Dolar (USD)
27.2128
Euro (EUR)
28.9684
Gram Altın
1683.42
BIST 100
8253.8
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Tivibu, geniş içerik yelpazesini izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor

Türk Telekom'un dijital televizyon platformu Tivibu, yaz tatilinin keyfini sürdürmek isteyenler için komediden aksiyona, animasyondan fantastik filmlere ve dizilere birçok sevilen türde filmle seyircisini bir araya getiriyor.
Tivibu, geniş içerik yelpazesini izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor
05 Haziran 2023 12:10:10
Türk Telekom'un dijital televizyon platformu Tivibu, yaz tatilinin keyfini sürdürmek isteyenler için komediden aksiyona, animasyondan fantastik filmlere ve dizilere birçok sevilen türde filmle seyircisini bir araya getiriyor.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, Tivibu'da yaz eğlencesi başlıyor. Geniş içerik yelpazesine sahip platforma eklenen çok sayıda film ve dizi izleyicilerle buluşuyor.

Seyircilerin beğenisini kazanan birçok yapımı platformda seyircisiyle buluşturan Tivibu, haziran ayında Kirala & Satın Al klasöründe yepyeni içerikler sunarak yaz tatili keyfini ikiye katlıyor.

Klasörde çocukların sevdiği kuğu prenses Uberta'nın kraliçe olma serüvenin anlatıldığı "Kuğu Prenses: Bir Peri Masalı Doğuyor" animasyon filmi izleyicilerin beğenisine sunulurken, yine klasörde çizgi dizi kahramanı Tazmanya Canavarı'nın maceralarının anlatıldığı "Taz'ın Burger Macerası" animasyon yapımı da izleyicilerle buluşuyor.

Sinema tutkunlarının beğenisi kazanan ve Oscar ödüllü yönetmen Steven Spielberg'ın yarı otobiyografik filmi Fabelmanlar da haziranda Tivibu Film klasöründe yer alıyor.

Klasörde ayrıca başrolünde Brad Pitt'in yer aldığı, Tokyo'daki bir trende birbirinden farklı nedenlerle birbirlerini öldürmeye çalışan bir grup suikastçıyı anlatan "Suikast Treni" de izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Tivibu, haziranda da "Dizi" klasörüne yeni içerikleri dahil ediyor

Dizi klasöründe birbirinden özel içerikleri izleyicilerle buluşturan Tivibu, haziranda da yeni içerikleri platforma dahil ediyor.

Tivibu haziran ayında Dizi klasöründe, sanat yönetmenliği yapan Stahr, artmaya başlayan Nazi gücüne ve kendisini ciddiye almayan patronuna karşı kafasındaki projeleri hayata geçirmeye çalışan Pat Brady'nin serüvenin yer aldığı The Last Tycoon dizisini izleyicilerle buluşturuyor.

Ek olarak platformda, 5 yıl önce yaşanan trajediden bu yana annesiyle yaşayan Bell Prescott'un hayatındaki değişikliklerin anlatıldığı Panhandle dizisi de seyircilerin beğenisine sunuluyor.

Tivibu Dizi klasöründe ayrıca, 1970'lerin ortalarında, İtalyan ve Amerikan yetkililerinin organize suçla mücadelesini konu alan Rio Connection ve cennet gibi görünen bir köy olan Three Pines'daki bir dizi cinayeti araştıran müfettişin kendisiyle yüzleşmesini anlatan Alfred Molina'nın başrolde olduğu Three Pines dizilerini seyircilerle buluşturuyor.

Verilen bilgiye göre, geniş içerik yelpazesine sahip Tivibu, yaz tatilinde çocuklar için eğlenceli yapımları ekranlara getiriyor.

Yüzlerce animasyon ve onlarca çizgi dizi yaz aylarında çocukların beğenisine sunulurken, Tivibu haziran ayında "Pijamaskeliler" ve "Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları" çizgi filmleri başta olmak üzere çocukların severek izlediği yapımları izleyicilerle buluşturuyor.

ABONE OL
Emlak katılım web
Kızılay sol
Kızılay sağ