Sülük depresyona iyi gelir mi?

Güncelleme: 19.11.2019 14:20

Fiziksel sıkıntıların yanında ruhsal sıkıntılar içinde, Allah'ın izni ile deva olan Sülük için, Sülük depresyona iyi gelir mi? sorusunun yanıtı aranıyor. Biz de sizlere yardımcı olmak için Sülük depresyona iyi gelir mi? sorusunun yanıtını araştırdık.

Özellikle psikiyatrik rahatsızlıklarda önemi tahmin edilenin çok üzerindedir.Çağımızın hastalığı haline gelmiş ve son yıllarda çok fazla miktarda görülmeye başlanılmış depresyon tedavisinde kanın temizlenilmesi ile muhteşem derecede olumlu etki alınabilmektedir.

Depresyonda beyin hücreleri olan nöronların birbirlerine bağlantı yaptıkları sinaptik aralıklarda seratonin, adrenalin,noradrenalin vedopamin gibi hormonların geçiş hızında bozulma olmaktadır.

Bu bozulmaya bağlı olarak enerji kaybı,yorgunluk,umutsuzluk,karar vermede güçlük,unutkanlıkla seyreden ve daha ağırlaşmış safhalarında insanları intiharlara kadar götüren depresyon rahatsızlığı gelişmektedir.Burada kanın kirliliğinin büyük önemi vardır.Depresyon tedavisi uyguladığım hastalarımda gözlemlediğim çok önemli bir gerçek var.

Bu hastalarımın kanlarını vermelerini sağladığımda ve kendilerine kan temizleyici sebze ve bitkiler,bazı baharatlar önerdiğimde ilaçlara ihtiyaçları bir süre sonra ortadan kalkmaktadır.Neşeleri yerine gelmekte,vücutlarındaki yorgunluk,ruhlarındaki umutsuzluk yok olmaktadır.Bu bitki ve baharatlara uzun süre ve düzenli bir şekilde devam etmeleri olağanüstü sonuçlar elde etmelerini sağlamaktadır.

Sağlığımızı etkileyen bir çok rahatsızlıklar aslında zihinseldir.Kanın temizlenilmesi ile belirgin bir değişim meydana gelir.İnsanın sağlıklı düşünebilme özelliği gelişir ve zihni muhteşem bir devrim yaşar.

Depresyon tanısı koymak için:

Temel belirtilerden en az 1 (bir) adet olmak üzere toplam en az 5 (beş) adet belirti bulunmalıdır.
Bu belirtilerin en az iki haftadır sürüyor olması ve gün boyu bulunması gereklidir.
Hasta içinde bulunduğu durumdan dolayı ailevi, sosyal, ekonomik ya da mesleki kayıplara uğramış olması gereklidir.

Hacamatla Depresyon Tedavisi

Depresyonun sebebi  yetersiz nörotransmitter sentezi, bir başka deyişle beyindeki mutluluk hormonunun salgılanmasındaki yetersizliktir. Depresyon tedavisindeki akupunktur noktalarından (bu noktalar baş ve boyun etrafındadır) uzman hekim  tarafından hacamat yapılmalıdır. Hacamat tedavisi sonrası baştaki hipofiz ve hipotalamus hormon bezleri yeni ve incelmiş kanla kanlanacağı için, vücudun diğer hormon bezlerini etkileyerek mutluluk hormonu olan endorfinin salgılanmasını artırır.Depresyon tedavisinde hacamatla çok başarılı sonuçlar elde edilir.

Fetih suresinin Türkçe okunuşu

Yasin suresinin Türkçe okunuşu

Arefe günü okunacak dua ve sureler

Boğaz yanması neden olur?

Bademcik şişmesi nasıl geçer?

Boğaz ağrısına ne iyi gelir?

Fetih suresinin Türkçe okunuşu
Yasin suresinin Türkçe okunuşu
Arefe günü okunacak dua ve sureler
Boğaz yanması neden olur?
Bademcik şişmesi nasıl geçer?
Boğaz ağrısına ne iyi gelir?
Şuara suresinin nüzul sebebi..
Şuara suresinin faziletleri ve faydaları
Şuara suresinin okunuşu nasıldır?
Lorlu kurabiye nasıl yapılır?
Rahim kanserinin belirtileri nelerdir?
Esmaül Hüsna'da Er Rezzak zikrinin faziletleri
Nazar için okunacak dua ve sureler
Dil yanmasına ne iyi gelir?
Zümer suresi, Zümer suresinin okunuşu ve anlamı
Göz ağrısı okunacak dua ve sureler...