Çarpışma 3. bölümde neler oldu?

Güncelleme: 07.12.2018 09:42

Çarpışma dizisi daha ilk bölümünün yayınlanmasının ardından büyük beğeni topladı ve seyirci kitlesini oluşturdu. Yeni bölüm fragmanı heyecanla aranan diziler arasına girdi. Çarpışma dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler oldu? Hepsi haberimizde.

Çarpışma dizisi daha ilk bölümünün yayınlanmasının ardından büyük beğeni topladı ve seyirci kitlesini oluşturdu. Yeni bölüm fragmanı heyecanla aranan diziler arasına girdi. Çarpışma dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler oldu? Hepsi haberimizde.

Çarpışma 3. bölümü ile Show TV'de bu akşam yayınlandı. Dizinin yeni bölümünden ön izleme de (fragman) geldi. Çarpışma 3. son bölümde; Kadir ile Veli’nin yolları yeniden kesişiyor. Eski defterler yeniden açılıyor. Zeynep’in kızının Veli’nin elinde olduğunu anladığı anda onu kurtarmak için harekete geçiyor ve Veli’nin bulunabileceği yerlere art arda baskınlar düzenliyor. Veli ise geçmişin hesabını sormak için Kadir’e tuzak kuruyor. Kerem’in yakalandığı haberi Demir ve Belma’yı endişelendirmiştir. Yasak aşkları açığa çıkmak üzeredir. Cemre ve Kerem’in yüzleşmesi gerilimin seviyesini en üst düzeye taşıyor.  İşte Çarpışma 3. bölüm özeti…

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 

Kadir, Zeynep ile birlikte polis merkezine gelir. Ellerindeki kelepçeyi açtırdıktan sonra Kadir tuvalete gider. Orda Veli’nin küçük bir çocukla ona göndermiş olduğu madalyona bakarak geçmişte yaşamış oldukları olayı hatırlar.

KEREM, YAKUP VE MERAL’İN PEŞİNDE

Kerem, Yakup’u sormak için bir arkadaşının tamirhanesine gider. Arkadaşına Yakup’un nerelere takıldığını sorar. Arkadaşı beraber gittikleri bir yerden bahseder. Bu sırada Belma Demir ile buluşur. Belma Ceyda’nın emniyete onu yaralayan kişiyi teşhis etmeye gittiğini söyler. Belma, Ceyda’nın onu yaralayanla konuşması halinde mahvolacaklarını bu yüzden de Ceyda’ya engel olmaları gerektiğini anlatır.

CEMRE KENDİSİNİ BIÇAKLAYANI TEŞHİS EDİYOR

Kadir Haydar müdürün odasına Zeynep ile birlikte girer. Telefondaki görüntüyü Haydar’a gösterir. Haydar “Zeynep’in kızını alıkoyan Veli miymiş?” diyerek şaşkınlığını dile getirir. Kadir, Cemre ‘nin yanına gelerek onu bıçaklayan ve kazada ona çarpan kişinin kim olduğunu arkadaşlarına sorar. Cemre, onu yaralayanı gösterir. Kadir, görüntülere baktığında o kişinin Kerem olduğunu görür.

DEMİR VE BELMA’NIN BAŞI BÜYÜK DERTTE

Demir Kerem’in adını öğrendikten sonra Belma’yı arayarak ona ismi söyler. Kerem’in Kadir’i tanıdığını da söyleyerek başlarının belada olduğunu anlatır. Kadir, Zeynep’e 24 saat içinde bu işi çözeceğini söyleyerek biraz sabretmesini ve “kızının canını kurtarmak için canımı vermek gerekiyorsa onu da yaparım biliyorsun” der. Zeynep’i nezarethaneye bırakır.

KADİR VELİ’NİN PEŞİNE DÜŞÜYOR

Kadir, Zeynep’e verdiği sözü yerine getirmek için hemen harekete geçer. Veli’nin bulunduğu yerlere arka arkaya baskınlar düzenler. Ancak kimse onun nerede olduğunu söylemez. Kerem Yakup ve Meral’i bulabileceği barlardan birinde içmeye başlar. Barmenin Yakup ve Meral ile ilgili anlattıklarından sonra aralıksız içmeye devam eder. Gecenin ilerleyen vaktinde barmen içtiklerinin parasını isteyince ona parası olmadığını söyler. Barda çalışanlar onu dışarı çıkararak döver.

KADİR KEREM’İ BULUYOR

Kadir, Kerem’i Sarıyer’in maçlarını oynadığı tribünde bulur. Kerem’e her şeyi anlatmasını ister. Kerem anlatacak bir şeyi olmadığını söyleyince Kadir çıldırır. Kerem’e ağzına gelen ne varsa söyler. Kerem’in gözlerinde yaşlar boşanır. Kerem’e üzerimize düşen ne varsa yapacağız diyerek onu da alır stattan çıkarlar.

