Dolar (USD)
31.05
Euro (EUR)
33.62
Gram Altın
2033.98
BIST 100
9374.2
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Kassam'ın operasyon görüntüleri sosyal medyada gündem oldu

04 Aralık 2023 09:29:02
Gazze'de katliam saldırılarına yeniden başlayan işgalci İsrail yine kuvvetli bir direnişle karşılaşıyor. Gazze'de vatan müdafaası yapan Hamas'ın askeri kanadı Kassam Tugayları, Han Yunus bölgesinde işgalcilere ağır darbe vurdu.

Kassam Tugayları’nın yayınladığı operasyon görüntülerinde, işgalci İsrail askerlerinin yakın mesafeden adım adım takip edildiği ve başarılı atışlarla etkisizleştirildiği kameralara yansıdı.

İşgalci İsrail ordusuna ait zırhlı araçların yine yakın mesafeden Yasin-105 roketleriyle hedef alınarak havaya uçurulduğu görülüyor.

Gazze’de binaları ve yolları tahrip eden iş makinesinin roket atışıyla hurda yığınına dönüştürüldüğü anlar yine Kassam Tugayları’nın yayınladığı video görüntüsünde yer alıyor.

Kassam savaşçılarının sıcak çatışmaları İsrail işgalcilerinin en yakınına kadar girerek gerçekleştirmesi, Filistin ordusundaki cesaret ve kararlılığı yansıtıyor.

Kassam Tugayları daha önce yayınladığı görüntülerde Gazze’nin bazı dış mahallelerine giren İsrail ordu birliklerinin havadan takip edilerek yerleşimlerinin anbean seyredildiği gözler önüne serilmişti.

teknofest
Teknofest