14 Mart 2019 reyting sonuçları

Güncelleme: 15.03.2019 10:41

Perşembe günü Tv'lerde yayınlanan yapımların izlenme oranları belirlendi. ''Bir zamanlar Çukurova'' dizisi ve ''Avlu'' arasında adeta reyting savaşları yaşandı.''Bir zamanlar Çukurova'' dizisi ve ''Avlu'' arasında ki mücadeleyi kim kazandı? 14 Mart 2019 Perşembe gününe hangi yapım damga vurdu? Dizi hayranları izledikleri dizinin izlenme oranı merak ediyor. Sıralamayı görmek isteyenler internette 14 Mart 2019 reyting sonuçlarını araştırıyor. Reyting savaşlarını kim kazandı? ''Bir zamanlar Çukurova mı?'' ''Avlu mu?'' detaylar haberimizde...

Perşembe günü Tv'lerde yayınlanan yapımların izlenme oranları belirlendi. ''Bir zamanlar Çukurova'' dizisi ve ''Avlu'' arasında adeta reyting savaşları yaşandı.''Bir zamanlar Çukurova'' dizisi ve ''Avlu''  arasında ki mücadeleyi kim kazandı? 14 Mart 2019 Perşembe gününe hangi yapım damga vurdu? Dizi hayranları izledikleri dizinin izlenme oranı merak ediyor. Sıralamayı görmek isteyenler internette 14 Mart 2019 reyting sonuçlarını araştırıyor. Reyting savaşlarını kim kazandı? ''Bir zamanlar Çukurova mı?'' ''Avlu mu?'' detaylar haberimizde...

TEK YÜREK SON BÖLÜM ÖZETİ

Lisansı askıya alınan Halit’i, Murat başkanın desteğiyle buz hokeyi sezonu açılış organizasyonunda tatsız bir sürpriz beklemektedir.

Ekibin hayatında ise olaylar bitmek bilmez… Yiğit’in itirafı karşısında Deniz’in tepkisi ne olacaktır? Oğuzhan’lara yerleşen Fatma’nın planları beklemediği anda ortaya çıkacaktır. Yusuf, Aslı’ya gerçekleri anlatmaya karar verir. Mazlum ise, hayatına yön verecek tavsiyeleri hiç tahmin etmediği birinden alacaktır. Umut’un aldığı sessiz telefonlar, Sait’in hiç hoşuna gitmez. Bu konuda önlem alacaktır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM ÖZETİ

Lisansı askıya alınan Halit’i, Murat başkanın desteğiyle buz hokeyi sezonu açılış organizasyonunda tatsız bir sürpriz beklemektedir.

Ekibin hayatında ise olaylar bitmek bilmez… Yiğit’in itirafı karşısında Deniz’in tepkisi ne olacaktır? Oğuzhan’lara yerleşen Fatma’nın planları beklemediği anda ortaya çıkacaktır. Yusuf, Aslı’ya gerçekleri anlatmaya karar verir. Mazlum ise, hayatına yön verecek tavsiyeleri hiç tahmin etmediği birinden alacaktır. Umut’un aldığı sessiz telefonlar, Sait’in hiç hoşuna gitmez. Bu konuda önlem alacaktır.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ

Tüm sıkıntılarından bir bir kurtulan Filiz’le Barış için güzel bir sayfa açılmıştır artık. Şimdi önlerindeki tek sıkıntı ekonomik zorlukları açmak ve sigorta borcundan kurtulmaktır. Tam da bu noktada Barış’ın hayatını kurtardığı Murtaza’nın onlara teşekkür için yolladığı bir zarf dolusu para hızır gibi imdatlarına yetişir. Filiz için her şey yoluna girmeye başlamıştır. Lokantanın işleri fena gitmiyordur, sonunda Barış tüm belalardan kurtulmuş mesleğine geri dönmek üzeredir ve Rahmet de Amerika’ya gitmeyi kabul etmiştir.

Milat Ailesi iftarda buluştu

Milat ve Yenisöz ailesi, 8. kez düzenlenen geleneksel iftar programında bir araya geldi. Ertuğrul Gazi Parkı Osmanlı Konağı'nda gerçekleştirilen iftar programına Genel Yayın Yönetmenimiz Ali Adakoğlu, Medya Grup Başkanımız Ahmet Zeki Gayberi, Genel Yayın Koordinatörümüz Serdar Arseven, Ankara Temsilcimiz Bayram Zilan ve Milat ve Yenisöz yazarları katıldı.

