Diriliş Ertuğrul 128. bölüm 2.fragmanı

Güncelleme: 18.12.2018 15:29

Diriliş Ertuğrul reytinglerde birinci kalmaya devam ediyor. 127. bölümü yayınlanan ve reytinglerde yine birinciliği kaptırmayan ''Diriliş Ertuğrul''un 128. bölüm fragmanı için internetten aramalar trend haline geldi. TRT 1'in efsane tarih dizisi ''Diriliş Ertuğrul'' yeni bölüm fragmanını sizler için paylaşıyoruz. Babası Ertuğrul'un oğlu Gündüz'ün haklı olduğunu kadı önünde kanıtlaması obada sevince neden oldu ve toy kuruldu. İlbilge babası Umur beyin katilinin Gündüz alp olmadığını anlaması Ertuğrul ve İlbilge arasını yumuşattı. İşte yeni bölümde dizide yaşanacaklar. Diriliş Ertuğrul 128. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? Hepsi haberimizde.

Diriliş Ertuğrul reytinglerde birinci kalmaya devam ediyor. 127. bölümü yayınlanan ve reytinglerde yine birinciliği kaptırmayan ''Diriliş Ertuğrul''un 128. bölüm fragmanı için internetten aramalar trend haline geldi. TRT 1'in efsane tarih dizisi ''Diriliş Ertuğrul'' yeni bölüm fragmanını sizler için paylaşıyoruz. Babası Ertuğrul'un oğlu Gündüz'ün haklı olduğunu kadı önünde kanıtlaması obada sevince neden oldu ve toy kuruldu. İlbilge babası Umur beyin katilinin Gündüz alp olmadığını anlaması Ertuğrul ve İlbilge arasını yumuşattı. İşte yeni bölümde dizide yaşanacaklar. Diriliş Ertuğrul 128. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? Hepsi haberimizde. 

Bu sırada Emir Bilge de Kayı Obasını basmaya gidiyor. Ertuğrul, Gündüz ile yoldayken İlbilge ve Alpleri ile bir kez daha çarpışıyor. Ertuğrul İlbilge’yi adaletli olmaya davet ediyor.

 

Diriliş Ertuğrul dizisi 127.son bölümü ile TRT1'de ekrana geldi. Son bölümde; Gündüz serbest kalıyor, babası onu Nikea'ya götürüyor. Dragos bu bilgiyi alınca İlbilge'ye dolaylı yoldan haber ederek onun intikam ateşini körüklüyor.

Ertuğrul'un oğluyla Nikea gittiğini öğrenen Emir Bilge ise Kayı Obasını hedef alıyor. Dragos onu da yalan yanlış bilgilerle doldurmayı ihmal etmiyor. Selcan ile oğlu obaya geliyor. Sağlığı son günlerde çok iyi olmayan Hayme Ana torununa el öptürüyor.

Ve İlbilge ile Ertuğrul Alpleri ile bir kez daha karşı karşıya geliyor. Oyuncu kadrosunda Engin Altandüzyatan, Hülya Darcan, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Batuhan Karacaya gibi isimleri barındıran Diriliş Ertuğrul son bölümde başka neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul 128. yeni bölüm fragmanı hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ…

Ertuğrul, Gündüz'ü düşman elinden kurtarıyor. Gündüz babasından af diliyor. Ağlayarak ‘beni mecbur ettiler beni' diyor. Ertuğrul'un oğlunun bu hali ile yüreği parçalanıyor. Onu suçsuz olduğunu bildiğini söylüyor. Gündüz babasına rızasını almadan ölmekten çok korktuğunu anlatıyor. Ertuğrul oğlunu teselli ediyor ve elini öptürüyor. Ertuğrul oğlunu Nikea'ya yolluyor. Mara, Gündüz'e mektup getiriyor.

DRAGOS'UN GÖZÜNÜ KAN BÜRÜYOR

Ertuğrul Dragos'u yakalamaya bir adım daha yaklaşıyor. Ama Dragos'un adamları buna engel oluyor. Haberi alan Dragos onunla tanışmadan önce daha çok kan akması gerektiğini söylüyor. Dragos'un gözünü kan bürüyor, Ertuğrul'u bitirmek için yeminler ediyor.

Dragos Ertuğrul ile oğlunun Söğüt'e varmadan öldürülmesini istiyor. Ama onların Nikea'ya gideceğini öğreniyor ve İlbilge'ye haber salıyor. Drago splanını yapıyor. İlbilge'nin onları öldürmesini ve Türkler arasında bir kan davası başlamasını istiyor. Bu sayede Söğüt'ü işgal etmeyi düşünüyor. Ertuğrul'dan aldığı altınlarla bir ordu kurma emri veriyor.

İLBİLGE BİR KEZ DAHA DÜŞMANIN OYUNUNA GELİYOR

İlbilge elleri kelepçeli Ertuğrıl ve Gündüz ile karşılaşıyor. İlbilge onları tehdit ediyor, okunun yaydan çıktığını söylüyor. Ertuğrul, İlbilge'ye adalet dersi veriyor. İlbilge Ertuğrul'un Gündüz'ü Nikea'ya götürdüğünü öğreniyor. Serbest kalan İlbilge intikam ateşi ile yanıyor.

