Dolar (USD)
32.42
Euro (EUR)
34.29
Gram Altın
2492.64
BIST 100
9693.46
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

İsrail, Batı Şeria'da 2 Filistinliyi yaraladı 3 kişiyi gözaltına aldı

İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria'da 2 Filistinliyi yaraladı. 3 kişiyi gözaltına aldı.
İsrail, Batı Şeria'da 2 Filistinliyi yaraladı 3 kişiyi gözaltına aldı
22 Şubat 2024 22:35:04
İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria'da 2 Filistinliyi yaraladı. 3 kişiyi gözaltına aldı.

Filistin Kızılayından yapılan yazılı açıklamada, ekiplerinin Beytüllahim'de İsrail güçlerinin saldırısından etkilenen 22 kişiye tıbbi müdahalede bulunduğu belirtildi.

Bu kişilerden 2'sinin gerçek mermiyle yaralandığı, 20 kişinin ise İsrail ordusunun kullandığı göz yaşartıcı gazdan etkilendiği kaydedildi.

Görgü tanıkları da AA muhabirine, Beytüllahim'e baskın düzenleyen İsrail askerleri ile buna tepki gösteren Filistinliler arasında olay çıktığını, İsrail güçlerinin burada gerçek ve plastik merminin yanı sıra göz yaşartıcı gaz kullandığını ifade etti.

- İsrail Güçleri Ramallah kenti yakınlarında 2'si çocuk, 3 Filistinliyi gözaltına aldı

Öte yandan yerel kaynaklar, İsrail güçlerinin Batı Şeria'nın Ramallah kenti yakınlarındaki Sincil beldesine de baskın düzenlediğini aktardı.

Görgü tanıkları, İsrail güçlerinin, 2'si 10 yaş altı çocuk ve biri 30 yaşlarında genç olmak üzere, 3 Filistinliyi gözaltına aldığını bildirdi.

Dünya haberleri, uluslararası düzeyde meydana gelen olayları, gelişmeleri ve değişiklikleri ele alan haber türüdür. Bu tür haberler, farklı ülkeler arasındaki ilişkileri, uluslararası organizasyonları, küresel ekonomiyi, çevre sorunlarını ve diğer küresel öneme sahip konuları içerir. Dünya haberleri, insanları dünya genelindeki olaylar hakkında bilgilendirirken, küresel perspektif sunarak ulusal sınırların ötesindeki gelişmelere odaklanır. Dünyada yaşanan tüm gelişmeler dünya haberleri kategorisi ile okuyucuya ulaştırılır. Dünya ekonomisi, ulusal ekonomiler arasında karmaşık bir etkileşim ağına sahiptir. Dünya haberleri, küresel finansal piyasaları, ticaret savaşlarını, döviz kurlarını ve diğer ekonomik konuları kapsar.

Dünya Gündeminden Son Dakika Haberleri

Dünya Gündeminden Son Dakika Haberleri" başlığı altında yayınlanan haberler, dünya genelindeki önemli ve güncel olayları içerir. Bu haberler, uluslararası politika, ekonomi, çevre, insan hakları, bilim, teknoloji ve daha birçok konuda çeşitlilik gösterebilir. Dünya gündemini yakından takip edenler, bu tür haberleri sürekli olarak güncel tutar ve önemli gelişmeleri hızlı bir şekilde öğrenmelerini sağlar.

Son dakika haberleri, uluslararası krizler, diplomatik ilişkiler, ticaret anlaşmaları, çevre felaketleri, salgın hastalıklar gibi konuları kapsayabilir. Bu haberler genellikle dünya çapındaki büyük medya kuruluşları veya uluslararası haber ajansları tarafından yayınlanır. Dünya gündemindeki son dakika haberleri, insanların dünya genelinde neler olup bittiğini anlamalarına ve farklı ülkeler arasındaki etkileşimleri takip etmelerine yardımcı olur. Ayrıca, uluslararası toplumun dikkatini çeken veya insanların hayatlarını etkileyen küresel meselelere odaklanır.

Uluslararası İlişkilerdeki Güncel Gelişmeler Milat'ta

Milat Gazetesi, dünya çapında meydana gelen önemli olayları, gelişmeleri ve değişiklikleri güncel bir şekilde takip etmek isteyen herkes için vazgeçilmez bir kaynaktır. Bu haberler, insanların küresel perspektiflerini genişletmelerine ve dünya olaylarına dair bilgi sahibi olmalarına yardımcı olur. Dolayısı ile haberlerin doğru ve güvenilir kaynaktan elde edilmesi de son derece önemlidir. Güncel ve doğru haberin kaynağı için Milatgazetesi.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.