AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Güncelleme: 15.04.2019 17:13

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Hafta sonu gerçekleştirilen Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. Bahar dönemi AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte son detaylar...

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Hafta sonu gerçekleştirilen Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. Bahar dönemi AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte son detaylar...

SORULARIN CEVAPLARI ETKİNLİKTE AÇIKLANACAK

15-16 Nisan 2019 tarihlerinde Bahar Dönemi Ara Sınavındaki sorular Program Koordinatörleri, Yazarlar ve Editörler tarafından eKampüste webinar etkinliği şeklinde çözülecektir.

SORU VE CEVAPLAR NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Daha önceki sınavlar baz alındığında soru ve cevapların bir iki hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor. AÖF öğrencileri, https://ekampus.anadolu.edu.tr/ adresi üzerinden sorular ve cevap anahtarına erişim sağlayabiliyor. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmamaktadır.

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.Sorular ve cevapları açıklandığı takdirde Anadolu Üniversitesi'nin resmi internet adresinin duyurular kısmında yerini alacak. 

Sudan'daki gösteriler

Şüheda toprağına ziyaretçi akını

Mübarek Berat Kandili gecesi ihya edildi

Türk dünyasının yeni 'başkenti'

Akşam saatinde kar sürprizi

Günün diğer manşetleri

Avrupa'nın kalbinde isyan dinmiyor!

Fransa'da Sarı Yelekler protestoları 23. haftasına girdi

Sağlık alanında devrim niteliğinde buluş!

Bu hapı yutunca, midemizde ve bağırsaklarımızda olan rahatsızlıkların kaynakları anlaşılıyor.

Giyilebilir jet takımı! Değeri 440 bin dolar

Gravity Industries tarafından üretilen 1050 beygir gücünde ve 440 bin dolar değerinde olan bu giyilebilir jet takımı özellikle sahil güvenlik alanında faaliyet gösteren kolluk güçlerine destek verecek.

Kılıçdaroğlu'na saldırı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, şehit er Kırıkcı'nın cenaze namazı sonrası bir grup tarafından protesto edilerek saldırıya uğradı. Kılıçdaroğlu güvenlik için götürüldüğü evden zırhlı araçla çıkarıldı.

Sri Lanka'da kilisedeki patlama anı

Sri Lanka'da üç kilise ve üç otelde patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre patlamalarda en az 138 kişi hayatını kaybederken, 400'den fazla kişi ise yaralandı. Ayrıca 7. bir patlamanın daha meydana geldiği bildirildi.

Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu açıklaması!
Kılıçdaroğluna saldırmıştı... İşte ilk ifadesi!
Sri Lanka'daki katliamı yapan örgüt belli oldu
ABD'den Türkiye'ye bir tehdit daha!
İlandır
MİT'ten PKK'ya müthiş operasyon!
Şehit babası: Kılıçdaroğlu'nun gelmesini istemezdim
Mahkûmlarımız neden Müslüman oluyor?
Asıl Temel fıkrası bu
YSK'da İstanbul toplantısı
Sudan'da muhalifler askeri konsey ile görüşmeleri askıya aldı
Ukrayna'da komedyen Zelenskiy sandıktan zaferle çıktı
Kılıçdaroğlu'nun sığındığı evin sahibi o anları anlattı
Devlet Bahçeli'den Kılıçdaroğlu açıklaması
Yeni İHA'lar savunmada dikkat çekiyor

BİLSEM sınav sonuçlarına itiraz nasıl yapılır?

BİLSEM 1. 2. ve 3. sınıflar için gerçekleştirilen grup tarama sonuçları neticesinde, bireysel yetenek sınavına girmeye hak kazanan öğrenciler belli oldu. BİLSEM sınav sonuçlarına itiraz nasıl yapılır? BİLSEM bireysel sınav değerlendirmesi sınav tarihleri ne zaman? Detaylar haberimizde.

2019 İOKBS bursluluk sınavı ne zaman?

Bursluluk sınavı tarihi ne zaman? İOKBS'de kaç soru sorulacak? Sınavın geçersiz olacağı durumlar nedir? Detaylar haberde

Patlıcanın faydaları nelerdir?

Patlıcan Türk mutfağının vazgeçilmezidir. Tadı kadar insan sağlığı açısından da çok faydalı olan patlıcan özellikle kolesterol hastalarının mutlaka tüketmesi gereken bir sebzedir. Peki Patlıcanın faydaları nelerdir?

Peygamberimizin mucizeleri (13) Melekler ve Cinlerle İlgili Mucizeler

Peygamberimizin son peygamber olması hasebiyle kıyamete kadar hüküm sürecek son din ve son ahkam Efendimize inen Kur'an ve onun emir ve yasaklarıdır. Peygamber efendimizin bir çok mucizeleri vardır bunlardan bir tanesi de ''Melekler ve Cinlerle İlgili Mucizeler''dir ki, bu mucizevi halleri hala aklen sorgulayıp inkara giden inanç yönünden zayıf insanlar var. Melekler ve Cinlerle İlgili Mucizeler nedir? Detaylar haberimizde.

Abdullah bin Ömer (r.a.) kimdir? Sahabelerin hayatı

Sahabe, Efendimiz (SAV)'in yol arkadaşları sırdaşları olan ''sahabeler'' İslam'ın ilerlemesinde büyük rol oynamış ve İslam tarihinde de önemli yere sahip olan insanlardır. Günümüz Müslümanları onların hayatlarını, Allah ve resulüne olan taat ve bağlılıklarını örnek alarak yol çizmeye çalışırlar. Müslümanlar hatta Müslüman olmayanlar bile ''sahabeler''deki büyük aşkı ve bağlılığı araştırıp kendi inanışlarınca hayatlarında uygulamaya çalışmışlardır. Sahabelerin hayatları merak ediliyor. Ne yapmışlarda tarihe nam salmışlar günümüz Müslümanlarına ayna olmayı başarmışlar diye kaynak yayınlardan okuyup öğrenmeye çalışıyorlar. Peki bu sahabeler kimler? Sahabe nedir? Kimlere sahabe denir? Abdullah bin Ömer (r.a.) kimdir? Sorularının cevabı merak konusu oldu. Yeni başladığımız ve hayatlarını sizlere aktarmaya çalışacağımız bu seriyi okumayı, ömürleri büyük mücadelelerle geçmiş, sistemden beslenmeyip sistem değiştiren ''sahabeler''in şanlı hayatlarını beraber öğrenelim.

En Çok Okunan Haberler