Dolar (USD)
32.78
Euro (EUR)
35.08
Gram Altın
2458.25
BIST 100
10471.32
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Keşir, Kurban Bayramı'nı kutladı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, vatandaşların Kurban Bayramı'nı kutladı.
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Keşir, Kurban Bayramı'nı kutladı
27 Haziran 2023 15:50:04
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, vatandaşların Kurban Bayramı'nı kutladı.

Keşir, mesajında, birlik ve beraberliğin en güzel ifadesi olan bir bayrama daha kavuşmanın sevincini yaşadıklarını belirtti.

85 milyon yara aldı ancak ateşin düştüğü yeri yaktığını da biliyoruz.

Kardeşlik ruhunun bir kez daha idrak edileceği Kurban Bayramı'nın anlamına dikkati çeken Keşir, "Bir yandan asrın felaketinin yaralarını sarma telaşı, bir yandan yoğun seçim temposu ile yorulan milletimiz için bu bayramın nefes olmasını diliyorum. Kahramanmaraş depremlerinde 85 milyon yara aldı ancak ateşin düştüğü yeri yaktığını da biliyoruz. Bayram sevincimizin ve birliğimizin bu acıyı hafifletmesini diliyorum." ifadesini kullandı.

Keşir, her zaman olduğu gibi aile ziyaretleri ve akraba buluşmalarıyla hasret giderileceğini, kimsesi olmayanların kapısının çalınarak gönüllerinin alınacağını anlatarak, şunları kaydetti:

"Yaşadığımız tüm zorluklara rağmen Türkiye, tüm dünyanın umudu, yükselen yıldızıdır. 'Türkiye Yüzyılı'nı inşa etmek, hedeflerimize ulaşmak için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, hükümetimiz ve devletimizin tüm organları canla başla çalışıyor. Milletin desteğiyle güç tazelediğimiz bu günlerde çok daha fazlası için çalışmaya devam edeceğiz. Umutların filizlendiği, iyilik ve güzelliklerin yeşerdiği bayramlar, el ele vermenin, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin vesilesidir."

Keşir, sayısız güzelliklerin yaşandığı Kurban Bayramı'nın böylesi bir anlayışın gelişmesi için fırsat olmasını dilediğini ifade etti.

ABONE OL
Deniz feneri detay
Kızılay 160x600
TDV kurban