Dolar (USD)
32.91
Euro (EUR)
35.36
Gram Altın
2468.92
BIST 100
10767.85
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Erdoğan'ın sağlık durumu hakkında açıklama geldi

26 Nisan 2023 11:02:05
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sağlık durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Milatgazetesi.com

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Milat Gazetesi İnternet Haber Müdürü Yunus Emre Kabaoğlu'nun da aralarında bulunduğu toplantıda basın mensuplarıyla buluştu.

Toplantıda, Kurtulmuş'a Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sağlık durumu da soruldu.

Kurtulmuş, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Cumhurbaşkanımız programlarına kaldığı yerden devam edecektir. Hatta aynı gün 3 ile gideceği günler olacak. Cumhurbaşkanımız gayet sağlıklı. Son derece sağlıklı bir şekilde programlarına devam edecektir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sağlık durumuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Yoğun mesaim sebebiyle yayın esnasında geçirdiğim küçük rahatsızlıktan ötürü geçmiş olsun dileklerini ileten, dualarını eksik etmeyen necip milletimin her bir ferdine, her bir kardeşime çok çok teşekkür ediyorum.

Bugün doktorlarımızın tavsiyesiyle evde istirahat edeceğim. Kırıkkaleli, Yozgatlı ve Sivaslı kardeşlerimle ne yazık ki bugün bir araya gelemeyeceğiz. Hepsinden haklarını helal etmelerini rica ediyorum.

Bizi temsilen Kırıkkale, Yozgat ve Sivas programlarına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay iştirak edecektir. Allah’ın izniyle yarından itibaren programımıza devam edeceğiz.

Aziz milletimizi Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için çalışmayı sürdüreceğiz. Bu vesileyle tüm vatandaşlarıma sağlık, huzur ve afiyet diliyorum."


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam bir televizyon kanalında soruları cevaplarken yayın birden ‘eyvah eyvah’ sesleriyle kesildi. Verilen aranın ardından yayın yeniden başladı, Erdoğan “Midemi ciddi manada üşütmüşüm, seyircilerimizden helallik diliyorum” dedi.

VF kat sağ