Dolar (USD)
30.93
Euro (EUR)
33.45
Gram Altın
2020.08
BIST 100
0
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Aracında taşıdığı boruyla trafiği tehlikeye düşüren taksiciye para cezası

Üsküdar'da aracının arka sol ve ön sağ camından çıkan uzun boruyla trafik akışını tehlikeye düşüren taksiciye 1345 lira ceza verildi.
Aracında taşıdığı boruyla trafiği tehlikeye düşüren taksiciye para cezası
08 Aralık 2023 21:30:07
Üsküdar'da aracının arka sol ve ön sağ camından çıkan uzun boruyla trafik akışını tehlikeye düşüren taksiciye 1345 lira ceza verildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Üsküdar'da bir taksinin, araca yüklü boruyla trafik akışını tehlikeye düşürecek şekilde ilerlediğine dair görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine çalışma başlattı.

Aracının arka sol ve ön sağ camından çıkan uzun boruyla trafikte seyreden sürücünün A.T. olduğu tespit edildi.

Sürücüye, Karayolları Trafik Kanunu'nun "yükü yoldaki bir şeye takılacak şekilde yüklemek" ve "saygısızca araç kullanmak" maddeleri uyarınca toplam 1345 lira ceza uygulandı.

Gündem haberleri, bir ülke, topluluk veya dünya genelinde en fazla ilgiyi ve dikkati çeken olayların, gelişmelerin, politika değişikliklerinin, felaketlerin ve önemli konuların medya ve kamuoyu tarafından takip edilen haberleridir. Bu haberler, genellikle siyasi, ekonomik, sosyal, kültürel ve bilimsel konuları kapsar ve toplumun günlük yaşamını, kararlarını ve bakış açılarını etkileyebilir. Gündem haberlerinin çeşitliliği oldukça geniştir. Bunlar, siyasi seçimler, hükümet değişiklikleri, ülke içi ve uluslararası ilişkiler, doğal afetler, salgın hastalıklar, ekonomik dalgalanmalar, kültürel etkinlikler, bilimsel keşifler, sanatsal eserler, spor olayları ve daha fazlasını içerebilir. Bu haberler, medyanın yanı sıra internet siteleri, televizyon, radyo ve basılı medya aracılığıyla yayınlanır.

Güncel Gündem Haberleri

Gündem haberleri toplumun bilgilendirilmesi, farkındalığın meydana getirilmesi, kamuoyu oluşturulması ve politika yapıcıların, iş dünyası profesyonellerinin, bilim insanlarının ve diğer ilgililerin stratejik kararlarını etkileyebilir. Medya kuruluşları, bu tür haberleri hızla ve doğru bir şekilde sunmaya çalışırken, kamuoyunun ilgisini çekecek başlıklar ve içerikler oluştururlar. Gündem haberleri, sürekli değişen bir yapıya sahiptir ve medyanın dinamik doğasının bir yansımasıdır. Bu haberler, okuyucuların ve izleyicilerin olayların gelişimine ayak uydurmalarını ve dünya etrafındaki önemli değişiklikleri anlamalarını sağlar. Dolayısı ile gündem haberleri, toplumu güncel olaylar ve önemli gelişmeler hakkında bilgilendirir. İzleyicilere ve okuyuculara olayların, politika değişikliklerinin, doğal afetlerin, salgın hastalıkların, kültürel etkinliklerin ve daha fazlasının ne olduğunu ve nasıl etkilediğini anlama fırsatı sunar.

Sıcak Gündem Haberleri Milat'ta

Toplumun günlük yaşamını etkileyen olayları ele alan gündem haberleri Milatgazetesi.com adresi üzerinden güncel olarak yayımlanır. Ekonomik dalgalanmalar, spor olayları, kültürel etkinlikler ve daha fazlası bu kategoriye dahil edilir ve tüm gelişmeler Milat Gazetesi'nin resmi internet adresinde yer alan gündem haberleri alanı üzerinden takip edilebilir.