Dolar (USD)
31.10
Euro (EUR)
33.76
Gram Altın
2031.20
BIST 100
9334.13
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Denizde kaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyor

Rize'nin Ardeşen ilçesinde, deniz kenarına gittikten sonra haber alınamayan kadını arama çalışmaları sürdürülüyor.
Denizde kaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyor
29 Kasım 2023 13:00:13
Rize'nin Ardeşen ilçesinde, deniz kenarına gittikten sonra haber alınamayan kadını arama çalışmaları sürdürülüyor.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, 27 Kasım Pazartesi günü odun toplamak için deniz kenarına giden Zeynep Bekar'dan haber alınamadığı anımsatıldı.

İlçe Emniyet Müdürlüğünün, MOBESE üzerinden yaptığı çalışma sonucu Bekar'ın en son denize doğru gittiğinin görüldüğü ve ekiplerce hemen arama çalışması başlatıldığı ifade edildi.

Olumsuz hava şartları nedeniyle gece sadece kıyıdan arama yapılabildiği belirtilerek, şunlar kaydedildi:

"Ertesi gün denizin dalışa elverişsiz olmasından dolayı dalıcı personel için risk oluşturacağı nedeniyle hem dalış yapılamamış hem de botlarla arama gerçekleştirilememiş olup çalışmalar kıyıdan ve havadan devam etmiştir. Sahil Güvenlik helikopteri ve 1 insansız hava aracı, arama çalışmalarına destek vermiştir. Toplam 85 personel, 1 helikopter, 1 insansız hava aracı, 1 gemi, 2 bot ve 10 araç ile arama kurtarma çalışmaları devam ediyor."

Öte yandan Zeynep Bekar'ın sahile inmeden önceki son görüntüleri, bir binanın güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntüde, park halindeki araçlar arasından çıkan kadının, yürüyerek sahile geçmek için yolun karşısına geçtiği anlar yer alıyor.

Gündem haberleri, bir ülke, topluluk veya dünya genelinde en fazla ilgiyi ve dikkati çeken olayların, gelişmelerin, politika değişikliklerinin, felaketlerin ve önemli konuların medya ve kamuoyu tarafından takip edilen haberleridir. Bu haberler, genellikle siyasi, ekonomik, sosyal, kültürel ve bilimsel konuları kapsar ve toplumun günlük yaşamını, kararlarını ve bakış açılarını etkileyebilir. Gündem haberlerinin çeşitliliği oldukça geniştir. Bunlar, siyasi seçimler, hükümet değişiklikleri, ülke içi ve uluslararası ilişkiler, doğal afetler, salgın hastalıklar, ekonomik dalgalanmalar, kültürel etkinlikler, bilimsel keşifler, sanatsal eserler, spor olayları ve daha fazlasını içerebilir. Bu haberler, medyanın yanı sıra internet siteleri, televizyon, radyo ve basılı medya aracılığıyla yayınlanır.

Güncel Gündem Haberleri

Gündem haberleri toplumun bilgilendirilmesi, farkındalığın meydana getirilmesi, kamuoyu oluşturulması ve politika yapıcıların, iş dünyası profesyonellerinin, bilim insanlarının ve diğer ilgililerin stratejik kararlarını etkileyebilir. Medya kuruluşları, bu tür haberleri hızla ve doğru bir şekilde sunmaya çalışırken, kamuoyunun ilgisini çekecek başlıklar ve içerikler oluştururlar. Gündem haberleri, sürekli değişen bir yapıya sahiptir ve medyanın dinamik doğasının bir yansımasıdır. Bu haberler, okuyucuların ve izleyicilerin olayların gelişimine ayak uydurmalarını ve dünya etrafındaki önemli değişiklikleri anlamalarını sağlar. Dolayısı ile gündem haberleri, toplumu güncel olaylar ve önemli gelişmeler hakkında bilgilendirir. İzleyicilere ve okuyuculara olayların, politika değişikliklerinin, doğal afetlerin, salgın hastalıkların, kültürel etkinliklerin ve daha fazlasının ne olduğunu ve nasıl etkilediğini anlama fırsatı sunar.

Sıcak Gündem Haberleri Milat'ta

Toplumun günlük yaşamını etkileyen olayları ele alan gündem haberleri Milatgazetesi.com adresi üzerinden güncel olarak yayımlanır. Ekonomik dalgalanmalar, spor olayları, kültürel etkinlikler ve daha fazlası bu kategoriye dahil edilir ve tüm gelişmeler Milat Gazetesi'nin resmi internet adresinde yer alan gündem haberleri alanı üzerinden takip edilebilir.

teknofest
Teknofest