Dolar (USD)
32.30
Euro (EUR)
34.91
Gram Altın
2402.09
BIST 100
0
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına Adıyaman'da protesto

Adıyaman ve Kahta ilçesinde, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları protesto edildi.
İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına Adıyaman'da protesto
17 Kasım 2023 17:30:22
Adıyaman ve Kahta ilçesinde, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları protesto edildi.

Demokrasi Parkı'nda bazı STK temsilcileri ve vatandaşlar, ellerinde Türk ve Filistin bayraklarıyla bir araya geldi. Grup, İsrail karşıtı sloganlar attı.

Kalabalık daha sonra Gazze için dua etti.

Kahta ilçesinde de 100. Yıl Parkı'nda toplanan kalabalık İsrail'e tepki gösterdi.

Grup adına konuşan İHH Kahta Temsilcisi Mahmut Çelebi, saldırıların durmasını istedi.

Gazze'de insanlık dramı yaşandığını aktaran Çelebi, "Gazze'de saldırılar ve katliamlar devam etmekte. Her gün mazlum halk, çocuk-kadın denilmeden şehit ediliyor. Mescid-i Aksa'nın kapısı Müslümanlara kapalı tutulup siyonist çetelerce işgale devam ediliyor. Her seferinde dile getirdiğimiz gibi Kudüs, Mescid-i Aksa sadece bir toprak parçası değil, tüm Müslümanlar için ulvi meseledir." diye konuştu.

Açıklamanın ardından Filistin'de hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılınıp dualar edildi.

Gündem haberleri, bir ülke, topluluk veya dünya genelinde en fazla ilgiyi ve dikkati çeken olayların, gelişmelerin, politika değişikliklerinin, felaketlerin ve önemli konuların medya ve kamuoyu tarafından takip edilen haberleridir. Bu haberler, genellikle siyasi, ekonomik, sosyal, kültürel ve bilimsel konuları kapsar ve toplumun günlük yaşamını, kararlarını ve bakış açılarını etkileyebilir. Gündem haberlerinin çeşitliliği oldukça geniştir. Bunlar, siyasi seçimler, hükümet değişiklikleri, ülke içi ve uluslararası ilişkiler, doğal afetler, salgın hastalıklar, ekonomik dalgalanmalar, kültürel etkinlikler, bilimsel keşifler, sanatsal eserler, spor olayları ve daha fazlasını içerebilir. Bu haberler, medyanın yanı sıra internet siteleri, televizyon, radyo ve basılı medya aracılığıyla yayınlanır.

Güncel Gündem Haberleri

Gündem haberleri toplumun bilgilendirilmesi, farkındalığın meydana getirilmesi, kamuoyu oluşturulması ve politika yapıcıların, iş dünyası profesyonellerinin, bilim insanlarının ve diğer ilgililerin stratejik kararlarını etkileyebilir. Medya kuruluşları, bu tür haberleri hızla ve doğru bir şekilde sunmaya çalışırken, kamuoyunun ilgisini çekecek başlıklar ve içerikler oluştururlar. Gündem haberleri, sürekli değişen bir yapıya sahiptir ve medyanın dinamik doğasının bir yansımasıdır. Bu haberler, okuyucuların ve izleyicilerin olayların gelişimine ayak uydurmalarını ve dünya etrafındaki önemli değişiklikleri anlamalarını sağlar. Dolayısı ile gündem haberleri, toplumu güncel olaylar ve önemli gelişmeler hakkında bilgilendirir. İzleyicilere ve okuyuculara olayların, politika değişikliklerinin, doğal afetlerin, salgın hastalıkların, kültürel etkinliklerin ve daha fazlasının ne olduğunu ve nasıl etkilediğini anlama fırsatı sunar.

Sıcak Gündem Haberleri Milat'ta

Toplumun günlük yaşamını etkileyen olayları ele alan gündem haberleri Milatgazetesi.com adresi üzerinden güncel olarak yayımlanır. Ekonomik dalgalanmalar, spor olayları, kültürel etkinlikler ve daha fazlası bu kategoriye dahil edilir ve tüm gelişmeler Milat Gazetesi'nin resmi internet adresinde yer alan gündem haberleri alanı üzerinden takip edilebilir.

ABONE OL
Deniz feneri detay
Kızılay 160x600
TDV kurban