Dolar (USD)
31.01
Euro (EUR)
33.54
Gram Altın
2020.23
BIST 100
9312.12
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Vodafone, Freezone'lu gençlere 5 şehirde indirimli konser

Vodafone FreeZone ve Jolly Joker gençler için yepyeni bir konser serisine imza atıyor.
Vodafone, Freezone'lu gençlere 5 şehirde indirimli konser
07 Aralık 2023 16:50:17
Vodafone FreeZone ve Jolly Joker gençler için yepyeni bir konser serisine imza atıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone ile gençlere sadece avantajlı tarife dünyası değil, onların cebine ve tutkularına destek olan güzellikler de sunmaya devam ediyor.

Vodafone FreeZone, Jolly Joker işbirliğiyle 5 şehirde gençlere hitap eden yeni nesil sanatçılarla Jolly Joker FreeZone Konserleri düzenleyecek. Aralık 2023-Ocak 2024 döneminde gerçekleşecek konserlerde FreeZone'lular için biletler sadece 100 TL olacak.

Vodafone FreeZone, toplam 5 konserde yaklaşık 2 bin FreeZone'lu genci ağırlamayı hedefliyor.

- "Gençler için yeni ve çok özel bir konser serisi başlatıyoruz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, Vodafone FreeZone çatısı altında, gençlere her zaman yeni fırsatlar sunduklarını belirtti.

Şahin, TOG'un Konda işbirliğiyle gerçekleştirdiği "Gençlerin İhtiyaçları Araştırması"na göre, gençlerin büyük çoğunluğunun ekonomik koşullardan dolayı umutsuz ve iş bulmakta, özellikle salgın sonrası sosyalleşmekte zorlandığını ifade ettiğini kaydederek, şu ifadeleri kullandı:

"Kendini geliştirip yurtdışına gitmek isteyen, özellikle de dil ve kodlama konularında kendilerini geliştirmeye çalışan, yüzde 97'sinde akıllı telefon olan ancak sadece yüzde 66'sının mobil internet kullandığı bir gençlik görüyoruz. Bu araştırma, gençlerin ihtiyaçlarının özellikle ulaşım, yeme-içme, kişisel gelişim ve eğlence alanlarında yoğunlaştığını gösteriyor. Biz de bu ihtiyaçlardan yola çıkarak, FreeZone'lu gençler için sağladığımız güçlü faydalarla genç müşterilerimizin müzik keyfini dolu dolu yaşayabilmesine yardımcı oluyoruz.

Gençler için Jolly Joker işbirliğiyle yeni ve çok özel bir konser serisi başlatıyoruz. Sadece İstanbul’da değil diğer şehirlerde de yaşayan gençleri kapsamak için 5 şehirde gençlere hitap eden yeni nesil sanatçılarla Jolly Joker FreeZone Konserleri düzenleyeceğiz. Bu konserlerde FreeZone’lular için biletler sadece 100 TL olacak. Toplam 5 konserde yaklaşık 2 bin FreeZone’lu genci ağırlamayı hedefliyoruz. Vodafone FreeZone olarak, genç müşterilerimizin yaşam tarzlarına uyan ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz."

- İstanbul'dan Gaziantep'e konserler serisi

Jolly Joker FreeZone Konserleri serisi, 13 Aralık'ta JJ Vadistanbul'da düzenlenecek Son Feci Bisiklet konseriyle başlayacak. Seri, 20 Aralık'ta JJ Bursa'da düzenlenecek Adamlar, 12 Ocak 2024'te JJ Ankara'da düzenlenecek KÖFN ve 16 Ocak 2024'te JJ Adana'da düzenlenecek Perdenin Ardındakiler konserleriyle devam edecek.

Serinin son konseri ise 17 Ocak 2024'te JJ Gaziantep'te düzenlenecek Perdenin Ardındakiler konseri olacak.

- Mağazadan ya da uygulamadan indirim kodu alınabiliyor

Vodafone FreeZone'lular Vodafone mağazalarında bulunan QR kodu okuttuktan sonra kişisel dijital asistan TOBi üzerinden indirim kodunu alarak Biletix'ten satın alım yapabiliyor. Dileyen gençler, Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Happy içindeki Jolly Joker Kampanyalar sayfasından indirim kodunu alarak yine Biletix'ten satın alabiliyor.

Vodafone FreeZone'lular tarifelerine ek olarak Tiktok, Instagram, PubG Mobile gibi en popüler uygulamalarda geçerli her ay internet hediyesi, sinema ve otobüs bileti indirimleri gibi avantajlardan da yararlanabiliyor. Vodafone FreeZone, sağladığı bu avantajlarla bir kişiye aylık yaklaşık 540 TL'lik fayda sunuyor.