YAZARLAR

Tüm Yazıları Kamil Çakır

Her şey zaten çok güzel…

14.05.2019 00:01

Yüksek Seçim Kurulunun İstanbul seçimlerini iptalinden sonra algı operasyonlarına hız veren CHP ve onun İstanbul adayına farklı kesimlerden destek gelmeye başladı. “Her şey çok güzel olacak” sloganıyla göz boyamaya devam eden adaylarına batı dünyası, bazı sözde sanatçı, spor sömürücüsü ve çocuk katili terör örgütlerinden destek gelince amaçları daha net ortaya çıktı.

İstanbul’da çöp dağları patlayıp onlarca insanımız ölüyor da siz bu şehri çöplerden ve çöp dağlarından mı temizleyeceksiniz?

Günlerce musluklarımızdan su akmıyor da siz onlarca km uzaktan devasa borularla bu şehre su getirip sadece kullanmak üzere değil içmek için de musluklarımızdan su mu akıtacaksınız?

Cadde ve sokaklarımız çöp, çamur ve çukurdan geçilmiyor da siz bu şehrin sokaklarını yaşanabilir bir mekân haline mi getireceksiniz?

Avrupa ve Asya kıtaları arasında ulaşım sıkıntılı da siz denizin altından iki yaka arasını beş dakikada geçilebilecek tüp geçitler ile denizin üstünden yeni bir köprü mü yapacaksınız?

İç ve dış hatlarda yetersiz olan havaalanı yerine dünyanın gıpta ile baktığı dünyanın en büyük havaalanını mı yapacaksınız?

Spor sevdalılarımız her hafta sonu şehrin içinde maç izlemek için sıkışıp dururken onlara dünyanın en modern stadyumunu mu yapacaksınız.

İnsanlarımız musluklarından bile su aktığına şahit olmuyor da siz onlar için her bölgede olimpik havuzlar mı inşa edeceksiniz.

Vatandaşlarımızın sanat dünyası ile uzaktan yakından buluşma imkânı yok da siz vatandaşlar için şehrin her yanında yeni tiyatro salonları mı yapacaksınız.

Bu şehrin insanları evinden işine, işinden evine gitmek için saatlerce otobüs kuyruklarında ve yollarda bekliyor da siz onlar için şehri bir ağ gibi ören metro hatları, tüneller ve otoyollar mı yapacaksınız?

Adalet arayan insanımız ve onlar için çalışan hukukçularımız köhne binalarda sürünüyor da siz onlar için şehrin iki yakasında modern adliye binaları mı inşa edeceksiniz?

Hastane kuyruklarında günlerce bekleyen insanımız kendine muayene sırası gelmeden kuyruklarda vefat ediyor da siz onlar için bütün hastaneleri özel hastane statüsüne getirmekle yetinmeyip şehrin iki yakasında dev şehir hastaneleri mi inşa edeceksiniz?

Şehir çöpten geçilmiyor da siz bu şehrin her köşesinde bir park ve her tarafını ağaçlandırıp dünyanın en yeşil şehri haline mi getireceksiniz?

İnsanımız hastanelere ulaşabileceği ambulansı temin edebilmek için araya hatırlı insanları sokuyor da siz arayan her hastaya ambulansı beş dakika içinde mi göndereceksiniz?

Vatandaş geçim sıkıntısı yüzünden idarecilerin önüne yazarkasaları atıyor da siz iş yeri sayısını ve işveren memnuniyetini mi artıracaksınız?

Şehrimizi terör ve güvenlik sebeplerinden ötürü turistler tercih etmiyor da siz turist sayısını mı artıracaksınız.

Şehrimizde üniversite sayısı yetersi de siz bu sayıyı artırıp yetersiz olan öğrenci burslarını mı yükselteceksiniz?

Şehir kömür dumanından yaşanmaz halde de siz her haneye doğalgaz getirip bu şehri hava kirliliğinden mi kurtaracaksınız?

Sınıflarda öğrenci sayıları doksan civarında da siz okul ve sınıf sayısını artırıp bu rakamı azami yirmilere mi indireceksiniz?

Çocuklarımız üniversiteyi kazandığı halde harçlardan dolayı okulu bırakmak mecburiyetinde de siz o harçları mı kaldıracaksınız?

Kızlarımız başörtüsünden dolayı üniversitelere alınmıyor da siz başörtüsünü serbest mi bırakacaksınız?

Enflasyon yetmişlere dayandı da siz onu onların altına mı indireceksiniz?

İdarecilerimiz dilenci misali batıdan para dilenip memur maaşlarını ödüyor, bu ülkenin IMF ye borcu milyarlarca dolar da, siz onu ödeyip bu ülkeyi IMF ye borç verebilecek bir ülke haline mi getireceksiniz?

Tarihi eserlerimiz harabe halde de siz onları restore mi edeceksiniz?

Milli silah, milli tank, milli helikopter mi yapacak, uzaya uydu mu fırlatacaksınız?

Cevabınız evetse, e zaten biz bunlara bu hükümet ve bu yerel idarecilerimiz sayesinde ulaştık be ahmak. Her şey zaten çok güzel, yeter ki siz bütün bu yatırımlara karşı çıkmayın ve bu ülkeyi rantçılara peşkeş çekmek için fetö belası, faiz lobisi ve terör örgütleriyle el ele vermeyin.

Son Haberler

 • 1

  İstanbul'da asker konvoyuna ceza!

 • 2

  Zeytin Dalı bölgesinde sıcak gelişme!

 • 3

  Albayrak çiftine hakaret eden bir şahıs FETÖ sanığı çıktı

 • 4

  Pandemi sonrası Erdoğan'dan ilk yurt dışı ziyareti

 • 5

  Türk ekipten heyecanlandıran araştırma!

Hafızayı güçlendirmek için okunacak dua ve sureler
Mümin suresi, Mümin suresinin okunuşu ve anlamı
Kasas suresinin faziletleri ve faydaları
Kasas suresinin nüzul sebebi...
Kasas suresinin okunuşu nasıldır?
Kanserin 3 kesin belirtisi
Üç malzemeli hindistan cevizli kurabiye nasıl yapılır?
Esmaül Hüsna'da El Kahhaar zikrinin faziletleri
Bugün hava nasıl olacak?
Altın fiyatlarında son durum...(02.07.2020)
Dolar ne kadar? 02.07.2020
Nazardan korunmak için okunacak sureler
Yüzdeki pütürler neden olur, nasıl geçer?
20′lik diş ağrısına ne iyi gelir?
Borçlardan kurtulmak için okunacak dua ve sureler
Fussilet suresi, Fussilet suresinin okunuşu ve anlamı
Ankebut suresinin nüzul sebebi...
Ankebut suresinin faziletleri ve faydaları
Ankebut suresinin okunuşu nasıldır?
Göz kanserini belirtileri nelerdir?
Elmalı turta kurabiye nasıl yapılır?
Esmaül Hüsna'dan El Gaffar zikrinin faziletleri
Bugün hava nasıl olacak?
Bugün hava nasıl olacak?