini açıkladı

Güncelleme: 16.10.2019 15:48

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan; yaptığı açıklamada ekonomi  ve adaletin raylarının yerine oturmasının ancak Milli Ekonomi ve Adil Düzen prensiplerinin uygulanmasıyla mümkün olabileceğini belirtti.

Partisinin kuruluş hedefleri arasında her alanda yerli üretimin artırılarak, dışa bağımlılığı azaltmanın yer aldığı önemine dikkat çektiklerini vurgulayan Erbakan, borç ve faiz ekonomisi yerine üretim, istihdam ve ihracat ekonomisini önceleyen milli ekonomik düzenin bir an evvel kurulması için her türlü çalışmaya seve seve katılacaklarını kaydetti.

'SEÇİM ZAMANI DEĞİL GEÇİM ZAMANI DA VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Başkent sokaklarını arşınlamaya devam ediyor. Erbakan,  Sincan esnafını ziyaret ederek, “Seçim zamanı değil, geçim zamanı da vatandaşlarımızın yanındayız” mesajı verdi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Ankara’nın ilçelerini dolaşmaya devam ediyor. Erbakan, Keçiören’in ardından Sincan İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği programa eşlik ederek esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Sincan esnafının yoğun ilgi ile karşıladığı Erbakan, şikâyetlerin en çok hayat pahalılığı üzerinden geldiğini; vergi yükünün esnafın belinin büktüğünü, peş peşe yapılan zamların ise vatandaşın psikolojini bozduğunu belirtti.

KURTULUŞ REÇETESİ; MİLLİ EKONOMİ  ADİL DÜZEN

Fatih Erbakan,  yaptığı açıklamada, Yeniden Refah Partisi olarak partisinin kuruluş hedefleri arasında her alanda yerli üretimin artırılarak dışa bağımlılığı azaltılmanın önemine dikkat çektikleri bir manifesto yayınladıklarını, , borç ve faiz ekonomisi yerine üretim, istihdam ve ihracat ekonomisini önceleyen milli ekonomik düzenin bir an evvel kurulması için her türlü çalışmaya seve seve iştirak edeceklerini kaydetti. Erbakan, ekonomi  ve adalet raylarının yerine oturduğu bir sistemin ancak Milli Ekonomi ve Adil Düzen prensipleri içinde kurulabileceğinin altını çizdi.

Başkan Erdoğan: Tarım arazilerinin bölünmesi sorununa kalıcı çözüm getireceğiz

Erdoğan'dan Büyükanıt ailesine başsağlığı

Fahrettin Altun'dan Filistin işgaline tepki

Saldırı zihniyeti Türkiye için üzüntü verici
AK Partili vekiller, CHP'li Özkoç'u kınadı

Türkiye'den Yunanistan'a 'göçmen' tepkisi

Akar K. Irak'ta ölen DAEŞ'li sayısını açıkladı

Çavuşoğlu: Teröristler AP'de adeta cirit atıyorlar