Dolar (USD)
32.39
Euro (EUR)
34.48
Gram Altın
2450.07
BIST 100
9745.23
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

THY Melbourne Victory Futbol Kulübü'nün ana sponsoru oldu

Türk Hava Yolları (THY), gelecek üç yıl boyunca Avustralyalı Melbourne Victory Futbol Kulübü'nün ana sponsoru olacağını duyurdu.
THY Melbourne Victory Futbol Kulübü'nün ana sponsoru oldu
04 Mart 2024 10:42:08
Türk Hava Yolları (THY), gelecek üç yıl boyunca Avustralyalı Melbourne Victory Futbol Kulübü'nün ana sponsoru olacağını duyurdu.

THY Basın Müşavirliği tarafından yapılan açıklamaya göre, Türk Hava Yolları, Melbourne Victory Futbol Kulübü ile ana sponsorluk anlaşması imzaladı. Bu anlaşma kapsamında, THY'nin logosu Melbourne Victory'nin "Isuzu UTE A-League Erkekler" ve "Liberty A-League Kadınlar" takımlarının yanı sıra tüm akademi takımlarının formalarında yer alacak.

Anlaşma, stadyum içi etkinlikleri, stat içi tabelaları ve dijital platformları da içerecek şekilde geniş kapsamlı bir işbirliğini öngörüyor.

THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Melbourne Victory ile yapılan bu anlaşmadan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Bolat, "Başarı tutkusu ve mükemmellik değerlerimizi paylaşarak futbolseverler ve seyahat severler için unutulmaz deneyimler ortaya koymak ve birçok branşta spor kulübü desteklemek bizim için geleneksel bir hale geldi." ifadelerini kullandı.

Melbourne Victory Kulübü Başkanı Caroline Carnegie ise uçuş ağını Melbourne'a genişletmelerinin ardından THY'yi ana sponsor olarak görmekten heyecan duyduklarını kaydederek, "Hizmetleri, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik için sayısız ödül kazanan ve havacılık alanında küresel bir güç olan THY ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinden gurur duyuyoruz." açıklamasında bulundu.

Haftada 3 kez sefer yapılacak

THY, dünyanın 6. kıtası Avustralya'ya uçuşlara 1 Mart'ta başladı.

Böylece 6 kıtada 130 ülke ve 346 destinasyona ulaşan bayrak taşıyıcı, misafirlerini Melbourne şehrinin eşsiz güzelliğiyle buluşturdu.

Yeni Melbourne uçuşları, THY'nin kış operasyonu kapsamında haftada 3 kez "Boeing 787-9 Dreamliner" ile ve yaz için ise "Airbus A350-900" ile icra edilecek.