Yasak Elma 38. bölümü yayınlanacak mı?

Güncelleme: 25.03.2019 11:27

Yasak Elma dizisi 37. son bölümüyle yayınlanmıştı. Yasak Elma'nın 38. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı. Yasak Elma 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? Hepsi haberimizde.

Yasak Elma dizisi 37. son bölümüyle yayınlanmıştı. Yasak Elma'nın 38. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı. Yasak Elma 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? Hepsi haberimizde.

Yasak Elma dizisi her Pazartesi FOX TV ekranlarına yeni bölümleriyle geliyor. Başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin yer aldığı dizinin yeni bölümleri seyirciler tarafından merakla takip ediliyor...

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kemal’i bir kadınla otel odasında basan Zehra ve Halit büyük bir şok yaşarlar. Kemal Zehra'yı ne kadar ikna etmek istese de başarılı olamaz. Yanlarında olan Ender ise Yıldız’ı otele girerken gördüğü için onun bir oyunu olduğunu anlar Halit'i Yıldızı’ın orada olduğuna ikna etmeye çalışır. Kamera kayıtlarından bunu ispatlar.

Halit büyük bir kızgınlıkla eve gelir fakat Yıldız buna hazırlıklıdır. Otele gittiğini ve oradaki bir antikacıdan Halit’e hediye baktığını söyleyerek onu ikna eder.

Bu arada Dündar ile Zeynep evlilik hazırlıklarına başlayıp nikâh günü almışlardır. Alihan ise üniversiteden bir arkadaşı ile karşılaşıp birlikte gezmeye başlar.

Bu durum Zeynep'i çileden çıkarır. Dündar bekârlığa veda partisi için Alihan Hakan Emir ve Caner'i bir eğlence yerine davet eder Fakat gecenin ilerleyen saatlerinde kavga çıkar hepsi nezarete düşerler. Aynı Gece Yıldız Zeynep'e evde bir bekarlığa veda partisi verir. Fakat gelen dansçı umdukları gibi çıkmaz lila Zehra ve Zerrin'in katıldığı bu parti Halit'in baskınıyla son bulur. Bu arada Zehra Kemal'in bütün barışma çağrılarına babasının tepkisinden korktuğu için yanıt vermez.

Sonunda Halit'in zoruyla Kemal ve Zehra boşanma dilekçesini imzalarlar. Mustafa Asuman’ı sürekli para için sıkıştırmaktadır. Yıldızı’In İstanbul'da nerede çalıştığını öğrenmek için Asumanı zorlar Bu arada Halit ile evlendiğini ve Halit'in zengin bir işadamı olduğunu öğrenir.

Asuman Mustafa'yı engel olmak için tartıştıkları sırada onu bıçaklar. Erim ise yurt dışında okumak istememektedir psikolojisinin bozulduğunu söyleyerek eve dönmek ister. Halit sonunda şirketin yeni genel müdürü ile birlikte onun eve dönmesine razı olur. Havaalanında Ender ve Caner karşılarında Kaya'yı görünce büyük şaşkınlık yaşarlar.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ender ve Kaya birbirlerini gördükleri ne hiç memnun değillerdir. Aralarındaki sır er geç ortaya çıkacaktır.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜMÜ BU AKŞAM YAYINLANACAK MI?

Yasak Elma yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. 
 

Foto Galeri

15 Temmuz dijital ortama aktarıldı

15 Temmuz'un bilinmeyen kareleri

FETÖ'nün gerçek yüzü New York'ta anlatıldı

24 yıl sonra toprağa verilecekler

İhanet gecesinin yeni görüntüleri

Günün diğer manşetleri

'Su verirken 3 kişiyi şehit ettiler'
Trump'tan Türkiye açıklaması: Adil davranılmadı
S-400 sevkiyatıyla ilgili ABD'den flaş açıklama!
Akıncı'dan öneriyi reddeden Rumlara cevap!
AK Parti'den CHP'nin sabotajına sert tepki!
'Oruç Reis' Doğu Akdeniz yolcusu!
PKK'nın siyasi uzantıları rahat durmuyor! Sahabe ismini kaldırıp 'terörist' ismini koydular!
Demokrat kadın vekiller: Trump anayasayı açıkça ihlal ediyor
Bakan Çavuşoğlu'ndan Doğu Akdeniz mesajı
Çin'in büyük imtihanı.. Hong Kong'da sular ısınıyor!
Demba Ba: Türkiye bir özgürlük ülkesi burada futbol oynamaktan mutluyum
BOTAŞ'tan yeşil alan seferberliği!
S-400 sevkiyatı kapsamında 12'inci uçak Mürted'e indi
Kritik FETÖ davasında karar
Pençe-2 Harekatı'nda PKK'ya darbe

Video

Tek motorlu uçakla adeta yarıştı

Baret kullanımının önemini anlatan harika bir çalışma

Yasin Suresi'ni Mehmet Emin Ay okuyor

Kalplerinizi titretecek Yasin Suresi kıraati

Yasin Suresi Kabe İmamı Mahir'den dinle

Benzer Konular

 • 1

  Açık lise kayıtları ne zaman?

 • 2

  Hac ne zaman farz kılındı?

 • 3

  Hz. Nuh'un duası ve fazileti..

 • 4

  Taksitle kurban almak caiz midir?

 • 5

  İsilik nedir?