Galatasaray'da Emre Mor krizi

Güncelleme: 13.07.2019 10:45

Mustafa Cengiz'in "yakında KAP'a bildireceğiz" dediği Emre Mor transferinde sıkıntı çıktı. Menajerlik şirketi, kendilerini devreden çıkaran genç futbolcuya dava açmaya hazırlanıyor.

WBD Sports menajerlik şirketi, Emre Mor'un kendilerine yetki vermesine rağmen Galatasaray'a transferinde şirketi devreden çıkarmaya çalıştığını ve yargıya gitmeyi düşündüklerini açıklamıştı.

3 GÜN SÜRE VERMİŞLERDİ
Menajerlik şirketinin yaptığı Emre Mor'a gönderdiği mektupta; "Galatasaray tarafından 7 Temmuz 2019 tarihinde bize, anlaşmayı doğrudan kulüple müzakere etmeye çalıştığınız bildirildi. Önümüzdeki 3 iş günü içinde sizden yanıt alamazsak, hukuk ekibimiz gerekli adımları atacaktır" ifadeleri yer almıştı.

WBD Sports'tan Erik Alonso, ise İspanyol basınına yaptığı açıklamada Emre Mor'un hareketlerini eleştirdi.

''EMRE HEM FUTBOLCU HEM MENAJER OLAMAZ''
Alonso, Türk futbolcunun Galatasaray ile görüşmesi hakkında ''Bu davranışları tasvip etmiyoruz. Emre, aynı anda hem futbolcu hem menajer hem de aracı olamaz. Celta Vigo ile bir problemimiz yok. Celta, her zaman profesyonel davrandı.'' sözlerini kullandı.

(Şirketin yaptığı resmi açıklama)

EMRE: SORUNU ÇÖZECEĞİM
Konu hakkında açıklamalarda bulunan genç futbolcu, en kısa sürede sorunu çözeceğini söyledi. Galatasaray cephesi ise bu transferde menajerlik şirketini kesinlikle muhatap almayacaklarını vurguladı.

MUSTAFA CENGİZ, KAP DEMİŞTİ
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ise geçtiğimiz günlerde yaptığı bir konuşmada Emre Mor hakkında ''Emre'nin yuvasına döndüğünü düşünüyoruz. KAP açıklamasını bekliyoruz.'' sözlerini kullanmıştı.

Yaşanan bu kriz üzerine transferin nasıl sonuçlanacağı merak konusu.

Beşiktaş yeni transferine imzayı attırdı

Beşiktaş'ta istifa depremi!

Muğla'daki Dünya Rallisi için milyonluk beklenti

Dünya yıldızı resmen Trabzonspor'da
Falcao'lu Monaco Slimani'yi aldı

Galatasaray yeni transferini kiralıyor

Beşiktaş'ın yeni yıldızı İstanbul'da

N'Koudou Beşiktaş'ta! İşte sözleşme şartları