Dolar (USD)
31.01
Euro (EUR)
33.57
Gram Altın
2021.43
BIST 100
0
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

07 Kasım 2023

İki terör devletinin yeni ve canavarca katliam araçları

Bugün bir ay oldu; tam otuz gün. 720 saate sığdırılan acılar, gözyaşları, ölümler ve daha nice zulümler…

Deprem kuşağında yer alan ülkemizde şöyle veya böyle Türk insanı mutlaka bir sarsıntı yaşamıştır. 17 Ağustos 1999’dan 6 Şubat depremlerine kadar, ayağımızın altından yeri kaydıran, ayakta bile durmaya, kaçmaya imkân vermeyen o anlarda 45 saniyenin nasıl 45 saat gibi geldiğini hatırlıyor musunuz? Oysa normalde ömrümüzden ne 45 saniyeler, ne 1 dakikalar geçip gidiyor da fark etmiyoruz. Fakat deprem anında zaman sanki duruyor, o korku tünelinden çıkmak istesek de çıkamıyoruz. Düşünün; deprem esnasında yaşadığımız o 45 saniyelik dehşet Gazze’de terör devleti eliyle 30 gündür bitmek bilmeyen bir bombalamayla sürüyor.

İnsanlığın yüz karası ABD ve İsrail

Katil ABD ve soykırımcı İsrail’in, canavarca ürettikleri yeni silahlarını Gazze halkının üstünde denediğini tüm dünya biliyor. Bir aydır gerçekleşen ölümlerin haricinde ilerleyen dönemlerde sağ kalan Gazzeli kardeşlerimiz üzerinde ne tür yıkıcı hasarlar bırakacağını tahmin etmek de zor değil. Fosfor bombası dahi kullanan bu iki terör devletinin atom bombası atma tehdidini de yabana atmamak lazım. İsrail de Amerika da geçmişi kanla yazılı olan işgalci, soykırımcı iki sözde ülke. Bugün Gazze’ye atom bombası dahi atsa izlenmeye ve kınanmaya devam edileceğini biliyorlar. Türkiye dışında Gazze’de yaşanan soykırımı gür bir sesle dile getiren yok. Bir iki ülkeden çıkan cılız ses de İsrail’e ulaşmıyor. Gizli ya da açık; İsrail’in yaptığı soykırıma destek veren, LGBT Araplar için festival düzenleyen ve Yemen’den İsrail’e atılan roketleri düşürüp Gazzelilerin kanını içerek ayin havasında eğlenmekle meşgul olan sözde İslam ülkelerinin satılmış liderleri İsrail’den daha mı az Siyonist? Küfür tek millet olmuş Gazze’ye saldırırken parası ve yüzölçümü devasa İslam ülkelerinin dünyalık menfaat ve koltuk uğruna ruhlarını şeytana satmış kukla yöneticilerinden çıt çıkıyor mu? Halklar tepkili ama devlet nezdinde bir yaptırım olmadığı sürece bu soykırım durdurulamaz.

Unutulana kadar değil, ölene kadar boykot

Sonuç… İşgalci İsrail Gazze’yi yok etmekte kararlı, ümmet de izlemekte kararlı. Ebu Ubeyde ve arkadaşları aslanlar gibi çarpışıyor, topraklarını savunuyor. Müslümanların onur yükünü bu şanlı mücahitlerin omuzlarına yükledik, kendimizi bu sorumluluktan tweet atarak kurtarmaya çalışıyoruz. Başlattığımız boykotu ölene kadar sürdürmediğimiz müddetçe başarıya ulaşamayız.