Demir, Belma ile yemek yerken Cemre’nin bu işin peşini bırakmayacağını söyler. Bu sırada Cemre telefonla arayarak kendisini bıçaklayan Kerem Korkmaz’ın yakalandığını haber verir.

Kudüs'e giriş engeli

BİM 10 Mayıs aktüel ürünler indirim kataloğu!

Türkiye'deki marketler zincirinden biri olan ''BİM'' 10 Mayıs Aktüel İndirim ürünler kataloğu yayınladı. 10 Mayıs 2019 tarihi için indirimde olan ürünleri haberimizde bulabilirsiniz. İndirimli ürünler hangileri? Kampanya ne kadar sürecek? Öğrenmek için haberimizi okuyun.

Anadolu Savunma 'Seyit' ile görücüye çıktı

Assange'a böyle götürüldü

'Altınkale' turizme kazandırılacak

Günün diğer manşetleri

İsrail canlı yayınında Filistin'e destek

İsrail'de düzenlenen Eurovision yarışmasında İzlanda'yı temsil eden grup, Filistin'e destek mesajı yolladı.

Tarımda susuzluğa çare olacak icat

Konya'da 3 mühendis, tarımda susuzluğa çare olarak, susuz tarım yapabilen,bitkilerin su ihtiyacını düzenli olarak karşılamayı sağlayan bitki ünitesi Ecobox sistemini geliştirdi. Ve bu icat yakında kurak bölgelerde ki ağaçlandırma sahalarında da kullanılabilecek.

Donmuş üzümün soğuk su ile buluşması

Donmuş üzüm soğuk suyla temas ettiriliyor ve ortaya muazzam bir görüntü çıkıyor.

Yunan botu böyle taciz etti!

Denizkurdu-2019 Tatbikatı'na katılan TCG Burgazada korveti, uluslararası sularda Yunan hücumbotu tarafından taciz edildi.

Cam şişeleri kuma çeviren makine

Yeni Zelanda'lıların geliştirdiği bu makine cam şişeleri kuma çeviriyor. Kumlar yol ve inşaat yapımında kullanılıyor..

YSK toplantısı bitti! Gerekçeli karar...
Dışişleri Bakanlığına personel alımı sınavında inanılmaz FETÖ ayrıntısı!
12 il için kuvvetli rüzgar ve fırtına uyarısı
İlan İHH
'Turistik Doğu Ekspresi'nin ilk seferi için geri sayım
FETÖ'nün Afrika'da bayrak oyunu!
Trump'a 'İskender ve Cengiz Han' benzetmesi!
HDP'den şiddet ve tehdit dolu '23 Haziran' açıklaması!
Bu çiçeği koparmanın cezası 60 bin 163 TL!
Google'ın kararı sonrası Huawei'den açıklama
Zelenskiy herkesi görevden alarak başladı
Meteoroloji'den 6 ile sağanak uyarısı
TSK'dan sınır ötesi harekat!
Brezilya'da silahlı saldırı!
Venezuela'da bomba alarmı!

20 Mayıs 20:30 Hadi ipucu sorusu ve cevabı ne?

20 Mayıs 20:30 Hadi ipucu sorusu ve cevabı belli oldu? 20 Mayıs 20:30 Hadi ipucu sorusu ve cevabı ne? İşte 20 Mayıs 20:30 Hadi ipucu sorusu ve cevabı...

Sebzeli bulgur pilavı nasıl yapılır?

Sebzeli bulgur pilavı nasıl yapılır? Anadolu'nun lezzeti sebzeli bulgur pilavı nasıl yapılır? Sebzeli bulgur pilavı için gerekli malzemeler nelerdir? İşte sebzeli bulgur pilavı tarifi...

Süper Kupa maçı ne zaman?

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nı alan Galatasaray Süper Kupa maçını bekliyor. Ziraat Türkiye Kupası Finalinde Akhisar'la karşılaşan Galatasaray, Süper Kupa maçında da Akhisar'la mücadele edecek. Peki Süper Kupa maçı ne zaman? İşte son detaylar...

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki muhtemel rakipleri

Sporr Toto Süper Lig Şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki muhtemel rakipleri kimler? Lig şampiyonluğu ile Şampiyonlar Ligine direkt katılma hakkı kazanan Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi rakipleri merak ediliyor. İşte İşte Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki muhtemel rakipleri...

Unutkanlığa iyi gelen besinler

Unutkanlığa iyi gelen besinler nelerdir? Beyin hücrelerini yenileyerek unutkanlığa, zihin yorgunluğuna iyi gelen besinleri sizin için araştırdık. İşte unutkanlığa çare besinler...

En Çok Okunan Haberler