Dolar (USD)
32.83
Euro (EUR)
35.09
Gram Altın
2494.90
BIST 100
10748.07
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE
Vakıf katılım web

CANiK TTI Combat Teksas'ta göz doldurdu

Teksas'ın Dallas şehrinde düzenlenen fuarda sergilenen CANiK'in yeni tabancası TTI Combat, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.
CANiK TTI Combat Teksas'ta göz doldurdu
20 May 2024 11:53:00
Teksas'ın Dallas şehrinde düzenlenen fuarda sergilenen CANiK'in yeni tabancası TTI Combat, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Haber: Marina Mussa

Ulusal Silah Birliği (National Rifle Association-NRA) tarafından düzenlenen, av ve atıcılık ürünlerinin sergilendiği fuar, 17-19 Mayıs tarihleri arasında Teksas'ın Dallas şehrinde gerçekleşti.

CANiK, fuara katılan dünya devleri arasında öne çıktı. Şirket, dünya genelinde ABD'ye yapılan hafif silah ihracatında önde gelen firmalardan biri olarak tanınıyor ve yeni ürünleriyle pazarda liderliğe doğru emin adımlarla ilerliyor.

TTI Combat göz doldurdu

CANiK'in ürünleri, ABD'li kullanıcıların beğenisini performansı, kalitesi, dayanıklılığı ve tasarımıyla kazanıyor. Özellikle ABD'deki SHOT Show'da tanıtılan ve hızla ün kazanan yeni tabancası TTI Combat, fuarın gözde ürünlerinden biri oldu.

Hollywood ünlülerinin atış eğitmeni ve dünyaca ünlü silah tasarımcısı Taran Butler ile tasarlanan TTI Combat, NRA fuarında da büyük ilgi gördü.

"ABD'deki pazar payımızı da her geçen gün artırıyoruz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen CANiK Genel Müdürü C. Utku Aral, ABD pazarında bu kadar başarı elde etmelerinin bir şans olmadığını, büyük gayret ve çalışmayla bugünlere ulaştıklarını bildirdi.

Aral, Türkiye'de üreterek başta ABD olmak üzere dünyanın birçok noktasına ihraç ettikleri ürünlerinin performansı, kalitesi, dayanıklılığı ve tasarımıyla sunuldukları her pazarda liderliği ele aldığını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Özel tasarım tabancalar pazarında üst segmentte yer alan bir marka olarak piyasaya sunduğumuz son ürünümüz TTI Combat, üstün teknolojimiz ve kalitemizi, yüksek üretim kapasitemizle bir araya getirerek ortaya çıkardığımız ve mükemmel başarılar elde eden bir ürün oldu. CANiK'in tabanca ihracatında ilk sırada yer alan ABD'deki pazar payımızı da her geçen gün artırıyoruz."

Aral, geçen yıl ABD'ye ihracatta yakaladıkları başarıdan bahsederek, "Bu sene elde ettiğimiz başarılarla hem sıralamadaki yerimizi hem de ABD pazar payındaki hacmimizi yükseltmeyi hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.

MECANiK'in başarısına da değinen Aral, şu bilgileri verdi:

"Ateşli silah optikleri günümüzde olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alıyor. Dünya genelinde her geçen gün büyüyen bu sektörde MECANiK olarak biz de kalitemizi ortaya koyuyoruz. MECANiK tarafından ustalıkla tasarlanan ve üretilen yüksek teknoloji ürünü bu optiklerimiz, pazardaki saygın yerini şimdiden aldı ve ihracattaki katma değerimizi artırıyor. Bugün artık Türkiye'de üretilen ürünlerimiz dünyanın en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor ve bu da bize oldukça gurur veriyor."

VF kat sağ