Dolar (USD)
30.99
Euro (EUR)
33.56
Gram Altın
2028.32
BIST 100
9374.2
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

29 Ekim 2023

​İnsanlık çok ilerledi artık görünmüyor.

Sen orada kal Gazzeli çocuk biz geleceğiz, geliyoruz. Dağları tepeleri aşarak geliyoruz “Anadolu sizin olsun buralar bizim” diyen Yahudilere de bir sözümüz olacak. Siyon dağına çıkıp hak yol İslam yazacağız.

Sen orada kal Gazzeli çocuk. Biz geleceğiz, geliyoruz.

Dün gece sabaha kadar gazze bombalandı, evler tarumar edildi, meskûn mahaller yok edildi elektrik direkleri su şebekeleri hepsi hepsi yok edildi.

Biliyorum Gazzeli çocuk, biliyorum iyi değilsiniz. Her yerde ceset parçaları, her yerde ölen insanlar, ağlayan çocuklar çaresiz kadınlar, zavallı anneler… Füzeler, bombalar, her yeri, herkesi vuruyor.

Batının insan hakları, demokrasi inancı hepsi hepsi İsrail’e “Demir Kubbe” oldu.

Sen Anadolu, sen Türkeli, İslam Yurdu… Sen mazlum bir kadını kurtarmak için ordular sevk eden bir milletin evladı. Haydi, haydi şimdi yola çıkmak, yola koyulmak vakti… Siyonistlerin eşyalarını ürünlerini satma, sattırma. Siyonistlerin eşyalarını satarak ya da alarak Filistinli kardeşlerimize sıkılacak kurşunun, bombanın, füzenin parasını veriyoruz.

Siyonistler ne kadar çok para kazanırsa o kadar çok Müslüman öldürecek, insan öldürecek. Oysa Yahudiler, Müslümanların kurduğu devletlerin idaresinde hiç öldürülmedi, rahat ve huzurlu bir şekilde yaşadılar. Yahudiler, Babil, Roma ve en sonunda Nazi katliamını, soykırımını yaşadılar. Peygamber efendimiz döneminde, Abbasiler, Emeviler, Selçuklular, Osmanlılar döneminde Yahudiler en güzel yıllarını yaşadılar. İslam’ın son kalesi Türkiye’de de yıllarca huzur içinde yaşadılar. Hala yaşıyorlar. Bugün Türkiye’den İsrail’e göç edenler ütopik Yahudiler ve Siyonist Yahudilerdir. Bunlar, ülkemizden ayrılarak İsrail’e göç ettiler. Bazen de Siyon teşkilatı İsrail’e göç etmeyen, göç etmek istemeyen Yahudileri zorla göç ettirdiler. Göç etmeyenleri hunharca öldürdüler.

Yıl 1947… Urfa'nın Kendirli mahallesinde yaşayan yedi kişilik bir Yahudi ailesi bir gece yarısı hunharca katledildi. Çok sonraları öğrenildi ki bu katliamın arkasında Yahudi cemaati var. Urfa’da yaşayan tüm Yahudi erkekler tutuklandı ve üç yıl sonra salıverildiler. Bu süre boyunca Urfa halkı Yahudilere karşı boykot uyguladı. Düşünebiliyor musunuz, Siyon inancına sahip Yahudiler kendi kardeşini, amcasını, dayısını öldürebiliyorlar. Ama o dönemin işbirlikçileri işi Mahallenin cami imamına yıkmak istemişlerdi.. Mahalledeki Müslümanlara yıkmak istemişlerdi.

Biz Müslümanlar dünyayı âbâd etmekle mükellefiz. Hayrâbâd, şerefâbâd mekânlarımız var bizim. Bizim öyle akıl fikir ermez dünyayı yok etmek hevesinde bir inanç kültürümüz olmadı. Bugün İsrail’in ve ABD’nin rasyonel reel politikaların ötesinde bu şeytanî çılgınlığın altında tahrif edilmiş, paganist inançlarla donatılmış Tevrat ve İncil’in altında çıkıyor olması bizi kahrediyor. Bu nedenle bozulmamış kitabımız Yüce Kuran’ın anlamını, ahkâmını ve hâkimiyetini yeryüzüne yaymak zorundayız. ABD, Fransa, İngiltere ve İsrail’in vahşetini böyle yorumlamalıyız.

Bugün ABD, Fransa, İngiltere ve İsrail; Filistin'in Gazze vilayetinde soykırım yapıyor. Dünya hakkımızda ne der, imajımız ne olur demiyorlar. Kötülükte pervasız, yalanda cüretkâr ve hesapsızdırlar. Bu haksız özgüven, bu cüret, bu hesapsızlık, bu inanmışlık hakkı oysa hakikati, adaleti gözetenlere; Hakkı tutup yükseltmek için lazımdı.

Sözümüz, Müslümana, İnsanca yaşamak isteyene, insanlık onurunu koruyanlara…

Şimdi değil de ne zaman. Her şey bittikten sonra mı? Tarih 27 Ekim 2023 Gazze'de soykırım gecesi, dünyanın sustuğu gece, sessizliğin her birimizi insanlığımızdan utandırdığı bir gece. Bu geceden sonra ağzımızdan çıkacak hiçbir kelime yüreğimizin acısını dindirmeyecek. Soykırımcı katillerin yargılandığını görmeden dünya rahat nefes almayacak. Lanetli oluşları nedeniyle er ya da geç helâk olacaklardır. Hepimiz suçluyuz, elimize taş almasak da kalem de alamadık.

Biz artık uyuyamıyoruz.

Acziyetimiz daha çok acıtıyor canımızı.

Allah'ım masum yavrular hürmetine,

Günahsız sabiler hürmetine,

Yerde ve gökte daima seni zikredenler hürmetine,

Bu Filistinli kardeşlerimize yardım eyle.

Ateşi serin ve selametli kıl.

 
teknofest
Teknofest