Banka şubelerine personel alımı şartları nedir?

Güncelleme: 22.04.2019 08:39

3 farklı banka personel alımı yapıyor. Bankalar kendilerine ait internet sitelerinde yayımladıkları personel alımı ilanlarına ulaşmak isteyenler, Banka şubelerine personel alımı şartları nedir? Başvuru şartları nedir? Hangi bankalar alım yapacak? Sorularının cevabını arıyor. Detaylar haberimizde.

3 farklı banka personel alımı yapıyor. Bankalar kendilerine ait internet sitelerinde yayımladıkları personel alımı ilanlarına ulaşmak isteyenler, Banka şubelerine personel alımı şartları nedir? Başvuru şartları nedir? Hangi bankalar alım yapacak? Sorularının cevabını arıyor. Detaylar haberimizde.

Nisan ayının ikinci yarısına geldiğimiz şu günlerde bankalar yayımladıkları alım ilanları ile kadrolarını güçlendirmeyi amaçlıyorlar. 

Bu çerçevede kısa süre önce personel alım ilanı yayımlanan yada personel alım ilanında güncelleme yapan 3 farklı bankanın personel alımlarını birleştirdik. 

ALIM YAPACAK BANKALAR

İş Bankası ve Akbank kendilerine ait internet siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını duyururken Denizbank kariyer siteleri üzerinden yayımladığı ilanlar ile personel alımı yapacağını açıkladı. 

İlanlarda yer alana kadro bilgilerine göre alımlar gişe personeli (veznedar, banko görevlisi), çağrı merkezi personeli, müşteri temsilcisi, müşteri danışmanı kadrolar için yapılacak. 

BANKALARA GÖRE ALIM İLANLARI

Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar şu şekilde,

AKBANK PERSONEL ALIM İLANI

Akbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar arasında aşağıda yer alan pozisyonlar bulunuyor. Genel Müdürlük (Genel Başvuru), Gişe Personeli ve Çağrı Merkezi.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

İş Bankası personel alım ilanında yer alan detaylara göre banka tek bir kadroda alım yapılacak. İlana göre İŞ Bankası Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek olan İş Bankası Müfettiş Yardımcısı yapacak. İlana üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ilgili bölümlerinden mezun olan adayların başvuruları kabul edilecek.

DENİZBANK PERSONEL ALIM İLANI

Denizbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında en az lise mezunu olmak kaydıyla çeşitli pozisyonlardan personel alımı yapılacağı açıklandı. İlanda yer alan bilgilere göre banka gişe personeli alımı yapacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Banka personeli alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen koşullar.

 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Banka tarafından belirlenen yaş sınırı içinde olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2019 yılı Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak, Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak., Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.

İLAN DETAYLARI

Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden tüm detayları görüntüleyebilirler. 

AKBANK PERSONEL ALIMI İÇİN TIKLAYIN

DENİZBANK PERSONEL ALIMI İÇİN TIKLAYIN

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI İÇİN TIKLAYIN

Kudüs'e giriş engeli

BİM 10 Mayıs aktüel ürünler indirim kataloğu!

Türkiye'deki marketler zincirinden biri olan ''BİM'' 10 Mayıs Aktüel İndirim ürünler kataloğu yayınladı. 10 Mayıs 2019 tarihi için indirimde olan ürünleri haberimizde bulabilirsiniz. İndirimli ürünler hangileri? Kampanya ne kadar sürecek? Öğrenmek için haberimizi okuyun.

Anadolu Savunma 'Seyit' ile görücüye çıktı

Assange'a böyle götürüldü

'Altınkale' turizme kazandırılacak

Günün diğer manşetleri

Dünyanın en büyük deprem testleri

Sağlam binaların kullanıldığı, dünyanın en büyük deprem testleri. ABD'deki binaların inşaat güvenliğini artırmak için yapılan bu testlerde maket yerine gerçek binalar kullanılıyor. Testi başarılı geçen proje ülke genelinde inşaatlar da bu şekille yapılıyor.

Yüksek sese maruz kaldığında solan bitki!

Mimosa Pudica yani 'küstüm otu'. Yüksek düzeyde sese mâruz kaldığı an, anında soluyor. Ayrıca 1 hafta bakmadığınız ve su vermediğiniz zaman da soluyor.

Boğulmakta olan yavrusunun böyle kurtardı

Bu bir vahşet! İnsanlığın geldiği son nokta

Yılda yaklaşık 80 milyon köpekbalığı, çorba yapılmak ve cinsel gücü arttırdığı inancıyla yüzgeçleri kesildikten sonra o halde okyanusa geri bırakılıyor. Köpekbalığı bu vaziyette ölümü bekliyor! İnsan, dünyanın başına gelmiş en büyük felakettir.

Bugün yaşananları özetlemiş! '5 yılda 7 ülkeyi devireceğiz'

NATO eski başkomutanı Wesley Clark âdeta bugün yaşananları özetlemiş: "5 yılda 7 ülkeyi devireceğiz. Irak, Libya, Suriye, Lübnan, Somali, Sudan, İran... "

Rusya'dan S-400 açıklaması
Pistte korku dolu anlar!
İlan - Mirasımız Derneği
Yeni askerlik sisteminin tüm detayları belli oldu
İlan İHH
S-400 eğitimleri başladı
ABD menşeli ürünlerde vergi indirimi
8 ilde dolandırıcılık operasyonu!
İHH'ya yetim duası
Kudüs'ün tek açık kapısı Türkiye
Kazanan Yıldırım olacak
BM'ye çağrı! Bu zulüm bitsin
Akşener'e ülke emanet edilmez
Duruşumuz değişmez
Sağlık Bakanlığı bunu yapmamalıydı

Göz damlası kullanmak orucu bozar mı?

Vatandaşlar ramazan ayında orucu bozan ve bozmayan durumları araştırıyor. Peki Göz damlası kullanmak orucu bozar mı? İşte Göz damlası kullanmak ve oruç hakkında bilinmesi gerekenler...

Yedek astsubay maaşları ne kadar olacak?

Yedek astsubay maaşları ne kadar olacak? Şartlar neler? Kimler yedek subay olabilir? Yedek subayların hakları ne olacak? Detaylar haberimizde.

Bebekler için doğal diş kaşıyıcı tarifi...

Bebekler için doğal diş kaşıyıcı tarifi...Bebeklerin diş çıkarma dönemleri hem bebek için hem ebeveynler için oldukça zor geçiyor. İşinizi kolaylaştırmayacak ama daha güvende hissettirecek bir diş kaşıyıcı yapmak ister misiniz? Sizi için evde kolayca hazırlayabileceğiniz bir diş kaşıyıcı tarifi hazırladık. İşte bebekler için doğal diş kaşıyıcı...

Arife günü ne zaman?

Rahmet ve mağfiret ayı ramaza-ı Şerif'te sona doğru yaklaşırken Mü'minlerin kalbinde bir hüzün ama bayrama doğru da yaklaştığımız için bir sevinç var. İnsanlar ''arefe günü'' nün hangi güne geldiğini merak ediyor. Bayram tatili ne zaman? Arife günü ne zaman?

Adalet Bakanlığı merkezine kaç personel alınacak?

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından onaylanan bakanlık merkezine personel alımı için sosyal medya üzerinden personel alınacağını duyurdu. Heberi duyan ve bu imkandan faydalanmak isteyen vatandaşlar konu ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyor. Bakanlık merkezine kaç personel alınacak? Hangi kademelere personel alınacak? İşte detaylar...

En Çok Okunan Haberler