Dolar (USD)
32.18
Euro (EUR)
34.95
Gram Altın
2506.80
BIST 100
10895.25
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Bakan Yerlikaya'dan eş zamanlı operasyon: Çeteler çökertildi

29 Eylül 2023 11:01:42
İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce kamuoyunda Şahinler olarak bilinen, liderliğini Mehmet Şahin'in yaptığı Organize Suç Örgütü üyelerine yönelik operasyon düzenlendi.

İstanbul merkezli 7 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyonlarla şahinler çetesi olarak bilinen suç örgütü çökertildi. Durumla ilgili resmi hesabında açıklamalarda bulunan Bakan Yerlikaya şu ifadeleri kullandı:

Çete lideri Mehmet Şahin dahil 4 şüpheli yakalandı. Çetelerin, organize suç örgütlerinin nefeslerini keseceğizistanbul organize suçlarla mücadele şube müdürlüğümüzce kamuoyunda şahinler olarak bilinen, liderliğini mehmet şahin’in yaptığı organize suç örgütü üyelerine yönelik operasyon düzenlendi.

Şüphelileri yakalamak için istanbul, izmir, muğla, ankara, ordu, bartın, samsun illerinde 54 adrese yönelik eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi.

Operasyonda 16 ruhsatsız adet tabanca ve 660 adet fişek, 2 av tüfeği, 3 çelik yelek ile muhtelif miktarda uyuşturucu ve nakit para ele geçirildi.

Operasyonları düzenleyen kahramanlarımızı tebrik ediyorum allah ayağınıza taş değdirmesin. aziz milletimizin duaları sizlerle. Hiçbiriniz yüce türk adaletinden kaçamayacaksınız, ülkemizin huzur ve güvenliği için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.

TDV kurban