Kudüs'e giriş engeli

BİM 10 Mayıs aktüel ürünler indirim kataloğu!

Türkiye'deki marketler zincirinden biri olan ''BİM'' 10 Mayıs Aktüel İndirim ürünler kataloğu yayınladı. 10 Mayıs 2019 tarihi için indirimde olan ürünleri haberimizde bulabilirsiniz. İndirimli ürünler hangileri? Kampanya ne kadar sürecek? Öğrenmek için haberimizi okuyun.

Anadolu Savunma 'Seyit' ile görücüye çıktı

Assange'a böyle götürüldü

Günün diğer manşetleri

Korkuluk dediğin böyle olur

Nükleer ve kimyasal tehditler insansız araçla tespit edilecek

Türk savunma sanayisinde insan hayatını tehdit eden kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer (KBRN) risklerin tespiti ve koruyucu tedbirlerin hızla alınmasına yönelik milli bir sistem geliştirildi.

Aşırı sağcı lider Kur'an-ı Kerim'i yırtıp yere attı

Finlandiya'da aşırı sağcı Önce Finlandiya İnsanı Partisi (Suomen Kansa Ensin) Başkanı Marco De Wit, Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerine yönelik çalışmalarında Kur'an-ı Kerim'i yırtıp yere attı.

Doğu Ekspresi ile baharda yolculuk bir başka güzel

Seyahat ve gezi tutkunlarının yanı sıra üniversite öğrencilerinin de ilgi odağı olan, Ankara ile Kars arasında sefer yapan Doğu Ekspresi, ilkbaharda güzel manzaralar eşliğinde yolculuk imkanı sunuyor.

Marangoni etkisi nedir

İki sıvının farklı yüzey gerilimleri neticesinde birbirleri arasındaki kütle transferine Marangoni Etkisi denir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her hırsızlık kötüdür ama oy hırsızlığı tam bir felakettir
Başkan Erdoğan açıkladı! Yıl sonunda açılacak
İlan İHH
TÜİK, ölüm nedenlerini açıkladı!
İlan - Mirasımız Derneği
Dikkat geliyor! Kavrulacağız...
Yerli otomobilin yollara çıkacağı tarih belli oldu!
Tarlaya üzerine mühimmat bağlı balon düştü
Finlandiya'da aşırı sağcı lider Kur'an-ı Kerim'i yırtıp yere attı
Bozdağ'dan kritik açıklamalar!
Ülkesine dönen Suriyeli sayısı açıklandı!
Taşeron işçiler Devlete kâr ettirdi
O kente 50 fabrika kurulacak
Soylu'dan S-400 açıklaması! 'Yarın eyvah para etmez'
TBMM'de yoğun mesai!

Üzüm suyunun faydaları

Üzüm suyunun faydaları nelerdir? Üzüm suyu hangi hastalıklara iyi gelir? Üzüm suyu nasıl tüketilmeli? İşte üzüm suyunun faydaları...

Öğretmen ve doktorlar yeni sistemde nasıl askerlik yapacak?

Yeni askerlik sisteminden detaylar gelmeye başladı. Yeni sisteme göre öğretmen ve doktorların nasıl askerlik yapacakları netlik kazandı. Peki öğretmen ve doktorlar nasıl askerlik yapacaklar? İşte detaylar...

Beyaz yumurta mı kahverengi yumurta mı tercih edilmeli?

Beyaz yumurta mı kahverengi yumurta mı tercih edilmeli? Hangi yumurtayı tercih ediyorsunuz? Kaliteli protein içeren yumurta beyin gelişimi için çok faydalı. İşte yumurta hakkında bilgiler...

Reklamlardaki saat görsellerinde saat neden 10:10'dur?

Reklamlardaki saat görsellerinde saat neden 10:10'dur? Saat reklamlarına hiç dikkat ettiniz mi? Saat reklamlarında kullanılan saatlerde saat hep 10:10'u gösterir. Peki reklamlardaki saat görsellerinde saat neden 10:10'dur? İşte cevabı...

Matematik dersi seçmeli mi olacak?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıkladı. Matematik dersi seçmeli mi olacak? İşte cevabı...

En Çok Okunan Haberler