'Zehir' zerk ediyorlar!

Güncelleme: 02.02.2019 09:03

Dünya genelinde bütün çocuklara aşı ulaştırmaya çalışan, aşıyı en çok savunan, servetini bu yolda harcayan bir isim kendi çocuklarını neden ateşten korur gibi aşıdan uzak tutar ve asla aşı yaptırmaz? Bunda bir gariplik yok mu?

Yeni Söz yazarı Rümeysa Polatkan, bu konudaki çok çarpıcı tespitlerini "Bil Gates çocuklarına neden aşı yaptırmaz" başlıklı bir yazıda okuycuların istifadesine sundu. İşte o yazı:

William Henry "Bill" Gates ya da daha çok bilinen adıyla Bill Gates, Amerikalı yazar, yazılımcı, girişimci, yatırımcı ve iş adamı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Gates, Microsoft şirketinin kurucularındandır ve şirketin başkanlığını ve baş yazılım mimarlığını yapmaktadır

Bu adamın aşılarla ne alakası olabilir  diye  düşündünüz mü hiç?

Gates Vakfı maddi gücü olmayan ülkelere aşı kampanyaları düzenler ve ücretsiz aşı yaparlar.

Aşı yerine temiz  gıda, su, barınacak mekanlar  daha makbule geçmez miydi? Hayır  geçmezdi!

Çünkü amaç sağlık götürmek değil! Amaç; ırkın genetik yapısına saldırarak yok etmek.

Bu Beyefendi ve eşi  Melinda çocuklarına  aşı yaptırmazlar. "Çocukları  aşısız ve son derece sağlıklıdır" diye açıklamaları var eski doktorunun.

 "Çocuklarımın aşıya ihtiyacı yoktur" diye açıklaması da var Aşı sevici Beyefendi'nin

https://explainlife.com/bill-gates-former-doctor-says-billionaire-refused-to-vaccinate-his-children-2802/

Buna ek olarak Abd'de ELIT kesimin çocuklarını aşılatmadığını da eklemek lazım.

Elit'ler aşı yaptırmıyor

Kaliforniya'da, yakın tarihli bir çalışmaya göre, en sık aşılanmamış olan çocuklar beyaz ve Los Angeles'taki en zengin ailelerden gelmektedir.

https://www.pravda-tv.com/2018/12/bill-gates-ehemaliger-arzt-sagt-der-milliardaer-weigerte-sich-seine-kinder-zu-impfen/?fbclid=IwAR094_oMfp5H2DiElH4VAm_IimPAb81CgIrlwTDQtE9NLw1eqtwV69Qt_YI

Yani bu adamın  Çocuklarının aşıya ihtiyacı olmadığı kadar diğer çocukların ihtiyacı var..  Buna o ve onun hizmet ettiği örgüt karar verir! Isim vermeden paylaşayım dedim ama bunu atlayamayız  ROCKEFELLER>WHO !

"Bugün Dünya'da insan sayısı 6.8 milyar. Bu konuda yaptıklarımız (?! Tek değil) çok iyi. Hizmetlere ilişkin yeni aşılar, sağlık, üreme sağlığı. Nüfus belki % 10,  belki %15  (yaklaşık 1 milyar kişi) daha düşük olabilir" Derken neyden bahsediyor olabilir?

https://youtu.be/gj_FVBBQaJQ

Bill Gates "Tanrı'nın işini yapıyorum" derken ne demek istedi?

Aşılarla  Dünya  nüfusunu planlamak üzere kolları sıvadığını belirtiyor tabiki..   Bu "adam"  kimin yaşaması gerektiğini,hangi ırkın  çoğalmaması gerektiği ,hangi ırkın sağlıklı hangisinin sağlıksız kalmasına karar verme hakkının olduğunu  düşünen bir SENTETIK sevici...

Üstteki  açıklamaların herhangi bir bölümünde  doktor, hasta hakları savunucusu veya gönüllü sağlık çalışanı  vs. gibi bir Vasıf  göremedim ben ama birde siz bakın..

Merak edenler Google'dan araştırabilirler zira çocuk felci aşısıyla Afrika'da bilinçli olarak  felç bırakılan çocukların haberleri bile var.. Tabiki bu haberlere cok sinirlenen Gates medya kuruluşlarına Sponsor olur ve herşey  yalanlanır (bazı haber kuruluşları tarafından )

Haber7.com;

“Ancak kimi kuruluşlar Gates'in kirli işlerini ortaya çıkarmaya devam ederken; Gates'in, David Rockefeller, Ted Turner, Michael Bloomberg, George Soros gibi "Siyonist kodamanlar" ile bir araya gelip dünyanın nüfus problemini(!) çözmeye çalıştığı kaydediliyor. Bu noktada, The Telegraph gazetesine verdiği röportajda Bill Gates'in "Benim artık paraya ihtiyacım yok, ben Tanrı'nın işini yapıyorum!" demesi anlamlı bulunuyor""

http://m.haber7.com/afrika/haber/1001573-bill-gates-binlerce-cocugu-felc-etti

Sadece bakmak yetmez görmeyi  bilmek lazım… At gözlüğünü bir kenara bırakıp  okumalı, araştırmalıyız..

