Advertisement Advertisement

05 Ocak 2020

İtirazcı CHP

 İlk itirazını İtilaf Devletlerine yapmıştı CHP. O dönemler haklıydı, haklı olduğu için de güçlüydü. Çünkü, bünyesinde vatansever kişileri barındırıyordu sadece. Ya sonrası..?

İlk işe Milletin değerlerine müdahale etmekle koyuldular, Millet soğudu CHP’den.
Ardından, çok partili siyasi hayata geçer geçmez seçilmiş Başbakanı, Bakanları astırdı muhterem CHP’miz.!

Milletle arasına duvarlar ördükçe ördü, aşılmaz hale getirene kadar.. Başarılı da oldu.
Bir türlü kendini sorgulamadı, varsa yoksa halkın değerlerini sorguladı, düşmanlığın her şeklini denedi, gelinen noktada Devletin birliğine kastedecek seviyeye yükseldi.

Kendini Devletin sahibi görüyor CHP ama ne kadar yıkıcı unsur var ise onlarla işbirliği yapmaktan da imtina etmiyor. Bir anormallik yok mu sizce de?

Devleti kurduysan yıkmaya hak mı göreceksin kendinde? Eee bize kimse bu şekilde ithamda bulunamaz, diyorsan hem terörden şikayet edip hem de terörist ile işbirliği yapmayacaksın. Almanya’ya gidip Türkiye güvenilir bir ülke değil diyorsan bunun ülkene düşmanlık olarak anlamamak için insanın eşşek olması lazım. Gerçi böyle eşşeklerimiz de var ama bereket versin onlar da CHP ile kısıtlı.

Türkiye’ye kim düşman ise onlara mavi boncuk dağıtmak neyin nesi? Cevap ver CHP?
Milli olana düşmanlığınızı, ülkenin en önemli hamlelerinin önüne koymayı, Altı Ok’un hangi ilkesi ile açıklayacaksınız? Bu ülkede ırkçılık boyutunda güya milliyetçilik yaparak, seküler çizginiz sayesinde Kürt’leri isyana sevk eden sizin Marksist ideolojilerinizin doğurduğu PKK’yı bitme noktasına getiren, yerli ve milli teknoloji çabalarını toplum nazarında kabahatmiş gibi sunmanızı nasıl açıklayacaksınız?

PKK’yı bitiren İHA, SİHA gibi projeleri sahiplenip takdir edeceğinize, DAMAT yaftası ile yaptığınız ihanetleri görmemek için sizin gibi kör olmak gerek. Millet her şeyin farkında, öyle de tercihini yapıyor zaten.

Akdeniz’de yokuz dersin, dört tane sondaj gemisini ve sayısız donanma birliğini görmezsin. Hadi onu geçtik, Libya tezkeresine ne diye itiraz ediyorsun birader?
Ne işimiz var dediğin şeyi rahmetli Kemal Paşa hayatta olsaydı da ona bir sorsaydın, sorsaydın da dünyanın kaç bucak olduğunu sana gösterseydi.
 
Düşmanın dedikleri şeyleri iktidara söyleyip, onların sözcüsü gibi olmaktan vazgeç artık sevgili CHP.. Türk Milleti tarihi bir yolculukta dayattığınız CHP molasını bitirdi ve yoluna bakıyor. Ya Milletle beraber olursunuz ya da bu arabadan inmeniz gerekecek.

Ne demişti Bülent Ecevit Kissenger’a; gölge etme başka ihsan istemem senden..
Allah’a emanet olunuz.