Çarpışma 3. bölümde neler oldu?

Güncelleme: 07.12.2018 09:42

Çarpışma dizisi daha ilk bölümünün yayınlanmasının ardından büyük beğeni topladı ve seyirci kitlesini oluşturdu. Yeni bölüm fragmanı heyecanla aranan diziler arasına girdi. Çarpışma dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler oldu? Hepsi haberimizde.

Çarpışma dizisi daha ilk bölümünün yayınlanmasının ardından büyük beğeni topladı ve seyirci kitlesini oluşturdu. Yeni bölüm fragmanı heyecanla aranan diziler arasına girdi. Çarpışma dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler oldu? Hepsi haberimizde.

Çarpışma 3. bölümü ile Show TV'de bu akşam yayınlandı. Dizinin yeni bölümünden ön izleme de (fragman) geldi. Çarpışma 3. son bölümde; Kadir ile Veli’nin yolları yeniden kesişiyor. Eski defterler yeniden açılıyor. Zeynep’in kızının Veli’nin elinde olduğunu anladığı anda onu kurtarmak için harekete geçiyor ve Veli’nin bulunabileceği yerlere art arda baskınlar düzenliyor. Veli ise geçmişin hesabını sormak için Kadir’e tuzak kuruyor. Kerem’in yakalandığı haberi Demir ve Belma’yı endişelendirmiştir. Yasak aşkları açığa çıkmak üzeredir. Cemre ve Kerem’in yüzleşmesi gerilimin seviyesini en üst düzeye taşıyor.  İşte Çarpışma 3. bölüm özeti…

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 

Kadir, Zeynep ile birlikte polis merkezine gelir. Ellerindeki kelepçeyi açtırdıktan sonra Kadir tuvalete gider. Orda Veli’nin küçük bir çocukla ona göndermiş olduğu madalyona bakarak geçmişte yaşamış oldukları olayı hatırlar.

KEREM, YAKUP VE MERAL’İN PEŞİNDE

Kerem, Yakup’u sormak için bir arkadaşının tamirhanesine gider. Arkadaşına Yakup’un nerelere takıldığını sorar. Arkadaşı beraber gittikleri bir yerden bahseder. Bu sırada Belma Demir ile buluşur. Belma Ceyda’nın emniyete onu yaralayan kişiyi teşhis etmeye gittiğini söyler. Belma, Ceyda’nın onu yaralayanla konuşması halinde mahvolacaklarını bu yüzden de Ceyda’ya engel olmaları gerektiğini anlatır.

CEMRE KENDİSİNİ BIÇAKLAYANI TEŞHİS EDİYOR

Kadir Haydar müdürün odasına Zeynep ile birlikte girer. Telefondaki görüntüyü Haydar’a gösterir. Haydar “Zeynep’in kızını alıkoyan Veli miymiş?” diyerek şaşkınlığını dile getirir. Kadir, Cemre ‘nin yanına gelerek onu bıçaklayan ve kazada ona çarpan kişinin kim olduğunu arkadaşlarına sorar. Cemre, onu yaralayanı gösterir. Kadir, görüntülere baktığında o kişinin Kerem olduğunu görür.

DEMİR VE BELMA’NIN BAŞI BÜYÜK DERTTE

Demir Kerem’in adını öğrendikten sonra Belma’yı arayarak ona ismi söyler. Kerem’in Kadir’i tanıdığını da söyleyerek başlarının belada olduğunu anlatır. Kadir, Zeynep’e 24 saat içinde bu işi çözeceğini söyleyerek biraz sabretmesini ve “kızının canını kurtarmak için canımı vermek gerekiyorsa onu da yaparım biliyorsun” der. Zeynep’i nezarethaneye bırakır.

KADİR VELİ’NİN PEŞİNE DÜŞÜYOR

Kadir, Zeynep’e verdiği sözü yerine getirmek için hemen harekete geçer. Veli’nin bulunduğu yerlere arka arkaya baskınlar düzenler. Ancak kimse onun nerede olduğunu söylemez. Kerem Yakup ve Meral’i bulabileceği barlardan birinde içmeye başlar. Barmenin Yakup ve Meral ile ilgili anlattıklarından sonra aralıksız içmeye devam eder. Gecenin ilerleyen vaktinde barmen içtiklerinin parasını isteyince ona parası olmadığını söyler. Barda çalışanlar onu dışarı çıkararak döver.

KADİR KEREM’İ BULUYOR

Kadir, Kerem’i Sarıyer’in maçlarını oynadığı tribünde bulur. Kerem’e her şeyi anlatmasını ister. Kerem anlatacak bir şeyi olmadığını söyleyince Kadir çıldırır. Kerem’e ağzına gelen ne varsa söyler. Kerem’in gözlerinde yaşlar boşanır. Kerem’e üzerimize düşen ne varsa yapacağız diyerek onu da alır stattan çıkarlar.

Demir, Belma ile yemek yerken Cemre’nin bu işin peşini bırakmayacağını söyler. Bu sırada Cemre telefonla arayarak kendisini bıçaklayan Kerem Korkmaz’ın yakalandığını haber verir.

İkiyüzlülüğe 'Fransız' kalamıyoruz! Zulümde 4'üncü hafta..
Kapadokya'da masalları aratmayan kış görüntüsü
Plastik atıklar su altı yaşamını tehdit ediyor!
ABD 'Sarı kirpikli cani' kadını konuşuyor!
AK Parti'de 14 isim daha belli oldu!

Günün diğer manşetleri

Çanakkale'de korkunç kaza!

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, işçileri taşıyan minibüs ile tırın çarpışması sonucu 4 kişi öldü, 16 kişi yaralandı.

Karın keyfini çıkaran köpek

Kastamonu ormanlarında ‘beyaz örtü'nün görsel şöleni

Yüz ölçümünün yüzde 67'si ormanlarla kaplı Kastamonu'da, kar yağışının ardından beyaza bürünen doğa büyüledi.

Hürjet'te ‘kuvvetli' adımlar

Jet Eğitim ve Hafif Taarruz Uçağı Projesi kapsamında Hürjet'in dış geometrisi donduruldu, sistem yerleşim çalışmaları devam ediyor.

Düşmeseydi...

Bazen düştüğünü sanırsın, oysaki o düşüşle sana yeni bir hayat bahşedilmiştir.

Başkan Erdoğan resti çekti!
Ekonomide çarklar dönüyor
Hedef 170 milyar dolar!
1 haftalık bilanço açıklandı
Resmen tehlike saçıyor!
Kendi rızasıyla evlenenleri ayırmak reva mıdır?
Dünya ATAK için sıraya girdi!
1500 kişi alınacak
Dehşete düşüren ifade!
Çok sayıda ölü ve yaralı var
Para cezası uygulanacak
Bu Vatan Bölünmez Bu Bayrak İnmez
Suudi Arabistan'dan flaş açıklama!
Fenerbahçe ateş hattında
4 ay ömrü kaldı
Yusuf Suresi hakkında her şey...
Orkun Işıtmak kimdir, kaç yaşında, nereli?
Ege'nin Hamsisi 20. bölüm fragmanı

En Çok Okunan Haberler