EMİR BİLGE OBAYI BASIYOR

Emir Bilge Ertuğrul'un oğlunu Nikea'ya gittiğini öğreniyor. Hünkarının bu bilgiyi alınca Eertuğrul'un sadece beyliğini değil kellesini de kaybedeceğini söylüyor. Emir Bahattin Kayı Obasını basmaya gidiyor. Ama öncesinde Dragos'u sorguya çekerek Artuk Bey hakkında bilgi alıyor.

SELCAN NEDEN GELDİ?

Selcan ve oğlu obaya geliyor. Onları gören herkes şaşkınlık içinde. Hayme Ana torunu Süleyman'a el öptürüyor, Selcan'ı da hasretle kucaklıyor. Selcan oğullarını soran Hayme Ana'ya cevap veremiyor.

İLBİLGE İLE ERTUĞRUL KARŞI KARŞIYA

Ertuğrul ile Alpleri bir kez daha İlbilge ile Alpleri ile kıran kırana çarpışıyor.

Yeni Zelanda'da şehid olan baba oğul toprağa verildi

İstanbul'da rezidansta sır ölüm

Asırlar sonra ibadete açılacak

New York'a yeni kent simgesi

Veliden öğretmene yumruklu saldırı

Günün diğer manşetleri

Vahşi doğada, tedbirsiz uyursanız ölürsünüz.

Y. Zelanda başbakanından örnek davranış! Canlı yayınlanacak

Yeni Zelanda Başbakanı Ardern, Cuma günü 2 dakikalık saygı duruşu yapılacağını ve Cuma ezanının devlet kanalından yayınlanacağını açıkladı.

Kapadokya'da gün batarken

ASELSAN'ın yeni canavarı

Aşırı hız ve sonuçları

Maduro: Bu dizi sayesinde Müslüman olacağım
İçişleri Bakanı Soylu: HDP denilen parti PKK'nın siyasi koludur
Trump'tan yeni provokasyon: Golan Tepeleri İsrail'in
Kurtulmuş: 31 Mart'ta bu densizlere haddini bildireceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bölücü örgüte Kandil'i mezar etmek için bu seçimden güçlü çıkmalıyız'
Ebeveynler dikkat! Bağımlılığın en büyük sebebi...
Tarlayı düzeltirken tarih buldu!
TCDD personel alacak! KPSS şartı yok
İngiltere'de camilere alçak saldırı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Eskişehir'e müjde!
Sevindiren gelişme! Dev şirket konkordatodan çekildi
Bakan Dönmez duyurdu: İlk kez bu yöntemle petrol keşfi yapıldı!
İstanbul semalarında hareketli dakikalar! Pilotlar birbirlerini uyarmaya başladı
FETÖ'nün yurt dışına kaçırdığı mal varlığı
Albayrak açıkladı: Hiçbir dönem bu kadar güçlü olmamıştı!

21 Mart Hadi 20.30 Hafi ipucu sorusu ve cevabı ne?

21 Mart Hadi 20.30 Hadi ipucu sorusu ve cevabı belli oldu! 21 Mart Hadi 20.30 Hafi ipucu sorusu ve cevabı ne?  Sizin için araştırdık. İşte 21 Mart Hadi 20.30 Hafi ipucu sorusu ve cevabı...

Semizotunun faydaları nelerdir?

İçeriğinde  Demir, kalsiyum, potasyum ve C vitamininden zengin olan semizotunun salatası, yemeği, sebzesi her çeşidi var. İster çiğ, ister pişmiş, ister terbiyeli.. her şekilde tüketebilirsiniz. Peki sağlıklı beslenmede önemli bir yere sahip olan semiz otunun faydaları nelerdir? İşte sağlık deposu semizotunun kullanım alanları ve faydaları...

Evde pratik sivilce maskeleri nasıl yapılır?

Evde sivilce maskesi nasıl yapılır? Evde pratik sivilce maskeleri nasıl yapılır? Sizin için doğal sivilce maskesi tariflerini araştırdık. İşte evde kolaylıkla yapabileceğiniz sivilce maskeleri...

Mezara neden su dökülür? Mezara su dökmek doğru mudur?

Mezara neden su dökülür? Mezara su dökmek doğru mudur? İslam'a göre kabir ziyaretinde mezara su dökülür mü? Sizin için araştırdık, derledik. İşte cevabı...

Congolais (koko) kurbiye nasıl yapılır?

Size şekil vermesi çok basit olan bir kurabiye tarifi hazırladık. Pastanelerde koko diye geçen asıl adı Congolais olan kurabiye nasıl yapılır? Congolais'in malzemeleri nelerdir? Congolais'in  püf noktası nedir? İşte  Congolais kurabiye tarifi...

En Çok Okunan Haberler