Dolar (USD)
32.18
Euro (EUR)
34.95
Gram Altın
2505.66
BIST 100
10895.25
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Cüneyt Özdemir CHP'deki danışman krizini tiye aldı

07 Eylül 2023 16:08:12
Gazeteci Cüneyt Özdemir CHP'deki danışman krizinin zamanında çok basit bir Google araştırmasıyla önüne geçilebileceğini zaman tutarak tiye aldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun daha önce kendisine sosyal medyadan ağır hakaretler eden Perinaz Mahpeyker Yaman'ı kadın ve aile politikaları konusunda çalışma yapmak üzere 'Genel Başkan Danışmanı' olarak atamasına tepkiler gelmeye devam ediyor. Yaman CHP lideri için, "Zavallı, hain ve kanı bozuk" ifadelerini kullanmıştı.

'Biz bile Google'a bakıyoruz'

Gazeteci Cüneyt Özdemir yaşanan skandalın çok basit bir Google araştırmasıyla çözülebileceğini zaman tutarak tiye aldı.

İşte Özdemir'in o sözleri:

"Kılıçdaroğlu danışman alıyor. Danışman buna sözmüş ana-avrat neredeyse. Gizli gizli de değil sosyal medyadan açık açık. Çok basit bir şey ama kimse Google'a Kılıçdaroğlu ile hanım efendinin ismini yazıp aramamışlar. Mesela biz burada bir arkadaşı alırken bir Google'luyoruz, kimmiş, bize sözmüş mü diye."

15 saniye sürdü

"Çok da zaman alan bir şey değil. İsterseniz zaman tutalım. Kemal Kılıçdaroğlu ve Perinaz Mahpeyker Yaman'ı aratalım şimdi ve Twitter'da bütün şeyler karşımıza çıkıyor. Sadece 15 saniye sürdü. Büyük zaman ayıracağınız bir şey değil yani. Bütün siyaset böyle dizayn ediliyor kardeşim. Derin siyasette zaman yok. 15 saniye alıyor."

TDV kurban