Banka şubelerine personel alımı şartları nedir?

Güncelleme: 22.04.2019 08:39

3 farklı banka personel alımı yapıyor. Bankalar kendilerine ait internet sitelerinde yayımladıkları personel alımı ilanlarına ulaşmak isteyenler, Banka şubelerine personel alımı şartları nedir? Başvuru şartları nedir? Hangi bankalar alım yapacak? Sorularının cevabını arıyor. Detaylar haberimizde.

3 farklı banka personel alımı yapıyor. Bankalar kendilerine ait internet sitelerinde yayımladıkları personel alımı ilanlarına ulaşmak isteyenler, Banka şubelerine personel alımı şartları nedir? Başvuru şartları nedir? Hangi bankalar alım yapacak? Sorularının cevabını arıyor. Detaylar haberimizde.

Nisan ayının ikinci yarısına geldiğimiz şu günlerde bankalar yayımladıkları alım ilanları ile kadrolarını güçlendirmeyi amaçlıyorlar. 

Bu çerçevede kısa süre önce personel alım ilanı yayımlanan yada personel alım ilanında güncelleme yapan 3 farklı bankanın personel alımlarını birleştirdik. 

ALIM YAPACAK BANKALAR

İş Bankası ve Akbank kendilerine ait internet siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını duyururken Denizbank kariyer siteleri üzerinden yayımladığı ilanlar ile personel alımı yapacağını açıkladı. 

İlanlarda yer alana kadro bilgilerine göre alımlar gişe personeli (veznedar, banko görevlisi), çağrı merkezi personeli, müşteri temsilcisi, müşteri danışmanı kadrolar için yapılacak. 

BANKALARA GÖRE ALIM İLANLARI

Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar şu şekilde,

AKBANK PERSONEL ALIM İLANI

Akbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar arasında aşağıda yer alan pozisyonlar bulunuyor. Genel Müdürlük (Genel Başvuru), Gişe Personeli ve Çağrı Merkezi.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

İş Bankası personel alım ilanında yer alan detaylara göre banka tek bir kadroda alım yapılacak. İlana göre İŞ Bankası Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek olan İş Bankası Müfettiş Yardımcısı yapacak. İlana üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ilgili bölümlerinden mezun olan adayların başvuruları kabul edilecek.

DENİZBANK PERSONEL ALIM İLANI

Denizbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında en az lise mezunu olmak kaydıyla çeşitli pozisyonlardan personel alımı yapılacağı açıklandı. İlanda yer alan bilgilere göre banka gişe personeli alımı yapacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Banka personeli alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen koşullar.

 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Banka tarafından belirlenen yaş sınırı içinde olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2019 yılı Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak, Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak., Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.

İLAN DETAYLARI

Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden tüm detayları görüntüleyebilirler. 

AKBANK PERSONEL ALIMI İÇİN TIKLAYIN

DENİZBANK PERSONEL ALIMI İÇİN TIKLAYIN

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI İÇİN TIKLAYIN

Kartopu kurabiye nasıl yapılır?

Gül hastalığı nasıl geçer?

Salep nasıl tüketilir?

Kadir suresi faziletleri
Beyyine suresinin faziletleri

Titanyum elementi kullanım alanları

Esmaül Hüsna'dan El Müzil zikrinin faziletleri

Alak suresi faziletleri