Dolar (USD)
31.05
Euro (EUR)
33.61
Gram Altın
2034.37
BIST 100
9374.2
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

İşgalci İsrail saldırılarnda yaralanan Gazzeli çocuk Erdoğan'a seslendi

03 Aralık 2023 10:43:18
İşgalci İsrail'in katliam saldırılarında 3 kardeşini kaybeden ve kendiside ağır yaralanan Gazzeli Ahmet Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek yardım talebinde bulundu.

İşgalci İsrail'in katliam saldırılarında yaralanan Gazzeli küçük Ahmet, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendiği videoda şu ifadeleri kullandı:

"Selamun Aleyküm. Adım Ahmed Ayyaş, 10 yaşındayım. Gece saat 2.00'da Siyonist işgalciler evimizi bombaladı. Ben, babam, annem ve amcamın küçük oğlu sağ kurtulduk. Kerim, Melek ve Muin adında 3 kardeşimin cansız bedenleri bulundu. Türkiye cumhurbaşkanından talebim, beni tedavi olabileceğim bir hastaneye nakletmesidir. Kolum çok sızlıyor ve onu hareket ettiremiyorum. Başım, gözlerim ve ayaklarım da çok acıyor. Elimin tehlikeli bir ameliyattan geçmesi gerek. Ameliyatın neticesinde elimi kaybedebilirmişim. Eğer ameliyat olmazsam elimi kesebilirler. Türkiye'de gerekli tedaviyi görebilmek için Türkiye Cumhurbaşkanının talimatına ihtiyacım var. Çünkü hastalığıma gerekli tedavi Gazze'de yok. Seni seviyorum Türkiye başkanı amcacığım. Beni ülkende tedavi etmeni istiyorum. Çünkü elimin durumu tehlikede. Elimi kaybedebilirim. Ve ben seni seviyorum. Eğer Türkiye'ye gelirsem ayrıca seni de görmeyi istiyorum."

teknofest
Teknofest