Çukur 58. bölümde neler olacak?

Güncelleme: 25.03.2019 11:35

Show TV'nin en çok izlenenleri arasında olan Çukur için internette yeni bölüm fragmanı aramaları yaptırılıyor. Her bölümü ayrı trend olan ''Çukur'' dizisinin fanatikleri için bu haber. Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm oynayacak mı? Yeni bölüm ne zaman oynayacak? Çukur son bölümde neler oldu? Hepsi haberimizde.

Çukur son bölümde yıkılan Mahsun’a bir darbe de babasının evine gitmesi ile geliyor. Ailesinin evinin kapısında Yamaç ve Sena’yı yakınlaşırken görüyor. Yamaç uzaklaşır uzaklaşmak eve giden Mahsun babasına bıçak saplıyor. İşte detaylar…

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çeto ve Mahsun arasında esen fırtına, Karakuzuların da geleceğine yön verecek. Koçovalılar, Baykal’ın izini sürerek onu bulmak için harekete geçecekler. Öldüğünü düşündükleri birini arayan Koçovalılar, bu büyük kovalamaca sırasında zor duruma düşecekler. Salih ile İdris arasında önemli bir yüzleşme yaşanacak. Ekran başındakiler baba-oğlun arasında geçenler karşısında gözyaşlarına boğulacak. Mahsun’un izini sürmeye devam ederken Selim ve Sena sürpriz bir bilgiye ve kişiye ulaşacak. Bu sırada Çeto, Mahsun ve Koçovalı Kardeşler’e karşı hain planlar yapmaya devam ederken, İdris tüm oğullarıyla bir araya gelerek Çukur’u eski günlerine götürecek.Çeto’nun gösterdiği fotoğraflar sonrası yıkılan Mahsun’a bir darbe de babasının evine gitmesi ile geliyor. Ailesinin evinin kapısında Yamaç ve Sena’yı yakınlaşırken görüyor. Yamaç uzaklaşır uzaklaşmak eve giden Mahsun babasına bıçak saplıyor. Babasını yere deviren Mahsun, karşısında elma sepeti ile annesini görünce kalakalıyor.Pavyonda alkol alan Vartolu, eve gelip İdris’in nerede olduğunu soruyor. Babasının çalışma odasında olduğunu öğrenen Vartolu, İdris’in yanına gidiyor. Evlat olmayı bilmiyorsun sözüne içerleyen Vartolu, İdris’e bu yaşına kadar bir baba görmediğini anlatıyor.

ÇUKUR BU AKŞAM YAYINLANACAK MI?

Pazartesi günlerinin sevilen dizisi Çukur'un yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı? Son bölümü ile izleyiciyi ekranlara kitleyen, Çukur 58. yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. 
 

El Gafur Esmaül Hüsnası faziletleri

Nas suresinin tefsiri

Felak suresinin tefsiri

Yasin suresinin tefsiri
Kaza ve beladan korunmak için okunacak dua

Ayetel Kürsinin tefsiri

Vakıa suresinin tefsiri

Fetih suresinin tefsiri...