PKK, İstanbul’a istikamet veremez

Güncelleme: 16.06.2019 14:33

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, PKK’nın CHP adayı üzerinden İstanbul’a istikamet veremeyeceğini söyledi.

GÜLDEN AĞ

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bakırköy'deki bir otelde muhtarlarla kahvaltı programında bir araya geldi, İstanbul'da fedakârca görev yapan, demokrasi mücadelesiyle öne çıkan 961 muhtara en iyi dileklerini sunduğunu söyledi.

Gerisini ABD düşünsün

Buluşmadaki konuşmasında İstanbul seçimine ve S-400 konusuna ağırlık veren MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Türkiye S-400'ü alacak ve konuşlandıracaktır. Bu iş bitmiş, konu kapanmıştır. Gerisini artık Amerika düşünmelidir. F-35'i vermeyiz diyenler, günü geldiğinde bir Türkün gücüyle inşallah tanışacaklar” cümlesini kullandı.

Mehmetçik katilleri

MHP’nin İstanbul’a mitil attığını belirten Bahçeli, “PKK, İstanbul'a istikamet veremez, FETÖ söz söyleyemez. Mehmetçik katilleri İstanbul’da belediye yönetimini etkileyemez. İstanbul’un talihi terör yuvalarından gelen talimatlarla tayin edilemez. İnanıyorum ki, İstanbullu kardeşlerim de bizimle aynı duyuş, seziş, şuur ve kararlılıktadır" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ataköy Sheraton Otel'de "Muhtarlarla Kahvaltı Programı"na katılarak konuşma yaptı.

Muhtarlıklar kalmalıdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, muhtarlıkların önemine işaret ederek, şunları kaydetti: "Muhtarlıklarımız varsa demokrasimiz diridir. Muhtar demek mahallesinin hadimi demektir. Milliyetçi Hareket Partisi muhtarlıkların kaldırılmasını değil, daha da güçlenmesini isteyen karardadır.”

Vasat bir profil

İstanbul'un 23 Haziran'da geleceği oylayacağını kaydeden Bahçeli, “23 Haziran’da milli birlik ve dayanışma ruhumuz yükselecektir. FETÖ kaybedecektir. PKK yerin dibine geçecektir. CHP, İP ve HDP’nin çırpınışları sonuç vermeyecektir. Boyası akan, hırçınlığı, şiddet dili, gerçek yüzü ortaya çıkan, basit ve vasat bir siyasi profil çizen şahıs bir hafta sonra siyaseten hezimete uğrayacaktır" dedi.

Fatih Erbakan'dan çarpıcı 'NATO' çağrısı!

Bakan Soylu'dan Avrupa'ya 'Harekat' tepkisi

Şentop'tan HDP'li milletvekiline kınama

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile görüştü
Bakan Akar Iraklı mevkidaşı ile görüştü

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Tehdit ve kınamalar bizi haklı davamızdan vazgeçirmeyecek

Fatih Erbakan kurtuluş reçetesini açıkladı

Dünyaya resti çekti! Size bir teklifimiz var