Okullar ne zaman kapanacak?

Güncelleme: 25.03.2019 14:23

Okullar ne zaman kapanacak sorusunun yanıtı milyonlarca öğrencinin merak ettiği konular arasında yer almaya başladı. Peki Okullar ne zaman kapanacak?

Okullar ne zaman kapanacak sorusunun yanıtı milyonlarca öğrencinin merak ettiği konular arasında yer almaya başladı. Peki Okullar ne zaman kapanacak?

YAZ TATİLİ NE ZAMAN?

MEB (Milli Eğitim Bakanlığı), 2018-2019 eğitim öğretim yılı çalışma takvimini aylar öncesinden paylaşmıştı. Bu yılın takvimine göre, 17 Eylül 2018 tarihinde başlayan 2018-2019 eğitim öğretim yılı 14 Haziran 2019 Cuma günü karnelerin alınmasıyla tamamlanacak.15 Haziran 2019 Cumartesi günü başlayacak olan yaz tatili, 16 Eylül 2019 Pazartesi gününe kadar devam edecek.

Okul öncesi, ilkokul birinci sınıf, ortaokul ve imam hatip ortaokullarının 5'inci sınıf öğrencileri, ortaöğretim kurumlarında eğitim ve öğretime başlayacak hazırlık sınıfı ve 9'uncu sınıf öğrencileri ile pansiyonda kalacak öğrencilerin uyum eğitimi daha erken başlayacak.

Akdamar tüm ihtişamıyla ziyaretçilerini ağırlıyor

40 yıllık savaşın acısı müzede sergileniyor

Kolombiya'da göstericiler ve polis arasında arbede

Washington'da yaşayan Türklerden protesto

Ailesiyle tartıştı evini yaktı

Günün diğer manşetleri

Türk vatandaşı kimdir? Gazeteci Uğur Mumcu'dan dinleyin

Teknolojinin geldiği son nokta! 5G üzerinden kazı yaptı

Almanya'nın Münih kentindeki bir kepçe operatörü 5G bağlantısı üzerinden, Güney Kore'deki bir iş sahasında kazı yapıyor.

Marmara Denizi'nin rengi değişti

Marmara Denizi'nin Tekirdağ sahilinde plankton çoğalmasıyla deniz suyu renginde oluşan turunculuk devam ediyor.

Savunma sanayinin yeni yıldızı: SONGAR

Milli savunmada gelişme devam ederken, Türk savunma sanayi şirketi Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş. üzerine makineli tüfek monte edilmiş uzaktan kumandalı insansız hava aracı (İHA) geliştirdi

Çirkefliğin böylesi

İstanbul Havalimanı'nda seferini bekleyen bir yolcu, uçağının rötar yapması üzerine özel şirket personeli kadına ağzı alınmayacak sözlerle hakaret etti.

Türkiye, Rusya ve İran'dan ABD'nin Golan kararına sert tepki!
Batı Müslümanlara yönelik nefreti görmezden geliyor!
Seçimsiz dönemin şifresi: Yatırım
İlandır
CHP'nin İstanbul algısı YSK kararlarıyla ellerinde patladı!
Üç kat fazla tazminat alabilirsiniz
Bakan Soylu'dan suç duyurusuna ilişkin açıklama
Türkiye'den ABD'nin tehdidine rest!
YSK İstanbul mesaisinde sona yaklaştı
40 yıllık savaşın acısı
Tüm ihtişamıyla ziyaretçilerini ağırlıyor
İskandinav Hava Yolları'nda pilot krizi
Yeni İHA sahalara iniyor
Kuzey Irak'a hava harekatı
Sudanlılar demokrasi için direniyor

26 Nisan 2019 yurtta hava nasıl?

26 Nisan 2019 günü İstanbul ve çevresinde güneşli hava hakim olurken Meteoroloji, Ege ve Akdeniz bölgesinde toz taşınımı olabileceği açıklamasında bulundu. İşte 26 Nisan 2019 yurt genelinde hava durumu tahminleri ve detayları...

Hacamat yaptırmak orucu bozar mı?

Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte vatandaşlar orucu bozan halleri araştırmaya ağırlık verdi. Peki Hacamat yaptırmak orucu bozar mı? Bilindiği üzere hacamat vücuttan pis kanı atmak için kullanılan oldukça etkili bir tedavi yöntemi. İşte hacamat ve oruç hakkında bilinmesi gereken bazı detaylar...

Sure isimlerinden Hac ne demek?

Sure isimlerden Hac'ın anlamı nedir? Son mukaddes kitap olan Kuran'da 114 sure bulunuyor. Hayata maddi manevi bir hidayet rehberi olan bu surelerin her birini ayrı isimleri ve bu isimlerin veriliş nedenleri, anlamları vardır. Bu yazımızda Kuran surelerinden Hac'ın anlamını bulabilirsiniz. Hac ne demek? İşte sure isimlerinden Hac kelimesinin anlamı..

Bezelyenin faydaları nelerdir?

Bezelye içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde insan sağlığı açısından çok faydalıdır. Saç dökülmesinden kansere kadar pek çok alanda faydalı olan bezelye ülkemizde bolca tüketilir. Peki Bezelyenin faydaları nelerdir? Bezelye neye iyi gelir?

Burun akıntısı nasıl geçer? Ne iyi gelir?

İçindi bulunduğumuz mevsim geçiş aylarında sıklıkla nezle grip gibi hastalıkların sonucunda burun akıntısı yaşayabiliriz. Peki Burun akıntısı nasıl geçer? Ne iyi gelir? Çeşitli vitaminlerle hastalıklara karşı direncin artırıldığı bilinirken ilaç takviyesi ile de burun akıntısından kurtulmak mümkün. İşte burun akıntısı hakkında bilinmesi gereken bazı detaylar...

En Çok Okunan Haberler