Dolar (USD)
32.51
Euro (EUR)
34.91
Gram Altın
2409.45
BIST 100
0
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE
TRT web masthead

​Niloya anneler gününe özel bir bölümle geliyor!

Ekranların sevilen çizgi kahramanı Niloya, anneler gününe özel bir bölüm ile ekranlara geliyor.
​Niloya anneler gününe özel bir bölümle geliyor!
10 May 2024 11:46:14
Ekranların sevilen çizgi kahramanı Niloya, anneler gününe özel bir bölüm ile ekranlara geliyor.

Bu özel bölümde çizgi kahraman ve annesi arasındaki sevgi dolu ilişki ön plana çıkarken, izleyiciler de unutulmaz bir anneler günü kutlaması yaşayacak. Anneler gününün sadece bir gün olmasına şaşıran ve üzülen çizgi kahraman, bugüne özel şarkısıyla anne sevgisini en güzel şekilde dile getirecek. Bu kapsamda 12 Mayıs Pazar günü saat 10.00’da TRT Çocuk ve Niloya Youtube kanalında eş zamanlı olarak yayınlanacak “Anneler Günü” bölümü sıcacık bir hikâyeyi izleyiciler ile paylaşacak.

Türkiye'nin sevilen çizgi film kahramanı 'Niloya'; TRT Çocuk ekranlarında ve mutluluk dünyasının kapılarını açtığı 5 buçuk milyon aboneyi aşan YouTube kanalında yepyeni bölümleri ile miniklerle buluşmaya devam ediyor. Her bölümünde bambaşka bir hikâyeyi minik dostları ile buluşturan çizgi film, 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini kazanıyor. Senaryoları psikologlar, pedagoglar ve içerik danışmaları ile hazırlanan çizgi film, çocukların hayal dünyasını da olumlu etkiliyor.

Kişisel gelişim, doğa sevgisi, hayvan sevgisi ve çevre koruma gibi eğitici ve öğretici mesajlar içeren yeni bölümlerde tasarruflu olma, olaylara farklı bakış açıları kazanma, dayanışma ve yeni arkadaşlıklar kurma gibi önemi konular da ele alınıyor.

Çizgi kahraman bu haftaki yepyeni bölümünde anne sevgisinin en saf ve dokunaklı halini ekranlara taşıyor. Bu özel bölüm sadece kahramanımızın maceralarıyla sınırlı kalmıyor aynı zamanda, anne ve çocuk arasındaki o eşsiz bağı da gözler önüne seriyor. Çizgi Kahraman ve arkadaşları, minikleri o güne özel şarkısı ile en güzel Anneler Günü kutlaması için 12 Mayıs Pazar günü saat 10:00'da TRT Çocuk ve Niloya YouTube kanalında eş zamanlı olarak yayınlanacak "Anneler Günü" bölümünü izlemeye davet ediyor.

Bahçedeki Gizemli Çalışmalar: Niloya ve Mete'nin Sürprizleri!

Niloya ve Mete anneler gününü kutlamak üzere tüm aile ile bir araya gelmişlerdir. Hatta Ayşecik ve Tospik de vardır. Yapılan sevgi gösterilerinden anne ve Fatoş Teyze duygulanmış, çok mutlu olmuşlardır. Niloya abisi Murat’a bir daha ki anneler gününün ne zaman olduğunu sorar. Hiç beklemediği şekilde “seneye bu zamanlar” cevabını alan Niloya hem şaşırır, hem de üzülür. Senede sadece bir gün anneler günü olur mu? Niloya bahçede annesi için sürpriz bir hediye hazırlamaya başlar. Bunu gören Mete durur mu hiç? Hemen o da Niloya’ya katılarak hediyelerini tamamlar. Bakalım bu iki arkadaş sürpriz hediyeleri ile annelerini şaşırtabilecek mi?

ABONE OL
Deniz feneri detay
Kızılay 160x600
TDV kurban