Dolar (USD)
32.93
Euro (EUR)
35.81
Gram Altın
2536.14
BIST 100
11172.75
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

21 Mart 2024

​300'ler Komitesi'nin hedefleri

Bugün size, kendilerini güya İncil’in de bahsettiği “En seçilmişler” grubu olarak tanıtan ve soyları Kathariler, Bogomiller ve Albigensiyanlar gibi orta çağ tarikatlarına dayanan ve dinlerinin temelini Babil’in Mani inancı oluşturan bir kitlenin hedeflerinden bahsedeceğim.

Bu elit grup kendisini “Olimpos Kurulu” olarak da tanıtıyor. Bugün dünyadaki birçok siyasetçi işte bu adamların hedeflerini benimsemiş ve kendilerine vazife edinmiştir.

Londra Fabian Cemiyeti’nden Beatrice ve Sydney Webb, 1895 yılında pek çok İngiliz ve Amerikan siyasetçisi, iş adamı ve bürokratının yetiştiği London School of Economics’i kurdu.

Bu okulun ünlü mezunları içinde Rockefeller Standard Oil Co. CEO’su, ünlü Pasifik İlişkiler Enstitüsü’nün finansal destekleyicisi David Rockefeller ve daha niceleri vardır.

Cyrus Vance’in hazırladığı “Küresel Rapor 2000” isimli bir rapor, Amerika Birleşik Devletleri adına Başkan Jimmy tarafından teslim alındığında dünyaya kötülük yavaş yavaş hakim olmaya başlamıştı.

Bu rapora göre Amerika Birleşik Devletleri nüfusu 2050 yılına kadar 100 milyon kişi azaltılmalıdır. Ve halkın ahlaki değerlerinin yozlaştırılması gerekmektedir.

Bu iş için “ünlü yıldızlar” kullanılacaktır. Aile ve evlilik kavramları çökertilecektir. Aile içinde dejenere edilmiş cinsellik, uyuşturucu kullanımı ve uygunsuz konuşma tarzı teşvik edilecektir.

Rapor, aynı zamanda işsizlik arttıkça işsiz ve ümitsiz işçi gruplarının alkol ve uyuşturucu batağına saplanmasını öngörmektedir. Buna göre özellikle gençlerin müzik, uyuşturucu ve pornografi ile sisteme karşı isyanları teşvik edilmeli ve sonunda aile kurumu yıkılmalıdır.

Bugün adım adım gerçekleşmiyor mu?

Bu konuda Komite, Tavistock Enstitüsü’nü de bir plan hazırlamakla görevlendirmiştir. Tavistock bu görev için Stanford Araştırma grubunu Prof. Willis Harmon Başkanlığında harekete geçirmiştir.

Yani psikolojinin tüm verileri toplumu yozlaştırmak için seferber edilmiştir.

Bu komitenin başka ne tür hedefleri var bakalım.

Dünya ekonomisin çöküşünü hızlandırmak ve politik kaos yaratmak. Amerika Birleşik Devletleri’nin iç ve dış siyasetini ele geçirmek. Siz bunu tüm dünya ülkelerinin siyaseti olarak da okuyabilirsiniz.

Sonrasında da ulusal kurumları yok ederek devletleri Birleşmiş Milletler, IMF, WEF ve benzeri yeni kurulacak devletler üstü kurumların yönetimi altına sokmak.

Demokrasiyi yaygınlaştırmak yalanıyla tüm ulusal devletlerin hükümetlerine sızmak ve bu hükümetlerce temsil edilen ulusal bağımsızlığı ortadan kaldırmak.

Hadi tüm bunlar olmadı ya da olmaz deyin! Bakınız covid döneminde tüm ülkeler DSÖ denilen yapının emrine verilmedi mi? Hangi ülke buna hayır diyebildi?

Ya da net sıfır hedefi ve karbon düşmanlığı konusunda hangi ülke itiraz edebiliyor. Tam tersi hemen hepsi araştırmadan, sorgulamadan “iklim krizi” diyor, başka da bir şey demiyor.

Komite, aynı zamanda Amerikan eğitim sistemini ele geçirmek, müfredat ve öğretim yöntemleri değişiklikleriyle nesilleri uyuşturmayı hedefliyor.

Sadece Amerikan müfredatını ele geçirmek olarak anladıysanız yanılıyorsunuz. Bugün neredeyse tüm ülkelerin müfredatları işte bu komitenin süzgecinden geçiyor. Var mı itirazı olan? Yok!

Neden bunu yapıyorlar? Çünkü nesiller, bu adamların yüzyıllık plan ve projelerinden haberdar olmasın ve bu doğrultuda herhangi eleştirel bir tutum sergilemesin.

Örneğin “aşı” dediklerinde kuzular gibi sıraya dizilsinler ve asla otoriteye itiraz etmesinler.

Diğer taraftan da dünyadaki insanların kendilerini kendi başlarına yönetmemeleri için krizler çıkarılacak ve bu krizler Komite tarafından yönetileceklerdir.

Bu durum halkları demoralize ettiği gibi halk kendisine sunulan seçenekler karşısında tam bir duyarsız topluluk haline düşecektir.

O yüzdendir ki aman akıllı ve uyanık olalım diye yazıyorum bunları…

 
VF kat sağ