Çarpışma 3. bölümde neler oldu?

Güncelleme: 07.12.2018 09:42

Çarpışma dizisi daha ilk bölümünün yayınlanmasının ardından büyük beğeni topladı ve seyirci kitlesini oluşturdu. Yeni bölüm fragmanı heyecanla aranan diziler arasına girdi. Çarpışma dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler oldu? Hepsi haberimizde.

Çarpışma dizisi daha ilk bölümünün yayınlanmasının ardından büyük beğeni topladı ve seyirci kitlesini oluşturdu. Yeni bölüm fragmanı heyecanla aranan diziler arasına girdi. Çarpışma dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler oldu? Hepsi haberimizde.

Çarpışma 3. bölümü ile Show TV'de bu akşam yayınlandı. Dizinin yeni bölümünden ön izleme de (fragman) geldi. Çarpışma 3. son bölümde; Kadir ile Veli’nin yolları yeniden kesişiyor. Eski defterler yeniden açılıyor. Zeynep’in kızının Veli’nin elinde olduğunu anladığı anda onu kurtarmak için harekete geçiyor ve Veli’nin bulunabileceği yerlere art arda baskınlar düzenliyor. Veli ise geçmişin hesabını sormak için Kadir’e tuzak kuruyor. Kerem’in yakalandığı haberi Demir ve Belma’yı endişelendirmiştir. Yasak aşkları açığa çıkmak üzeredir. Cemre ve Kerem’in yüzleşmesi gerilimin seviyesini en üst düzeye taşıyor.  İşte Çarpışma 3. bölüm özeti…

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 

Kadir, Zeynep ile birlikte polis merkezine gelir. Ellerindeki kelepçeyi açtırdıktan sonra Kadir tuvalete gider. Orda Veli’nin küçük bir çocukla ona göndermiş olduğu madalyona bakarak geçmişte yaşamış oldukları olayı hatırlar.

KEREM, YAKUP VE MERAL’İN PEŞİNDE

Kerem, Yakup’u sormak için bir arkadaşının tamirhanesine gider. Arkadaşına Yakup’un nerelere takıldığını sorar. Arkadaşı beraber gittikleri bir yerden bahseder. Bu sırada Belma Demir ile buluşur. Belma Ceyda’nın emniyete onu yaralayan kişiyi teşhis etmeye gittiğini söyler. Belma, Ceyda’nın onu yaralayanla konuşması halinde mahvolacaklarını bu yüzden de Ceyda’ya engel olmaları gerektiğini anlatır.

CEMRE KENDİSİNİ BIÇAKLAYANI TEŞHİS EDİYOR

Kadir Haydar müdürün odasına Zeynep ile birlikte girer. Telefondaki görüntüyü Haydar’a gösterir. Haydar “Zeynep’in kızını alıkoyan Veli miymiş?” diyerek şaşkınlığını dile getirir. Kadir, Cemre ‘nin yanına gelerek onu bıçaklayan ve kazada ona çarpan kişinin kim olduğunu arkadaşlarına sorar. Cemre, onu yaralayanı gösterir. Kadir, görüntülere baktığında o kişinin Kerem olduğunu görür.

DEMİR VE BELMA’NIN BAŞI BÜYÜK DERTTE

Demir Kerem’in adını öğrendikten sonra Belma’yı arayarak ona ismi söyler. Kerem’in Kadir’i tanıdığını da söyleyerek başlarının belada olduğunu anlatır. Kadir, Zeynep’e 24 saat içinde bu işi çözeceğini söyleyerek biraz sabretmesini ve “kızının canını kurtarmak için canımı vermek gerekiyorsa onu da yaparım biliyorsun” der. Zeynep’i nezarethaneye bırakır.

KADİR VELİ’NİN PEŞİNE DÜŞÜYOR

Kadir, Zeynep’e verdiği sözü yerine getirmek için hemen harekete geçer. Veli’nin bulunduğu yerlere arka arkaya baskınlar düzenler. Ancak kimse onun nerede olduğunu söylemez. Kerem Yakup ve Meral’i bulabileceği barlardan birinde içmeye başlar. Barmenin Yakup ve Meral ile ilgili anlattıklarından sonra aralıksız içmeye devam eder. Gecenin ilerleyen vaktinde barmen içtiklerinin parasını isteyince ona parası olmadığını söyler. Barda çalışanlar onu dışarı çıkararak döver.

KADİR KEREM’İ BULUYOR

Kadir, Kerem’i Sarıyer’in maçlarını oynadığı tribünde bulur. Kerem’e her şeyi anlatmasını ister. Kerem anlatacak bir şeyi olmadığını söyleyince Kadir çıldırır. Kerem’e ağzına gelen ne varsa söyler. Kerem’in gözlerinde yaşlar boşanır. Kerem’e üzerimize düşen ne varsa yapacağız diyerek onu da alır stattan çıkarlar.

Demir, Belma ile yemek yerken Cemre’nin bu işin peşini bırakmayacağını söyler. Bu sırada Cemre telefonla arayarak kendisini bıçaklayan Kerem Korkmaz’ın yakalandığını haber verir.

Kars'ta nefes kesen tatbikat
Konya'da korkutan görüntü
İstanbul'da yoğun sis
'Süper ay' hayran bıraktı
İnsanlar tarafından terk edilen 6 şehir

Günün diğer manşetleri

Harika bir sunum! Son 18 yılda markaların değeri

İşte yeni nesil atak helikopteri

Yeni nesil ATAK helikopteri ATAK 2 tanıtıldı.

'Çöp topladığını' iddia ettiği kadın, Kılıçdaroğlu'ndan şikayetçi oldu

'Çöp topladığını' iddia ettiği kadın, Kılıçdaroğlu'ndan şikayetçi oldu

Deprem anında imam namaza ara vermedi!

Endonezya'nın turistik Bali Adası'nın yaklaşık 40 kilometre doğusunda bulunan bölgede meydana gelen 7.0 büyüklüğündeki depremde, cemaate namaz kıldırmakta olan bir imamın, deprem esnasında ara vermeyerek namazı tamamladığı görüldü.

Hindistan'da Pakistanlı öğrencilere uygulanan şiddet

FETÖ'cüler Gazi hakkında dava açtı!
Kredilerde vade 36 aydan 60 aya çıkacak
Plastik poşet kullanımı yüzde 70 azaldı
Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar!
Aksa'da 16 yıldan bu yana bir ilk!
UEFA Avrupa Ligi son 16 kuraları çekildi!
Kandil partisi şaşırtmadı! Sabıkalılarla seçime girecek...
Yerli otomobil o ilde üretilecek!
Başkan Erdoğan Muğla'dan müjdeyi verdi!
Huzur ve barışı bozmak isteyenlerin korkulu rüyası: Mehmetçik!
CHP'den umudunu kesen DSP'ye koşuyor!
Dünyayı korkutan deprem! 7.7 ile sarsıldı
Meteoroloji'den soğuk ve yağışlı hava uyarısı!
Binali Yıldırım 'Harbiye' projesini açıkladı!
CHP eskiden ne ise şimdi de o!

En Çok Okunan Haberler