Bu konularda "Araştırma yapan kişilerin ilaç firmaları yokki firma kötüleme kampanyasına kol sıvasınlar"  demeyi bilmeliyiz...

Bu konularda mağdur olmuş, evladı aşıdan zarar görmüş yüzlerce insan araştırmalar ortaya koyup, bilgi paylaşıyor. Bu mağdur ve mazlum insanlara, biz zarar gördük, başkası zarar görmesin diye mücadele eden insanlara saygısızlık derecesine varacak yorumlar yapmadan önce durup düşünmeliyiz.

Ayrıca Doktor olarak, akademisyen olarak da aşıların zararlarını dile getiren binlerce insan var. Ancak bu kişilerin sesleri duyurulmuyor. Çünkü Medya aşı endüstrisinin baskısı altında..

Araştırmıyorsak da Araştırana saygı duymalı  ve yazdıklarını okumalı, söylediklerine kulak vermeliyiz. Bilgi sahibi  olmalıyız ki fikir  sunabilme hakkımız olsun.. Girdiğimiz ortamlarda kulaktan dolma bilgilerle konuşup rezil olmayalım...

Tutmadığınız  tarafı  dahi iyi tanımalısınız bunu unutmayın. Hakkında bilgimiz olmadığı konuda konuşma yetkisine de sahip değiliz...

Akdamar tüm ihtişamıyla ziyaretçilerini ağırlıyor

40 yıllık savaşın acısı müzede sergileniyor

Kolombiya'da göstericiler ve polis arasında arbede

Washington'da yaşayan Türklerden protesto

Ailesiyle tartıştı evini yaktı

Günün diğer manşetleri

Türk vatandaşı kimdir? Gazeteci Uğur Mumcu'dan dinleyin

Teknolojinin geldiği son nokta! 5G üzerinden kazı yaptı

Almanya'nın Münih kentindeki bir kepçe operatörü 5G bağlantısı üzerinden, Güney Kore'deki bir iş sahasında kazı yapıyor.

Marmara Denizi'nin rengi değişti

Marmara Denizi'nin Tekirdağ sahilinde plankton çoğalmasıyla deniz suyu renginde oluşan turunculuk devam ediyor.

Savunma sanayinin yeni yıldızı: SONGAR

Milli savunmada gelişme devam ederken, Türk savunma sanayi şirketi Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş. üzerine makineli tüfek monte edilmiş uzaktan kumandalı insansız hava aracı (İHA) geliştirdi

Çirkefliğin böylesi

İstanbul Havalimanı'nda seferini bekleyen bir yolcu, uçağının rötar yapması üzerine özel şirket personeli kadına ağzı alınmayacak sözlerle hakaret etti.

Türkiye, Rusya ve İran'dan ABD'nin Golan kararına sert tepki!
Batı Müslümanlara yönelik nefreti görmezden geliyor!
İlandır
Veliaht Prens'in güç sarhoşluğu ve Suudileri bekleyen tehlike!
Seçimsiz dönemin şifresi: Yatırım
CHP'nin İstanbul algısı YSK kararlarıyla ellerinde patladı!
Üç kat fazla tazminat alabilirsiniz
Bakan Soylu'dan suç duyurusuna ilişkin açıklama
Türkiye'den ABD'nin tehdidine rest!
YSK İstanbul mesaisinde sona yaklaştı
40 yıllık savaşın acısı
Tüm ihtişamıyla ziyaretçilerini ağırlıyor
İskandinav Hava Yolları'nda pilot krizi
Yeni İHA sahalara iniyor
Kuzey Irak'a hava harekatı

Mehmet Öz'den asılsız reklam uyarısı

Dr. Mehmet Öz, adı kullanılarak yapılan internet reklamları konusunda vatandaşları uyardı.

Diş Teli Hakkında Bilmedikleriniz

Uzmanlar uyardı: Sezonu başladı!

Uzmanlar alerjisi olanlar için "bahar nezlesi" sezonunun başladığını belirterek koruyucu önlemlere dikkati çekti.

Börtü böcek görmemiş gıdalar tüketilmez

Sanayi devrimiyle birlikte hızla gelişen tarım endüstrisi, her türlü meyve sebzenin her mevsimde yetiştirilmesinin de önünü açtı. Bu yüzden her türlü meyve-sebze yılın her ayında tüketilir hâle geldi. Gıdaları mevsiminin dışında tüketmenin sakıncalarını Gıda Hareketi Başkanı Kemal Özer,  MilatGazetesi.com'a anlattı. Mevsiminin dışında tüketilen meyve ve sebzelerin hem sıhhati bozduğu, hem karakteri değiştirdiğini belirten Kemal Özer “Seralarda yetişen börtü böcek görmemiş gıdaları tüketmek doğru değil” dedi.

Alkol belasının bir zararı daha ortaya çıktı

Çin'de yürütülen bir araştırma az ya da orta miktarda alkol tüketiminin bile yüksek tansiyonu ve felç riskini artırdığını ortaya koydu.

En Çok Okunan Haberler